2019 Yazı İçin Burçların Aşk Haberleri

2019 Yazı İçin Burçların Aşk Haberleri

Aşkınızın ne zaman bu yazı ısıtacağını öğrenin!

Güneşli yaz aylarında kalbimizi romantizm fikriyle ısıtan bir şey var. Yaz her zaman güneşin su grubu burcu olan Yengeç’e girmesiyle başlar ve sezonun ilk içli duygularını da beraberinde getirir. Yine de bu sene derin duygularla hareket etmek, hareket seven, konuşkan, oyuncu Marsla ve “rahat olalım”cı İkizlerle Ağustos’un 3 ‘üne kadar biraz zor olabilir.

Duygularınız ne kadar güçlü olursa olsun onları doğrudan ifade  etmeme eğiliminiz yanlış sinyaller gönderebilir. Yengeç’teki sevgili Venüs ise 23 Temmuz’dan 28’ine kadar her şeyi çok kişisel algılamanıza neden olabilir. Bu da kibar olmanızı daha önemli hale getiriyor.

22 Temmuz’da Güneş Aslan’a girecek. Aslan’ın cesareti, akıllı Merkür’ün 2 Ağustos’ta retroya girmesiyle  bu dönemde körelebilir. Merkür retrosu 26 Ağustos’a kadar devam edecek. O zamana kadar partnerinizle konuşurken fazlasıyla dikkatli olmanız, aşkınızın detaylarıyla ilgilenmeniz gerekebilir.  Güneş analitik Başak’a girdikten sonra yazı incelik ve duyarlılıkla bitirmek için 3 gününüz olacak.

Koç(21 Mart- 19 Nisan)

Güneş’in aile eviniz olan 4. eve girmesiyle başlayan yaz, evde kendi başınıza, sakin vakit geçirme isteğinizin artmasına neden olacaktır. Evde kurulacak bir  ortaklık 26-28 Haziran tarihlerinde sizi bir krize sokabilir. Fakat bu tarihlerde başınızı dik tutarsanız önünüzdeki yol çok daha kolay olacaktır. 22 Haziran’da Güneş ateş grubu burcu Aslan’a sizin de aşk ve zevk evi olan 5. evinize girecek. 30 günlük süre boyunca aşk ve yaratıcılık çok daha görülür hale gelecek. 28 Haziran’da Aslan’a taşınacak olan sevgili Venüs  başkalarının üzerinde olumlu etkiler yapabilmeniz ve hayatın tadını çıkarabilmeniz için size destek olacak.

Boğa(20 Nisan-20 Mayıs)

Güneş’in 21 Haziran’da 3. ev olan iletişim evine girmesi Boğalar için yazı kırılgan kelimeler ve hassas sohbetlerle başlatacak. Sosyal ilişkilerinizin gezegeni olan Venüs 3 Haziran’da aynı şeyi yaparak samimi çevrenizle olan iletişiminizin önemini vurgulayacak. Güvenlik ayarlarını bulmak dikkatlice dinlemeniz ve kendinizi açıkça ifade edebilmeniz için önemli. Güneş, dramatik Aslan’a ve sizin kök ve aile eviniz 4. eve 22 Haziran’da giriyor. Böylece evinizdeki baskın karakterle yaşadığınız sorunlar yoğunlaşıyor. İnatçılık konusunda dikkatli olmalısınız. İnatçılık sizi eski aile kalıplarına mahkum edebilir.

İkizler(21 Mayıs-20 Haziran)

Aşkın kanatlarıyla havalanmadan önce maddi kaynaklarınızla daha iyi ilgilenmeniz bu yazın işle ilgili size ilk emri olabilir. Güneş’in Yengeç’e ve sizin 2. eviniz olan servet evinize girmesi, vücudunuzla, mal varlığınızla ve banka hesabınızla ilgilenmeniz gerektiğini size hatırlatır. Eğer korkularınız yükselirse derin bir nefes alın ve mantığınızın duygularınıza baskın gelmesini sağlayın. Böylece bunalmış halde ne yapacağınızı bilmemek yerine yapıcı girişimlerde bulunabilirsiniz. Bir kere işin özü olan gereklilikleri yerine getirdiğinizde, aklınız ve kalbiniz hayattan keyif almak için daha özgür olacaktır. Yönetici gezegeniniz Merkür, 2-26 Ağustos tarihlerinde gerileyecek. Bu tarihlerde yeni bir ilişkiye başlamaktan kaçınmak en iyisi. Bununla birlikte geçmişten gelen gevşek bağları sıkılaştırmak için de mükemmel bir dönem. İkizler Merkür gerilemesinde halihazırda kurulmuş olan ilişkilerinde doğru adımlar atmak ve net bir iletişim kurmak isteyeceklerdir.

