3 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları 2019

3 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları 2019
3 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları


3 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları

3 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 3 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları

3 Ocak Günlük Burçlar

KOÇ

Kendinizi geliştirmek istiyorsunuz. Bir çok konuda kendinizi eksik hissedebilirsiniz. Koç burçları için eğitim ve yurt dışı seyehatleri konusunda gökyüzünden destek var. Eğer bir takım eğitimler planlıyorsanız,şimdi adım atın. Arkadaşlıklara dikkat etmeniz gerekiyor. Toplu organizasyonlarda bir takım sıkıntılar söz konusu olabilir.

BOĞA

Umarım hala hasta değilsiniz. Yeni yıla gribal enfeksiyonlarla giren burçlardan biri oldunuz. Metabolizmanızın güçsüzleştiğini daha önce de söylemiştim. Kendinize iyi davranmanız, hayatınızı organize etmeniz ve süre gelen programsızlığınızın içinde kendinizle de ilgilenmelisiniz. Kariyeriniz konusunda bir takım olumlu gelişmeler söz konusu olacaktır.

İKİZLER

Kariyeriniz konusundaki belirsizlikler, tüm aksiyonlarınıza rağmen yaşanan aksilikler canınızı sıkıyor. Toplum önündeki imajınız oldukça sağlam olmasına rağmen, sizin kendi içsel sorgularınız canınızı sıkmaya yetiyor. Aile içerisinde geçmiş bir takım sürekli gündeme gelmemesi için tamamen çözülmesi gerekiyor.

YENGEÇ

Yengeç burcu3 Ocak ‘da günlük hayatınızı sağlamlaştıracak bazı haberler alabilirsiniz. Hayat sizi zorladıkça büyütüyor. Zaman her şeyin ilacı. Bir takım sağlık problemleri yaşıyor olabilirsiniz. Dinlenmelisiniz. Bulunduğunuz yerden uzaklaşmak, biraz tatil yapmak, farklı şeyler öğrenmek istiyorsunuz. Tek engel kendinizsiniz.

ASLAN

Duygusal anlamda oldukça zorlayıcı bir gün sizleri bekliyor. Hareket etmek, parmağınızı bile kıpırdatmak istemiyorsunuz. Kim ne yaparsa yapsın sanki umrunuzda değil. Hayaller aleminde sevgilinizden aldığınız haberi düşünüyorsunuz. Sağlam görüntünüzün içinde yumuşak bir durumdasınız. Kendi geçmişinizle uğraşıyorsunuz.

BAŞAK

Çok karışık, aksiliklerin ve güzelliklerin aynı anda olduğu enteresan bir Salı günü sizleri bekliyor. Günlük rutinlerinizi yapmak, çalışmak, insanlara hizmet etmek size çok iyi gelecek. Kendinizi biraz şiirsel hissediyorsunuz. Duygusal bir gün olacaktır. Fikirlerinizi başkalarına kabul ettirmek için uygun bir gün.

TERAZİ

Yüzeyde, dışarıdan bakıldığında ne yaptığınız pek anlaşılmasa da, siz gizli bir savaşçısınız. Tüm yapmanız gerekenleri, derinden hallediyorsunuz. Tabir-i caizse bir denizaltı gemisi gibisiniz. Siz hedefe gidiyorsunuz ama suda dalga bile olmuyor. Geleceğiniz şekilleniyor.

AKREP

Partneriniz ile aranızda duygusal etkileşimler söz konusu olabilir. Eğer bir partneriniz yoksa, olması yolunda bazı duygusal adımlar atmanız mümkün. Ailenizle ilgili bir takım sıra dışı gelişmeler yüzünüzü güldürecek. Maddi anlamda, gelir akışınız bir miktar yavaşlamış olabilir.

YAY

Yay burcumaddi anlamda devrimler yaratabilecek güçtesiniz. Mal varlığınızı yeniden ve köklü bir şekilde yapılandırmak için, belki dibe vurmanız gerekiyor olabilir. Ancak denizin en güzel hali, fırtınadan sonraki halidir. Kendi kendinizle olan diyaloglarınız artıyor. İç sesiniz sizden ne istiyor?

OĞLAK

İş hayatınızda, kariyerinizde giderek istediğiniz noktaya ulaşıyorsunuz. 2019 yılı bu anlamda sizi sonuna kadar destekleyecektir. Maddi anlamda oldukça güzel gelişmeler sizleri bekliyor. Sürpriz, adı konulmamış kazançlara hazırlıklı olun. Çok para kazanacaksınız sevgili Oğlak burçları.

KOVA

Maddi anlamda pozitif gelişmelere hazırlıklı olun. Bütçeniz yeni yıl alışverişleri sebebi ile biraz yara almış olabilir. Ancak size çok güzel kazanç kapıları açılıyor. Her ne kadar ne kadar kazanacağınızdan emin olamasanız da güzel kazançlar elde edeceksiniz. Elde ettiğiniz kazançlar size kendinizi daha güvende hissettiriyor.

BALIK

Şu an bilinçaltınız, sürpriz, perde arkası gelişmeler ve kariyer olanakları, hayatınızın merkezi olmuş durumda. İşinizle alakalı güzel haberler alacaksınız. Belki siz bu konularda birilerine haber vermek durumunda kalacaksınız. Perde arkasında gizli bir gündeminiz var. Kimse bilmiyor. Ancak siz duygusal anlamda o konuya kanalize olmuş durumdasınız.

Haftalık burç yorumlarına  sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2019 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2019 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2019 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

3 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları 2019

3 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları 2019
3 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları


3 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları


3 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları


3 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları


3 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları