4 Kasım Boğa Burcunda Dolunay’ın Burçlara Etkileri


4 Kasım Boğa Burcunda Dolunay’ın Burçlara Etkileri

4 Kasım Boğa Burcunda Dolunay’ın Burçlara Etkileri

4 Kasım Boğa Burcunda Dolunay’ın Burçlara Etkileri , Kova Burcu, Oğlak Burcu, Terazi Burcu, Dolunay Sizi Nasıl Etkiliyor.

4 Kasım sabahı 08:23’te Boğa Burcunda Dolunay gerçekleşecek.

’ın duygusal ihtiyacı kendine yeterli olmak, kendine ait olanları korumak, dünyevi konularda huzurlu ve güvende hissetmektir. Boğa’daki Ay’ın ayakları yere basar. Basamazsa inatlaşır veya duygu-durumundaki eksiklerini fazla yemek yemek, fazla uyumak gibi diğer duyu tatminleri ile tamamlamaya çalışır.

Yavaşlar insan. Daha temkinli, daha ağır ama hedefe odaklı ilerler. İçine attıkları sesini kısar, konuşamadıkları boğazını ağrıtır. Garip bir şekilde tiroid bezleri yorulur, vücut boğaz enfeksiyonlarına açık hale gelir.

BOĞA BURCUNDA DOLUNAY

4 Kasım Boğa Burcunda Dolunay’daruhumuz biraz uzaklaşmak istiyor. Günlük rutinlerdeki alışkanlıklarımızdan bir nebze olsun sıyrılmak. Değişiklik istiyoruz. Sabit olanı değiştirip yeni bir sabite geçmek istiyoruz. Dolunay en fazla iş değiştirmek isteyenlere, işi bırakmak isteyenlere yardım edecektir. İrademiz de pek güçlü değil bu dönem çünkü. Neyi istediğimizin, gerçekten nerede mutlu olacağımızın peşindeyiz ama o kadar derine bakmaya başladık ki; bir yerden sonra her yer koyu maviden başka bir şey değil.

4 Kasım Boğa Burcunda Dolunay’ın Burçlara Etkileri

Koç Burcu

Sevgiliniz ile gittikçe derinleşen bir ilişki kurmuş olabilirsiniz. Ancak Dolunay size kendinizin de en az sevdiğiniz insan ve insanlar kadar değerli olduğunu hatırlatmak istiyor. Kendi halinizde kaldığınızda da ne kadar mutlu olabileceğinizi keşfedebileceksiniz.

Çevrenizdeki bazı insanlar hem kafanızı karıştırıyor hem de enerjileri iyi gelmiyor. Kendinizi yanında iyi hissetmediğiniz insanlardan uzaklaşmanız gerekiyor.

Boğa Burcu

BOĞA BURCUNDA DOLUNAY

Günlük hayatınızdaki işlerinizi yoğunlaştıracak ve konuları derinleştirecek bir Dolunay. İçe dönmek sizin için önemli. Ne istediğinizden emin olmak istiyorsunuz. Dolunay sizin burcunuzda gerçekleştiği için Dolunay’dan psikolojik olarak en çok etkilenecek burçlardan bir tanesi de sizsiniz.

Hayatınızdan çıkartmak istediklerinizi, bir insan veya tema olabilir, çıkartabilecek gücünüz olduğunu bilmelisiniz.

Dolunay çevresinde sağlık konularına dikkat etmeniz gerekiyor.

İkizler Burcu

Dolunay çevresinde İkizler burçları kimin sevgilerini hak ettiğini anlayacaklardır. İkili ilişkiler derinleşirken, samimiyetinden şüphe duyduğunuz tüm insanlar çevrenizden uzaklaşacaktır. Sizin için bir anlamda temizlik olacak.

Bozulan ailevi dengeler yeniden düzene oturacaktır.

Dolunay sonrasında hayallerinizi gerçekleştirmek için yeterince özgüven toplamış olacaksınız.

Yengeç Burcu

Yengeç burçları Dolunay ve çevresinde, aslında istedikleri şeylere ulaşmak için ihtiyaçları olan her şeyin burunlarının ucunda olduğunu fark edecekler. Kariyer hayatlarında ve kariyerleri ile ilgili konularda kendilerine olan güvenleri geri gelecek. 3. Şahıslara bağlı tüm konuları hayatlarından çıkaracak ve rahatlayacaklar.

Aşk hayatlarında ise ya büyük sırlar ortaya çıkacak ya da pozitif anlamda partnerleri ile her şeyi konulabilecek noktaya gelecekler.

Aslan Burcu

Aslanlar Dolunay ve çevresinde hayallerinin peşinden gitmelerinin ne kadar önemli olduğunu öğrenecekler. Umut olmadan dünyanın dönmeyeceğini, istemenin elde etmenin yarısı olduğunu fark edecekler. Aslanların yakın çevrelerinde maskeler düşüyor, keller görünüyor. Kim dost kim arkadaş  ortaya çıkıyor.