Yengeç(21 Haziran- 22 Temmuz)

Yaz, Güneş’in sizin hassas burcunuza giriş yapmasıyla 21 Haziranda başlıyor. Bunu, size etrafınızdakilerin de fark edeceği sıcak ve yumuşak duygular getirebilecek bir eve dönüş gibi düşünün. Ya da geçmişten gelen istenmeyen anıları canlandırarak sizin mutlu bir aşka giden yolda duraksamanıza neden olacaktır. Güneş’in 26-28 Haziran’daki yıkıcı Uranüs ve Plüton’la olan stresli bağları bir şey kurmaktan çok bir şeyleri silkeleyip değiştirmekle ilgili. Olabildiğince esnek olarak sizi geçmişe bağlayan eski ilişkinizden ve onun engellerinden kendinizi özgürleştirebilirsiniz. Güneş 1. eviniz olan kişilik, karakter evine 22 Temmuz tarihinde girecek. Bu tarihlerde öncelikle kendinize yatırım yapmalısınız. Kendinizi geliştirmek için harcadığınız zaman ve çabanız özgüveninizi tazeleyerek etrafınızdakilerin de dikkatini çekecektir.

Aslan(23 Temmuz-22 Ağustos)

Yaz, 21 Haziran’da Güneş’in kendini korumacı Yengeç’e ve sizin çok özel 12. eviniz olan bilinçaltı, geri çekilme evine girmesiyle başlar. Dinlenebilmek, rahatlamak ve sizi oyalayan işlerinizi bitirebilmek için bu 30 günlük dönemin bitmesini isteyebilirsiniz. Kendini soyutlamak romantik bir ilişki için en hızlı yol olmasa da, kendiniz üzerine düşünmek için zaman ayırmak ihtiyaçlarınızın daha çok farkında olmanızı sağlayacaktır. 22 Temmuz’da, Güneş, sizin etkileyici burcunuza ateş açıyor: Hayatı kutlamak, fiziksel enerjinizi yenileyip coşkunuzu arttırabilir. Neşeli Venüs 28 Temmuz’da Aslan’a daha çok çekicilik, stil ve başkaları tarafından daha çok arzu edilebilirlik getiriyor. Kendinizi eğlendirmek bu cazibeyi yaratmanın, kim olduğunuzu ve ne istediğinizi anlamanın anahtarı.

Başak(23 Ağustos-22 Eylül)

Yaz 21 Haziran’da Güneş’in 11. ev olan arkadaşlar ve çevre evinize girmesiyle başlıyor. Yeteneklerinizi gösterebileceğiniz organizasyonlara dahil olmak, benzer ilgileri olan yeni insanlarla tanışmanızı sağlayabilir ya da var olan ilişkinizde ,ortak bir amaçla beraber çalışacağınız için, bağlarınızı güçlendirmeniz konusunda size yardımcı olabilir. 26-28 Haziran tarihlerinde yıkıcı Uranüs ve Plüton ile olan gergin bağlantılar, yolunuzda birkaç tümsekle karşılaşmanıza yol açabilir. 22 Temmuz’da Güneş 12. ev olan bilinçaltı, geri çekilme evinize girmesiyle bu etkiden uzaklaştığınızı hissediceksiniz. Bu bir aylık süreç, çılgın romantizmin dinlenmeye çekildiği, kendinizle ilgilendiğiniz ve kendinizle ilgili derin düşüncelere daldığınız bir dönem olacaktır. Güneş’in 23 Ağustos’ta sizin becerikli burcunuza girerek aşkta ve hayatta taze ve sağlıklı bir başlangıç yapmaya hazır olduğunuzu size müjdeleyecek.

