Abaktal: benzerlikler ve bunlar hakkında yorumlar 2019

Abaktal: benzerlikler ve bunlar hakkında yorumlar 2019
21.07.2019

Abaktal: benzerlikler ve bunlar hakkında yorumlar 12

"Abaktal": benzerlikler ve bunlar hakkında yorumlar

Modern ilaçlar temsil edilmektedirBir sürü yer değiştirici ve jenerik. Bazı ilaçların kompozisyonu benzerdir. Bunlara komple analoglar veya yapısal ikameler denir. Vücutta aynı terapötik etkiye sahip ilaçları da seçebilirsiniz, ancak aynı zamanda kompozisyonları farklı olacaktır. Abaktal'ı neyi ve ne zaman değiştirmelisin? Bu ilacın analogları makalede dikkatinize sunulmuştur. Talep edilen araçların ne olduğunu, maliyetinin ne kadarını, incelemelerinin ne olduğunu inceleyeceksiniz.

abaktal analogları

"Abaktal": kullanım talimatları, fiyat

Bu tıbbi birkaç çeşit üretiliranlamına gelir. Bireysel özelliklere ve hastalığın gidişatına bağlı olarak, hastaya enjeksiyonluk bir tablet veya solüsyon verilir. Antimikrobiyal bir ilaç hazırlama olarak nitelendirilen "Abaktal" kullanma talimatları. On tablet fiyatı yaklaşık 300 ruble ve bir enjeksiyon hazırlamak için 10 ampul - 550 ruble.

"Abaktal" uyuşturucunun bir parçası olarakaktif bileşen pefloksasin. Birçok patojen mikroorganizma üzerinde, gram negatif anaeroblar hariç, bakterisidal bir etkiye sahiptir. Bileşim aşağıdaki hastalıkları tedavi etmek için kullanılır:

 • böbrek enfeksiyonları ve üriner sistem hastalıkları;
 • genital sistemin iltihabı;
 • üst ve alt solunum yollarının enfeksiyonları;
 • sindirim sistemi ve karaciğer patolojisi;
 • kemikler, eklemler ve yumuşak dokuların enfeksiyonu;
 • hassas mikroorganizmaların sebep olduğu sepsis ve peritoneal patoloji.

Abaktal'ı kadınlar içinhamilelik zamanı ve emzirme zamanı, ayrıca 18 yaşın altındaki çocuklar. Kullanım kontrendikasyonu aşırı duyarlılıktır veya aktif maddenin alerjidir. Hastalığın türüne bağlı olarak, ilac günde 400 ila 1200 mg dozunda kullanılır.

Abaktal uygulama fiyatı talimatı

analogları

Bazen bir yedekleme gerektiğinde durumlar vardıriddia edilen antimikrobik maddenin Herhangi bir nedenle Abaktal'ı satın alamazsanız, analoglar aynı aktif madde bazında seçilmelidir. Pefloxacin aşağıdaki ilaçların bir parçasıdır: Pefloxacin-Acos, Pelox, Perti, Unicpeph, Peflasin. Bu ilaçlar genellikle iddia edilen madde ile aynı şemaya göre kullanılır. Kontra endikasyonlar ve endikasyonlar aynı anda. Hastanın ilacın bileşenlerine duyarlılığı artmış veya yardımcı olmadığı durumlarda, diğer bileşenlerle birlikte alternatif maddelerle değiştirilmesi gerekir. "Abaktal" analogları nedir? Bazılarını daha ayrıntılı olarak düşünelim.

