3-9 Ağustos 2019 Haftalık Burç Yorumu

3-9 Ağustos 2019 Haftalık Burç Yorumu
3-9 Ağustos 2019 Haftalık Burç Yorumu


3-9 Ağustos 2019 Haftalık Burç Yorumu

KOÇ Hepimizi duygusal açıdan yoğun bir hafta bekliyor, özellikle de Koç burçlarını. Duyguların öne çıktığı bu haftada, her şeyi öznel bakış açısından görecek olmanız nedeniyle gözünüzün önünde meydana gelen şeyleri doğru bir şekilde yorumlayamayacaksınız. Nasıl hissettiğinizi bilebilirsiniz, fakat bu hislerin ortaya çıkmasına sebep olan olayları doğru bir şekilde ayırt edemeyebilirsiniz. Bu etki altında normalde ufak bir rahatsızlığa sebep olacak olayları, hayattaki yerinize karşı bir tehdit olarak algılayabilirsiniz. Buna karşılık sergileyebileceğiniz öfkeli ve sert tavırları engellemek adına uzaklaşmayı veya sakinleşmeyi denemek isteyebilirsiniz.

BOĞA : Başkalarının ahlak anlayışını yargılamadan önce onlara kendi görüşlerinizi anlamaları için bir şans vermezseniz, onlardan üstün olduğunuzu iddia edemezsiniz. Cahillik yanlış inanışlar için bir bahane değildir fakat bu inanışların ortaya çıkma sebebidir. Hoşunuza gitmeyen fikirler belirten kişileri hayatınızdan çıkarma seçeneğiniz var olsa da, bunun yerine göremedikleri noktaları açıklamak da başka bir seçenektir. Fakat yargılamak, aşağılamak ve küçük düşürmek varken, kalplerimizi başkalarına nadiren açıyoruz. Daha yapıcı bir yaklaşım ise karşılıklı saygıyı, sabırlı iletişimi ve güveni içerir.

İKİZLER : Arzuladığınız şeyleri elde etmek için çaba gösterirken, bunun karşısında duran faktörler sert veya korku verici olabilir. Bu engellerin, istediğiniz noktaya ulaşma konusundaki kararlılığınıza veya kendinize olan güveninize zarar vermesine izin vermeyin. Tabi bu sürecin tamamen sorunsuz yürüyeceği anlamına gelmiyor. Hedefinize ulaşacağınız yolu, anın şartlarına göre devamlı güncellemelisiniz. Fakat iyi tarafından bakacak olursanız, bu yoldaki engellerle yüzleşme cesaretini göstermek, daha derin bir kişiliğe sahip olmanızı sağlayacak.

 

YENGEÇ : İşlerinizi ilerletmek için biraz girişken, etkin ve/veya açık sözlü olmanızda hiçbir sakınca yoktur. Aslına bakarsanız, Merkür ve Mars’ın bu hafta burcunuzda buluşmasıyla birlikte, kişiliğinizin ortaya çıkan bu iddialı yönünü bastırmak veya hafifletmek yerine bunu sahiplenmek daha akıllıca olabilir. Bu şekilde var olan ilişki dinamiklerinizi değiştirebilir veya genelde olduğunuzdan daha fazla bir güç arayışında olabilirsiniz. Herhangi bir ayrılık durumunda gezegenler sizin yanınızda bulunmaktadır, fakat kişisel galibiyetinizi kirli bir şekilde veya oyunlarla elde etmenizin potansiyel sonuçları kuvvetli olabilir.

ASLAN ): Dikkat, dikkat! Bu hafta, pratik fikirli aksiyon ve reaksiyonlar ile cevap gibi görünen güvenilmez duygusal yükselişleri ayırt edebilmek için bilgelik gerektiren bir haftadır. Eğer bir anda her şeyi çözmüş gibi hissederseniz, bardağı taşıran son damla da yaşanmış gibi hissederseniz, beklemekten bıkıp öyle ya da böyle işlerin ilerlemesini isterseniz veya ciddi olduğunuza dair bir beyanda bulunmak isterseniz, şüpheyle yaklaşın. Ritminizi bozabilecek, olay sırasında veya sonrasında yan etkilere sebep olacak herhangi bir şey yapmadan önce iki defa düşünün. Bunun geri dönüşü olmayabilir ve daha sonra pişman olabilirsiniz. Belli bir tutarlılık seviyesini korumak, şu anda yapacağınız en mantıklı şeydir. Güvenilmemesi gereken şeyler ise, anında harekete geçmeyi tetikleyen dürtüler ve olası sonuçları düşünmeyi göz ardı etmektir.

BAŞAK: Önümüzdeki hafta sonuna doğru Venüs yavaşça burcunuza ilerleyecek. Bu durum, her alanda istediğiniz şeyi daha fazla elde edebilmek için çekiciliğinizi kullanmanızı kolaylaştıran, hoş bir astrolojik gelişimdir. Kısacası, Venüs’ün burcumuzda olmasını seviyoruz. Venüs burada sadece iki hafta duracak, ondan sonra tekrar Ekim ayında gelecektir. Bu nedenle, şu anda çekiciliğinizi kullanarak elde etmek istediğiniz şey, bundan üç ay sonra isteyeceğiniz şey olmayabilir. Neticede Venüs’ün geri çekilmesi, kime ve neye değer verdiğimizi tekrar değerlendirmemize yardımcı olur.

TERAZİ : Geleceğiniz için savaşmanın tam zamanı. Fakat bu savaş sırasında diğer ana karakterlerden uzaklaşmanıza gerek yoktur; özellikle de bunun sebebi, onların sizin gözünüzde kendi kimlikleri veya davranışlarından fazlasını temsil etmesi ise. Kendinizi koruma içgüdülerinizin, iç çatışmalarınızın veya kendinize dair şüphelerinizin dış faktörler veya engeller gibi ortaya çıkmasına izin vererek, bu doğru zamanlı yükselişinizi gereksiz yere zorlaştırıyorsunuz. Duygularınızın sizi ele geçirmesine izin vermeyerek kendinize olan güveninizi arttırın ve her ne olursa olsun bu işi başaracağınızı bilin.

AKREP : Şu anda devam eden ve huzurunuzu kaçırmakta olan kötü olayların ötesini iyimser bir şekilde görmeye çalışmaktan vazgeçmeyin. Fakat gerçekten yuvadan uçmaya hazır olmadıkça o ileri zamana sihirli bir şekilde atlayamazsınız. İlerlemek için en akıllıca yol, muhteşem tek bir hareketten ziyade, uzun soluklu bir süreç olmalıdır. Ve eğer fark etmediyseniz, bu süreç zaten ilerlemeye başlamıştır. Venüs’ün 11. evinize ilerlemesiyle birlikte, şu anki durumunuzun detaylarından haberdar olan arkadaşlarınızdan destek alın. Sonraki adımlarınızı tasarlamak için onlarla birlikte çalışın.

YAY : Şu an, fonksiyonel ve/veya materyal ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak olan senaryoları açıkça belirlemenin tam zamanı. İşbirlikçiniz veya suç ortağınızla olan çok yönlü ilişkiden dolayı, bunu yapmak kulağa geldiğinden daha zor olabilir. Bunu en az sorunla yapmak istiyor, karşı tarafın iyiliğini düşünüyor ve/veya olası tüm açıları görmek istiyor olabilirsiniz, fakat bu durumda kendi isteklerinizi savunmaktan vazgeçmemelisiniz. Tabi bu durum, görüşmelerden her istediğinizi elde edeceğiniz anlamına gelmez. Yine de kendi istekleriniz konusunda net olmazsanız, daha sonra yakınmanızın bir anlamı yoktur.

OĞLAK : Bir an için bile başkası hakkında düşünmeyin. Onları bir kenara bırakın ve düşünün: Ayrılık durumunda güçlü bir duruş sergilemek size nasıl hissettirirdi? Ne üzerinde ısrar etmelisiniz? Neye katlanamazsınız? Gerçekten ne düşünüyor, ne hissediyor, ne istiyorsunuz? Bu soruların cevaplarını kendinize verin; bir birey özelinde değil, şahsi duruşunuzun bir temsili olarak. Ancak ondan sonra ilişki boyutunu entegre etmeli ve karşınızdakine tüm gerçeği aktarmak için çaba göstermelisiniz. Nasıl olsa söylememeyi tercih ettiğiniz şeyler ortaya çıkacaktır.

KOVA: Geleceğe bir yolculuk yapıp, olası bütün hayal kırıklıkları ve felaketleri mazoşistçe hayal etmek yerine lütfen bugünü yaşayın. Bu dünyadaki herkes gibi sizin de başınıza tabi ki kötü şeyler gelecek. Fakat şu anda, gerçek hayatta bunların hiçbiri gerçekleşmiş değil. Şu anda mutlu, sağlıklı ve muhteşem bir verimlilik potansiyeli ile çalışan yönlerinizden faydalanıp, varoluşsal kızgınlığınızı yatıştırmak için atabileceğiniz adımlar var. Gerçekten sizi çok kötü şeyler bekliyor olsa da, temeli olmayan endişeleri besliyor olsanız da, hala bugün için yapmanız gereken şeyler var.

BALIK:Nasıl uygun görüyorsanız o şekilde keyif yapın. Bunu yapmanızı birkaç haftadır söylüyorum. Umarım şu anki astrolojik durumdan biraz zevk ve neşe elde etmeyi başarmışsınızdır.  Ve şimdi Venüs’ün hafta sonuna doğru ilişki evinize (yedinci eve) gelmesiyle birlikte, bu zevk ve neşeyi sevdiklerinizle paylaşma zamanı. “Nasıl uygun görüyorsanız” kısmı ise arkadaş çevrenizdeki kişilerin tercihlerinizle ilgili ne düşündüğüyle ilgilidir. Ne yapmak üzere olduğunuz konusunda onlara dürüst davranıyor musunuz? Eğer onlardan gizli tutuyorsanız ortada bir sorun var demektir.

3-9 Ağustos 2019 Haftalık Burç Yorumu

3-9 Ağustos 2019 Haftalık Burç Yorumu
3-9 Ağustos 2019 Haftalık Burç Yorumu


3-9 Ağustos 2019 Haftalık Burç Yorumu


3-9 Ağustos 2019 Haftalık Burç Yorumu


3-9 Ağustos 2019 Haftalık Burç Yorumu


3-9 Ağustos 2019 Haftalık Burç Yorumu