Terazi(23 Eylül- 22 Ekim)

21 Haziran’da Güneş’in 10. evinize girmesiyle, sorumluluklarınız artmaya başlayacağı için aşk ve romantizm bu süreçte biraz kenara çekilebilir. Başkalarına karşı duyarlı olmak sizin güçlü yönünüz fakat içgüdülerinizle hareket etmek sizi daha iyi bir lider ve aşık yapacaktır. Çekici, yönetici gezegeniniz Venüs 3 Temmuz’da bu konuda size destek olmak için geliyor ve ilişkilerinizdeki becerileriniz artıyor. 22 Temmuz’da Güneş, arkadaşlar ve çevre evi olan 11. evinize doğru harekete geçtiğinde arkadaşlarınız aşk hayatınızda kilit rol oynayabilirler. Fakat bu dönem, Güneş, mevsimi Başak’ta bitirdiği ve 23 Ağustos’ta sizin 12. ev yani maneviyat evinize girdiği için içsel yolculuğunuzla yeniden yapılanma ve düşünme için uygun zaman.  

Akrep(23 Ekim-21 Kasım)

Uzak yerlerden gelen ya da egzotik, açık fikirli yeni insanlarla tanışmak, 21 Haziran’da Güneş 9. ev olan uzak yerler evinize girdiği için mümkün olacak. Sonrasında Güneş, Aslan’a taşınacak ve 22 Temmuz’da kariyer evi olan 10. evinize giriş yaparak sizi romantik ilişki keşiflerinizden çekerek ışıkların altına yerleştirecek. Kibirli olmadan  özgüven ve yaratıcılık göstermek profesyonel statünüzü arttırabilir. İddialı Mars Aslan’a girdiğinde, 18 Ekim’de, yeni bir proje ya da işinize daha çok tutku katmak için hazır olacaksınız. Eğer güçlü bir ilişki içindeyseniz, bu yaz özel hayatınız ve iş yaşamınız arasındaki dengeyi kurmaya çalışmak sizi yoracaktır.

Yay(22 Kasım-21 Aralık)

Güneşin 21 Haziran’da, yazın ilk gününde, yakınlık evi olan 8. evinize girmesiyle ilişki meseleleri  sizin için önemli hale gelecek. Sağlıklı ilişkileri sürdürebilmek için fazladan duyarlı olmak gereklidir. Kırılganlığınızı  kendinize acımadan gösterebilirseniz muhteşem bir yakınlık ve güven geliştirebilirsiniz. Güneş 22 Temmuz’da cesur Aslan’a ve ilerlemenin evi olan 9. evinize girdiğinde ruh haliniz dramatik bir şekilde değişebilir. İster partneriniz de size eşlik etsin ister tek başınıza, dünyayı gezmek, zihninizi genişletmek ve fikirlerinizi çok daha güçlü ifade etmek için size yardımcı olacaktır. Bonkör ve esprili olduğunuz sürece ne isterseniz söyleyebilirsiniz.

Oğlak(22 Aralık-19 Ocak)

Yaz 21 Haziran’da Güneş’in partner evi olan 7. eve girmesiyle başlayacak ve sonraki iki ay için belirleyici olacak. İlişkiniz için çok uğraşıyor olabilirsiniz; ama ödülleri çabanıza değecektir. İlk olarak, başkalarının söylediklerine önem vermek, onları dinlemek ve bunu göstermek çok önemlidir.  İlişkilerinizi tek başınıza yürütemezsiniz. İnsanlarla olan ilişkilerinizle birlikte değişmeye hevesliyseniz sizi bir sonraki aşamaya geçirecek olan yakınlığı, aşkı ve duygusal desteği kazanmalısınız. Hassas olmak riskli gibi gelebilir; yine de duygularınızı gizleyerek kazanacağınızdan çok daha fazlasını size kazandıracaktır.

Kova(20 Ocak-18 Şubat)

Yazın ilk ayları daha çok kişisel sağlığınız ve günlük rutininizle ilgiliyken yazın son dönemleri romantizm için bazı fırsatlar önünüze çıkacak. 6. ev olan sağlık evinizdeki  Güneş, iyi halinizi ve üreticiliğinizi korumak için vücudunuza iyi bakmanız gerektiğini size hatırlatacaktır. Fakat 22 Temmuz’da güneşin dışadönük Aslan’a, sizin ise partner evi olan 7. evinize geçmesi çok daha dışavurumcu olmanıza ve ilişkilerinizde daha aktif olmanıza neden olacaktır. Kişisel ve profesyonel ilişkilerinizde çok daha güçlü olmak için hazır olacaksınız. Kalbinizi açarak risk almak bazılarına çok fazla gelebilir; ama bu sevgi vermenin ve almanın anahtarıdır.

