2019 İlkbahar Modası2019 İlkbahar Modası
2019 İlkbahar Modası


2019 İlkbahar Modası

2019 İlkbahar Modası

2019 ilkbahar sezonunun bu ilk günlerinde yeni sezon ürünleri de mağaza vitrinlerindeki yerini almaya başladı. İnce hırkalar, trikolar, elbiseler, etekler, şortlar, pantolonlar, tulumlar ve daha birçok parça ile yeni sezon tarzınızı oluşturabilirsiniz. İlkbahar sezonu için gardırobunuza yeni parçalar ekleyecekseniz, 2019 ilkbahar modası ve trendlerini bu yazımızda bulabilirsiniz…

Soft Renkler Ön Planda

Her ilkbaharda olduğu gibi baharın soft renkleri 2019 ilkbahar sezonunda da moda. Pudra tonları, açık mavi ve açık yeşil tonları, açık pembe tonları yeni sezonun öne çıkan renklerinin başında geliyor. Pantolonlar, şortlar, etekler, bluzlar, gömlekler, trikolar ve baharda moda olan her parçada bu sezon bu renkleri bulabilirsiniz. Feminen stilin öne çıktığı 2019 ilkbaharında, 80 ve 90’lı yılların etkileri de kendini gösteriyor. Çizgili desenler, oversized parçalar, vatkalar, büstiyerler bu sezonun öne çıkan parçaları arasında yerini alıyor.

Nostaljik Görünüm

2019 İlkbahar sokak modası

Hem renkler hem de kıyafetlerde nostaljik tarz ön planda. Kolları kabarık bluzlar, yüksek bel pantolon ve etekler, vatkalı ceketler, her dönemin modası jean gömlekler, kadife pantolonlar, desenli uzun elbiseler bu sezona damga vuran nostaljik parçalar. Geçmişle geleceğin buluştuğu 2019 ilkbahar sezonunda farklı parçaları ve farklı desenleri bir arada kullanarak hareketli bir kontrast yaratın. Sokak modasında da kendini gösteren bu kontrast, farklı ve renkli görünmek isteyen kadınlar için modern alternatifler sunuyor.

Cesur Olun

2019 ilkbahar trendleri

2019 ilkbahar-yaz sezonunda cesur olmak çok moda. Büstiyerler, göbeği açıkta bırakan bluzlar, mini şort ve etekler, transparan ceketler, göğüs dekolteli bluzlar, cut out elbiseler, transparan elbiseler yeni sezonun moda parçaları arasında. Yeni sezonda şıklığınızı tamamlamak ve gardırobunuza yeni parçalar eklemek istiyorsanız, sezonun modası cesur parçaları da alışveriş listenize eklemeyi ihmal etmeyin.

2019 ilkbahar-yaz modası

Çizgiler bu sezon çok moda. Dikey ve yatay çizgilerin kendini gösterdiği 2019 ilkbahar modası, siyah-beyaz ikilisinin yanı sıra; sarı beyaz, yeşil beyaz, sarı kırmızı, yeşil mavi gibi renklerin bir arada kullanıldığı çizgili parçalar da yer alıyor. Elbise boylarına geldiğimizde ise, son birkaç sezondur olduğu gibi yeni sezonda da midi ve maksi tasarımların öne çıktığını görüyoruz. Hem elbiseler hem de eteklerde kendini gösteren midi boy parçaları, bu ilkbaharda diz altında biten hırkalar ile kombin ederek trend bir görünüm yaratın.


2019 İlkbahar Modası2019 İlkbahar Modası
2019 İlkbahar Modası


2019 İlkbahar Modası


2019 İlkbahar Modası


2019 İlkbahar Modası


2019 İlkbahar Modası


2019 İlkbahar Modası