Maddi anlamda bir süredir sıkıntıda olan Aslan burçları ise küçük bir hesap, büyük bir atak ile durumlarını düzeltme fırsatı yakalayacaklar.

Başak Burcu

Dolunay size iç sesinizi hatırlatacaktır. Onu dinlemenizin ne kadar önemli olduğunu, hayatınızda neleri değiştirebileceğini.

Maddi anlamda şansınızın iradenize ihtiyaç duyduğunu da fark edeceksiniz. Ne kadar ekmek olursa siz iki katı köfte çıkaracaksınız. Ama öncelikle yine de ekmek lazım. Yani emek.

Kendi yarattığınız şeytanların oyununa gelmemeniz gerekiyor.

Terazi Burcu

Dolunayda “ben” ve “biz” dengesini öğreniyor olacaksınız. Kendinize verdiğiniz değerin bazen partnerinizi duygusal anlamda yaraladığını fark edeceksiniz.

Yüksek beklenti ile başladığınız her konunun suya düşüşünü, nadasa bıraktığınız, heyecanla içinden ne çıkacağını merak ettiğiniz her konunun ise sizi ne kadar mutlu ettiğini fark edeceksiniz.

Maddi anlamda ise büyük dönüşümler yaşayacaksınız. Dolunay ve çevresinde risk almamalısınız.

Akrep Burcu

Dolunay’dan en çok etkilenecek burçlardan biri de sizlersiniz. Dolunay aklınızı karıştırıp, şüphe duyduğunuz tüm konuların gerçekliğini ortaya çıkaracaktır. Madalyonun her iki yüzünü de görme fırsatı yakalayacaksınız.

İş hayatınızda ayaklarınız yere daha sağlam basacak. Gücünüzü gösterme zamanınız gelmiş olabilir. Ailevi konularda bulanıklıkların sizi aşağı çekmesine izin vermeyeceksiniz.

Yay Burcu

Çevrenizdeki olumsuz gözlere, sizi yanlış yönlendirmeye çalışan insanlara rağmen, sevgilinizle olan ilişkinizin ne kadar değerli olduğunu fark edeceksiniz. Size sadece sevgili değil, aynı zamanda ağaç olan, dalları ile huzur veren bir sevgiliniz var.

Eğer bekar bir Yay burcu iseniz, Dolunayda eskilerinize bye bye, yeniye hoş geldin diyeceksiniz. Başlangıçları desteklemeyen Dolunay’ın desteklediği tek konu sizin sevgiye olan ihtiyacınız olabilir.

Oğlak Burcu

Dolunay ve çevresinde iş hayatınızda yaşayacağınız yükselişler, sorumluluklarınızı arttıracaktır. Sorumluluğunuzun artması ailenizi ihmal etmeniz anlamına gelebilir. Evinizi özleyeceğinizi şimdiden bilmeniz gerekiyor. Bu pozisyonu veya işi belki çok istediniz ama her şeyin bir bedeli var. Belki bu Dolunay’da niyet edecek önümüzdeki Yeni Ay’da isteklerinize ulaşacaksınız, kim bilir.

Herhangi bir konuda seçim yaparken maddi konuları hesaba katmamalısınız.

Kova Burcu

Dolunay çevrenizde değer verdiğiniz bazı insanlardan, hayatınızda değer verdiğiniz bazı temalardan uzaklaşmanıza sebep olacak olsa da hayallerinize sizi bir adım daha yaklaştıracak. Umut kaybetmeden yola devam edebileceğinizi, istediğinizde neler yapabileceğinizi göreceksiniz.

Duygusal anlamda kendinize çok güvenmemelisiniz. Hisleriniz bulanık. Çok sevdiğinizi sandığınızdan bir anda bunalabilir, terk ettiğinizde bir mana bulabilirsiniz.

Balık Burcu

Maddi anlamda kendinizi sağlamlaştırmak istiyorsunuz. Bir şekilde hayat sizi bu konularda sınadı. Şimdi değer verdiğiniz her konuda daha ısrarcı ve inatçısınız. Bilinçaltınızdaki bulanıklıklar, belki hayal kırıklıkları bile sizi sevdiğiniz ve değer verdiğiniz temaları korumaktan alıkoyamayacaktır.

Kendinize zarar vererek, belki bile bile acıtarak da olsa çok fazla ders aldınız. Bu Dolunay’ı bir süzgeç gibi düşünün. Kendi pirincinizdeki taşları bırakın artık. Yola temiz devam edin.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2019 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2019 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2019 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.
4 Kasım Boğa Burcunda Dolunay’ın Burçlara Etkileri


4 Kasım Boğa Burcunda Dolunay’ın Burçlara Etkileri


4 Kasım Boğa Burcunda Dolunay’ın Burçlara Etkileri


4 Kasım Boğa Burcunda Dolunay’ın Burçlara Etkileri


4 Kasım Boğa Burcunda Dolunay’ın Burçlara Etkileri


4 Kasım Boğa Burcunda Dolunay’ın Burçlara Etkileri


4 Kasım Boğa Burcunda Dolunay’ın Burçlara Etkileri