Balık(19 Şubat-20 Mart)

21 Haziran’da Güneş’in sıcak Yengeç’i  5. ev olan oyun ve romantizm evinizi aydınlatmasıyla yaz gelecek.Bu çok neşeli ve aşk dolu muhteşem bir ayın başlangıcı olabilir. Yine de 26-28 Haziran modunuzda ani değişikliklerin olduğu ve şartların sizi üzebileceği bir dönem olabilir. 22 Temmuz’da  Güneş’in rutin evi olan 6. evinize girmesiyle, çalışma becelerinizi geliştirmek, günlük yaşamınızda randımanınızı arttırmak ve  sağlığınızla ilgili alışkanlıklarınız ön plana çıkacak. 23 Ağustos günü Güneş, partner eviniz olan 7. eve girecek ve ilişki kapıları tekrar açılacak.

Kaynak: horoscope.com

Benzer İçerikler

Yorumlar

1

Aşkınızın ne zaman bu yazı ısıtacağını öğrenin!

Güneşli yaz aylarında kalbimizi romantizm fikriyle ısıtan bir şey var. Yaz her zaman güneşin su grubu burcu olan Yengeç’e girmesiyle başlar ve sezonun ilk içli duygularını da beraberinde getirir. Yine de bu sene derin duygularla hareket etmek, hareket seven, konuşkan, oyuncu Marsla ve “rahat olalım”cı İkizlerle Ağustos’un 3 ‘üne kadar biraz zor olabilir.

Duygularınız ne kadar güçlü olursa olsun onları doğrudan ifade  etmeme eğiliminiz yanlış sinyaller gönderebilir. Yengeç’teki sevgili Venüs ise 23 Temmuz’dan 28’ine kadar her şeyi çok kişisel algılamanıza neden olabilir. Bu da kibar olmanızı daha önemli hale getiriyor.

22 Temmuz’da Güneş Aslan’a girecek. Aslan’ın cesareti, akıllı Merkür’ün 2 Ağustos’ta retroya girmesiyle  bu dönemde körelebilir. Merkür retrosu 26 Ağustos’a kadar devam edecek. O zamana kadar partnerinizle konuşurken fazlasıyla dikkatli olmanız, aşkınızın detaylarıyla ilgilenmeniz gerekebilir.  Güneş analitik Başak’a girdikten sonra yazı incelik ve duyarlılıkla bitirmek için 3 gününüz olacak.

Koç(21 Mart- 19 Nisan)

Güneş’in aile eviniz olan 4. eve girmesiyle başlayan yaz, evde kendi başınıza, sakin vakit geçirme isteğinizin artmasına neden olacaktır. Evde kurulacak bir  ortaklık 26-28 Haziran tarihlerinde sizi bir krize sokabilir. Fakat bu tarihlerde başınızı dik tutarsanız önünüzdeki yol çok daha kolay olacaktır. 22 Haziran’da Güneş ateş grubu burcu Aslan’a sizin de aşk ve zevk evi olan 5. evinize girecek. 30 günlük süre boyunca aşk ve yaratıcılık çok daha görülür hale gelecek. 28 Haziran’da Aslan’a taşınacak olan sevgili Venüs  başkalarının üzerinde olumlu etkiler yapabilmeniz ve hayatın tadını çıkarabilmeniz için size destek olacak.

Boğa(20 Nisan-20 Mayıs)

Güneş’in 21 Haziran’da 3. ev olan iletişim evine girmesi Boğalar için yazı kırılgan kelimeler ve hassas sohbetlerle başlatacak. Sosyal ilişkilerinizin gezegeni olan Venüs 3 Haziran’da aynı şeyi yaparak samimi çevrenizle olan iletişiminizin önemini vurgulayacak. Güvenlik ayarlarını bulmak dikkatlice dinlemeniz ve kendinizi açıkça ifade edebilmeniz için önemli. Güneş, dramatik Aslan’a ve sizin kök ve aile eviniz 4. eve 22 Haziran’da giriyor. Böylece evinizdeki baskın karakterle yaşadığınız sorunlar yoğunlaşıyor. İnatçılık konusunda dikkatli olmalısınız. İnatçılık sizi eski aile kalıplarına mahkum edebilir.