Metronidazol Uygulama Kılavuzu Fiyat

Metronidazol: kullanım talimatları, fiyat

Bu ilaç enjeksiyon formunda bulunur,tabletler, süpozituvarlar. Metronidozole dayalı eczane bazlı bir merhem de satın alabilirsiniz. En yaygın formun (tabletler) maliyeti, ambalaj başına 100 ruble'den fazla değildir. Etkili bir antimikrobiyal ajan olarak kullanım talimatı metronidazol'dür. İlacın fiyatı, tüketicilerin dediği gibi, demokratiktir. Uygun bir şekilde, ilaç hemen hemen her eczanede reçetesiz satın alınabilir. Tıbbi görüşe göre, ilaç aerobik mikroorganizmalara karşı kötü çalışıyor. Tüketiciler, bu ilacın cinsel enfeksiyonların tedavisinde ve mide ülserlerinin etkenlerini ortadan kaldırmada sıklıkla kullanıldığını söylüyor. İlacın ayırıcı özelliği, gebeliğin ikinci yarısında, ancak bir uzman gözetiminde kullanılabilmesidir.

"Decatalene" ve "Fluomizin"

Preparatlar "Fluomizin" ve "Decatilen" - analoglarıbileşim. İlk ürün vajinal tablet şeklinde, ikincisi ise resorpsiyon için pastiller biçimindedir. "Fluomizin", vajinadaki bakteri, mantar ve inflamatuar süreçleri tedavi etmek için kullanılır. "Doğum öncesi" oral patolojinin tedavisinde amaçlanmıştır. İlaçlar hakkındaki yorumlar çoğunlukla olumludur. Bu ilaçların etkisi "Abaktal" ilacının etkisine benzer. Fakat bu ilaçlar değiştirilebilir olarak adlandırılamaz, çünkü kullanım ilkeleri tamamen farklıdır.

dekstilen analogları bileşiminde

Ribomunil: popüler bir çözüm

"Ribomunil" ilacı bakteriyelimünomodülatör. Bileşimi, ENT organlarının ve solunum sisteminin en sık görülen enfeksiyonlarının küçük dozlarda patojenlerini içerir. Bu ilacı insan vücudu içine alırken antikorlar üretilir, bağışıklık ve bu patojenlere karşı direnç oluşur. Çocuklar ilacı yarım yıl boyunca kullanabilirler.

Bu tesis hakkında hastaların görüşleriayrılırlar. Bazıları "Ribomunil" 'i önleme ve tedavi için mükemmel bir hazırlık olarak düşünürler. Hastalar, ilaçların komplikasyonları önleyebileceğini ve antibiyotik kullanımını ortadan kaldırdığını söylüyor; örneğin Abaktal ilacı. Diğerleri, tedavinin kesinlikle yararsız ve etkisiz olduğuna inanıyorlar, iddia edilen tıbbın analoglarına atfedilemiyorlar. Gerçekten, zaten var olan bakteriyel enfeksiyon ile ilacın yardımı olmaz. Ama zamanında alırsanız, böyle bir gelişmeyi önleyebilirsiniz.

uyuşturucu ribomünil

Antibiyotik "Levomac"

Bu ilaç antimikrobiyalGeniş bir faaliyet yelpazesine sahip olan araçlar. Farklı bakterilere karşı etkilidir. "Levomak" - levofloksasin içeren tabletler. Alt ve üst solunum yollarının, KBB organlarının, idrar ve üreme sistemlerinin bakteri lezyonları için kullanılır. İlaç, prostatiti (ilave ilaçlarla kombinasyon halinde) ve yumuşak dokuların, eklemlerin enfeksiyonlarıyla tedavi etmek için kullanılır.

"Levomak" ve "Abaktal" analoglardır. Her iki ilaç da fluorokinolon antibiyotikler grubuna aittir. İlaçların yorumları iyi. Kullanmadan önce doktorunuza danışmanız önemlidir. Uzmanlar uyarıyor: uygunsuz dozların yanlış kullanımı ya da kullanımı süperenfeksiyon gelişimini kışkırtıyor.

fleksör tablet

"Fleksid"

Ilgili diğer bir ilaçfluorokinolon antibiyotikler, - "Flexin". Tabletler bileşiminde etob madde olan levofloksasin içerir. Bir ilaç, yukarıda tarif edilen ilaçlarla aynı göstergeler için kullanılır. Epilepsi hastalarının ve 18 yaşın altındaki çocukların tedavisinde kullanılmaması önemlidir.