İkizler(21 Mayıs-20 Haziran)

Aşkın kanatlarıyla havalanmadan önce maddi kaynaklarınızla daha iyi ilgilenmeniz bu yazın işle ilgili size ilk emri olabilir. Güneş’in Yengeç’e ve sizin 2. eviniz olan servet evinize girmesi, vücudunuzla, mal varlığınızla ve banka hesabınızla ilgilenmeniz gerektiğini size hatırlatır. Eğer korkularınız yükselirse derin bir nefes alın ve mantığınızın duygularınıza baskın gelmesini sağlayın. Böylece bunalmış halde ne yapacağınızı bilmemek yerine yapıcı girişimlerde bulunabilirsiniz. Bir kere işin özü olan gereklilikleri yerine getirdiğinizde, aklınız ve kalbiniz hayattan keyif almak için daha özgür olacaktır. Yönetici gezegeniniz Merkür, 2-26 Ağustos tarihlerinde gerileyecek. Bu tarihlerde yeni bir ilişkiye başlamaktan kaçınmak en iyisi. Bununla birlikte geçmişten gelen gevşek bağları sıkılaştırmak için de mükemmel bir dönem. İkizler Merkür gerilemesinde halihazırda kurulmuş olan ilişkilerinde doğru adımlar atmak ve net bir iletişim kurmak isteyeceklerdir.

Yengeç(21 Haziran- 22 Temmuz)

Yaz, Güneş’in sizin hassas burcunuza giriş yapmasıyla 21 Haziranda başlıyor. Bunu, size etrafınızdakilerin de fark edeceği sıcak ve yumuşak duygular getirebilecek bir eve dönüş gibi düşünün. Ya da geçmişten gelen istenmeyen anıları canlandırarak sizin mutlu bir aşka giden yolda duraksamanıza neden olacaktır. Güneş’in 26-28 Haziran’daki yıkıcı Uranüs ve Plüton’la olan stresli bağları bir şey kurmaktan çok bir şeyleri silkeleyip değiştirmekle ilgili. Olabildiğince esnek olarak sizi geçmişe bağlayan eski ilişkinizden ve onun engellerinden kendinizi özgürleştirebilirsiniz. Güneş 1. eviniz olan kişilik, karakter evine 22 Temmuz tarihinde girecek. Bu tarihlerde öncelikle kendinize yatırım yapmalısınız. Kendinizi geliştirmek için harcadığınız zaman ve çabanız özgüveninizi tazeleyerek etrafınızdakilerin de dikkatini çekecektir.

Aslan(23 Temmuz-22 Ağustos)

Yaz, 21 Haziran’da Güneş’in kendini korumacı Yengeç’e ve sizin çok özel 12. eviniz olan bilinçaltı, geri çekilme evine girmesiyle başlar. Dinlenebilmek, rahatlamak ve sizi oyalayan işlerinizi bitirebilmek için bu 30 günlük dönemin bitmesini isteyebilirsiniz. Kendini soyutlamak romantik bir ilişki için en hızlı yol olmasa da, kendiniz üzerine düşünmek için zaman ayırmak ihtiyaçlarınızın daha çok farkında olmanızı sağlayacaktır. 22 Temmuz’da, Güneş, sizin etkileyici burcunuza ateş açıyor: Hayatı kutlamak, fiziksel enerjinizi yenileyip coşkunuzu arttırabilir. Neşeli Venüs 28 Temmuz’da Aslan’a daha çok çekicilik, stil ve başkaları tarafından daha çok arzu edilebilirlik getiriyor. Kendinizi eğlendirmek bu cazibeyi yaratmanın, kim olduğunuzu ve ne istediğinizi anlamanın anahtarı.

Başak(23 Ağustos-22 Eylül)

Yaz 21 Haziran’da Güneş’in 11. ev olan arkadaşlar ve çevre evinize girmesiyle başlıyor. Yeteneklerinizi gösterebileceğiniz organizasyonlara dahil olmak, benzer ilgileri olan yeni insanlarla tanışmanızı sağlayabilir ya da var olan ilişkinizde ,ortak bir amaçla beraber çalışacağınız için, bağlarınızı güçlendirmeniz konusunda size yardımcı olabilir. 26-28 Haziran tarihlerinde yıkıcı Uranüs ve Plüton ile olan gergin bağlantılar, yolunuzda birkaç tümsekle karşılaşmanıza yol açabilir. 22 Temmuz’da Güneş 12. ev olan bilinçaltı, geri çekilme evinize girmesiyle bu etkiden uzaklaştığınızı hissediceksiniz. Bu bir aylık süreç, çılgın romantizmin dinlenmeye çekildiği, kendinizle ilgilendiğiniz ve kendinizle ilgili derin düşüncelere daldığınız bir dönem olacaktır. Güneş’in 23 Ağustos’ta sizin becerikli burcunuza girerek aşkta ve hayatta taze ve sağlıklı bir başlangıç yapmaya hazır olduğunuzu size müjdeleyecek.

Terazi(23 Eylül- 22 Ekim)

21 Haziran’da Güneş’in 10. evinize girmesiyle, sorumluluklarınız artmaya başlayacağı için aşk ve romantizm bu süreçte biraz kenara çekilebilir. Başkalarına karşı duyarlı olmak sizin güçlü yönünüz fakat içgüdülerinizle hareket etmek sizi daha iyi bir lider ve aşık yapacaktır. Çekici, yönetici gezegeniniz Venüs 3 Temmuz’da bu konuda size destek olmak için geliyor ve ilişkilerinizdeki becerileriniz artıyor. 22 Temmuz’da Güneş, arkadaşlar ve çevre evi olan 11. evinize doğru harekete geçtiğinde arkadaşlarınız aşk hayatınızda kilit rol oynayabilirler. Fakat bu dönem, Güneş, mevsimi Başak’ta bitirdiği ve 23 Ağustos’ta sizin 12. ev yani maneviyat evinize girdiği için içsel yolculuğunuzla yeniden yapılanma ve düşünme için uygun zaman.  

Akrep(23 Ekim-21 Kasım)

Uzak yerlerden gelen ya da egzotik, açık fikirli yeni insanlarla tanışmak, 21 Haziran’da Güneş 9. ev olan uzak yerler evinize girdiği için mümkün olacak. Sonrasında Güneş, Aslan’a taşınacak ve 22 Temmuz’da kariyer evi olan 10. evinize giriş yaparak sizi romantik ilişki keşiflerinizden çekerek ışıkların altına yerleştirecek. Kibirli olmadan  özgüven ve yaratıcılık göstermek profesyonel statünüzü arttırabilir. İddialı Mars Aslan’a girdiğinde, 18 Ekim’de, yeni bir proje ya da işinize daha çok tutku katmak için hazır olacaksınız. Eğer güçlü bir ilişki içindeyseniz, bu yaz özel hayatınız ve iş yaşamınız arasındaki dengeyi kurmaya çalışmak sizi yoracaktır.

Yay(22 Kasım-21 Aralık)

Güneşin 21 Haziran’da, yazın ilk gününde, yakınlık evi olan 8. evinize girmesiyle ilişki meseleleri  sizin için önemli hale gelecek. Sağlıklı ilişkileri sürdürebilmek için fazladan duyarlı olmak gereklidir. Kırılganlığınızı  kendinize acımadan gösterebilirseniz muhteşem bir yakınlık ve güven geliştirebilirsiniz. Güneş 22 Temmuz’da cesur Aslan’a ve ilerlemenin evi olan 9. evinize girdiğinde ruh haliniz dramatik bir şekilde değişebilir. İster partneriniz de size eşlik etsin ister tek başınıza, dünyayı gezmek, zihninizi genişletmek ve fikirlerinizi çok daha güçlü ifade etmek için size yardımcı olacaktır. Bonkör ve esprili olduğunuz sürece ne isterseniz söyleyebilirsiniz.