İncelemeler bu ilaç karışımıdır. Birçok tüketici, ilacın yüksek maliyetinden memnun değil. Aslında, 5 tablet yaklaşık 500 ruble'ye mal oluyor. Ancak, bu cilt genelde tüm ders için yeterlidir. Kullanıcılara göre, ilacın alınması uygun. Bir günde, yalnızca bir hap ya da yarısı içmeniz gerekecek.

levomac tabletleri

Tüketici Görüşleri

İlaçların gözden geçirilmesi farklı. En popüler üç ilaç Abaktal, Flexi ve Levomak'tır. Aynı antimikrobiyal ajan grubuna dahildirler. Bazı durumlarda "Abaktal" 'ı değiştirin, "Metronidazol". Genito-idrar yolu enfeksiyonlarının tedavisinde sıklıkla bu gereklidir. Bu gibi durumlarda, iddia edilen analog, kullanıcıların söylediği gibi, orijinal araçtan daha etkili olabilir.

Vücutta aynı etkiyi yaparHazırlık "Decatilen". Ancak kullanıcılar, Abaktal'dan farklı olarak kabul ettiklerini bildiriyor. Bu yerine, ağız boşluğunun ve boğazındaki bakteri enfeksiyonlarını seçmek uygundur. Alternatif bir ilaç "Abaktal" olarak kabul edilir Tıp "Ribomunil", sadece erken kullanımda etkilidir.

İncelenen tüm araçlarla ilgili görüşleritüketiciler farklı şekillendirilir. Tedaviden memnun kalacak her zaman bir kişi vardır, aksine, ilacı överler. Bu nedenle, bu tür göstergelere ve özelliklere körü körüne güvenmemelisiniz. Terapinin gerçekten etkili olabilmesi için bir doktora danışın. Sınavı yürütecek, sonra kısa sürede size yardımcı olacak bir ilaç yazacaktır.

Abaktal: benzerlikler ve bunlar hakkında yorumlar 2019

Abaktal: benzerlikler ve bunlar hakkında yorumlar 2019

Related news

 • Fırfırlı Cepli Kır Çiçeği Modeli Kız Çocuk Hırkası Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • Çok İzlenen Videolar
 • Honda Inspire arabaları: özellikleri ve yorumlar
 • Krk Adası, Hırvatistan: özellikleri ve cazibe merkezleri
 • Fırında Tereyağlı Yerli Somon Tarifi Videosu

 • Abaktal: benzerlikler ve bunlar hakkında yorumlar 91

  Abaktal: benzerlikler ve bunlar hakkında yorumlar


  Abaktal: benzerlikler ve bunlar hakkında yorumlar 55

  Abaktal: benzerlikler ve bunlar hakkında yorumlar 84

  Abaktal: benzerlikler ve bunlar hakkında yorumlar 5

  Abaktal: benzerlikler ve bunlar hakkında yorumlar 48

  Abaktal: benzerlikler ve bunlar hakkında yorumlar 11

  Abaktal: benzerlikler ve bunlar hakkında yorumlar 93

  Abaktal: benzerlikler ve bunlar hakkında yorumlar 68

  Abaktal: benzerlikler ve bunlar hakkında yorumlar 21

  Abaktal: benzerlikler ve bunlar hakkında yorumlar 81

  Abaktal: benzerlikler ve bunlar hakkında yorumlar 89

  Abaktal: benzerlikler ve bunlar hakkında yorumlar 76

  Abaktal: benzerlikler ve bunlar hakkında yorumlar 77

  Abaktal: benzerlikler ve bunlar hakkında yorumlar 82

  Abaktal: benzerlikler ve bunlar hakkında yorumlar 76

  Abaktal: benzerlikler ve bunlar hakkında yorumlar 100