Oğlak(22 Aralık-19 Ocak)

Yaz 21 Haziran’da Güneş’in partner evi olan 7. eve girmesiyle başlayacak ve sonraki iki ay için belirleyici olacak. İlişkiniz için çok uğraşıyor olabilirsiniz; ama ödülleri çabanıza değecektir. İlk olarak, başkalarının söylediklerine önem vermek, onları dinlemek ve bunu göstermek çok önemlidir.  İlişkilerinizi tek başınıza yürütemezsiniz. İnsanlarla olan ilişkilerinizle birlikte değişmeye hevesliyseniz sizi bir sonraki aşamaya geçirecek olan yakınlığı, aşkı ve duygusal desteği kazanmalısınız. Hassas olmak riskli gibi gelebilir; yine de duygularınızı gizleyerek kazanacağınızdan çok daha fazlasını size kazandıracaktır.

Kova(20 Ocak-18 Şubat)

Yazın ilk ayları daha çok kişisel sağlığınız ve günlük rutininizle ilgiliyken yazın son dönemleri romantizm için bazı fırsatlar önünüze çıkacak. 6. ev olan sağlık evinizdeki  Güneş, iyi halinizi ve üreticiliğinizi korumak için vücudunuza iyi bakmanız gerektiğini size hatırlatacaktır. Fakat 22 Temmuz’da güneşin dışadönük Aslan’a, sizin ise partner evi olan 7. evinize geçmesi çok daha dışavurumcu olmanıza ve ilişkilerinizde daha aktif olmanıza neden olacaktır. Kişisel ve profesyonel ilişkilerinizde çok daha güçlü olmak için hazır olacaksınız. Kalbinizi açarak risk almak bazılarına çok fazla gelebilir; ama bu sevgi vermenin ve almanın anahtarıdır.

Balık(19 Şubat-20 Mart)

21 Haziran’da Güneş’in sıcak Yengeç’i  5. ev olan oyun ve romantizm evinizi aydınlatmasıyla yaz gelecek.Bu çok neşeli ve aşk dolu muhteşem bir ayın başlangıcı olabilir. Yine de 26-28 Haziran modunuzda ani değişikliklerin olduğu ve şartların sizi üzebileceği bir dönem olabilir. 22 Temmuz’da  Güneş’in rutin evi olan 6. evinize girmesiyle, çalışma becelerinizi geliştirmek, günlük yaşamınızda randımanınızı arttırmak ve  sağlığınızla ilgili alışkanlıklarınız ön plana çıkacak. 23 Ağustos günü Güneş, partner eviniz olan 7. eve girecek ve ilişki kapıları tekrar açılacak.Related news

 • Yumurtalı Ispanak Kavurması
 • Dondurmalı Vanilyalı Puding
 • Benim Neden Sevgilim Olmuyor
 • Yüzdeki Leke Ve Sivilce İzleri Nasıl Geçer Süper Etkili Çözümler Tıklayınız
 • Kuru Kayısının Faydaları ve Kalorisi Nedir

 • 2019 Yazı İçin Burçların Aşk Haberleri

  2019 Yazı İçin Burçların Aşk Haberleri


  2019 Yazı İçin Burçların Aşk Haberleri

  2019 Yazı İçin Burçların Aşk Haberleri

  2019 Yazı İçin Burçların Aşk Haberleri

  2019 Yazı İçin Burçların Aşk Haberleri

  2019 Yazı İçin Burçların Aşk Haberleri

  2019 Yazı İçin Burçların Aşk Haberleri

  2019 Yazı İçin Burçların Aşk Haberleri

  2019 Yazı İçin Burçların Aşk Haberleri

  2019 Yazı İçin Burçların Aşk Haberleri

  2019 Yazı İçin Burçların Aşk Haberleri

  2019 Yazı İçin Burçların Aşk Haberleri

  2019 Yazı İçin Burçların Aşk Haberleri

  2019 Yazı İçin Burçların Aşk Haberleri

  2019 Yazı İçin Burçların Aşk Haberleri

  2019 Yazı İçin Burçların Aşk Haberleri

  2019 Yazı İçin Burçların Aşk Haberleri

  2019 Yazı İçin Burçların Aşk Haberleri

  2019 Yazı İçin Burçların Aşk Haberleri

  2019 Yazı İçin Burçların Aşk Haberleri

  2019 Yazı İçin Burçların Aşk Haberleri

  2019 Yazı İçin Burçların Aşk Haberleri

  2019 Yazı İçin Burçların Aşk Haberleri

  2019 Yazı İçin Burçların Aşk Haberleri