Absolut votka: İsveç kalitesinin dünya çapında tanınması 2019

Absolut votka: İsveç kalitesinin dünya çapında tanınması 2019

Absolut votka: İsveç kalitesinin dünya çapında tanınması 87 15.02.2019, 09:36

Absolut votka: İsveç kalitesinin dünya çapında tanınması

İlk bakışta Absolut votkasının sıradan bir alkol içeren içeceğe benzediği düşünülüyor. En az bir kez bunu deneyen herkes bu konuyla ilgili görüş aldı.

İyi Bir Ürün

Absolut votkasının kendi başına başladığı bilinmiyor15. yüzyılda tanınmanın yolu. O günlerde İskandinavlar kendilerinin "ateş şarabı" olarak adlandırdığı güçlü bir içki pişirdi. Bu, yıllar sonra dünyaca ünlü ve saygın hale geldi. Ve sonra şiddetli Vikingler alkol içeren karışımların damıtılmasıyla elde edildi. O sadece sarhoş değil, aynı zamanda tıbbi amaçlar için kullanılıyordu.

İçki "brannwyn" olarak adlandırıldı ve çeviri"votka" anlamına gelir. Aslında, gerçek bir moonshine oldu. Fakat 19. yüzyılın ikinci yarısında, ülke liderliği artık bu tür inisiyatiflere uymuyor. Alkol üretimi endüstriyel hatlara konmaya karar verildi. İşte o zaman Absolut votkası çıktı. Doğru, bu hemen gerçekleşmedi. İlk olarak, mecra alkolünden araba kullanmak için ev ortamında yasaklanan özel bir yasa çıkarıldı. Daha sonra, fabrikadaki dükkanlar içki içersinde satışa başladı "Absolute Renat Brannin". Biraz sonra, ünlü Absolut votkası çıktı.absolut votka

Müşteri Yorumları

Bazen popülerliğe deVotka Absolut'tan hoşlanıyor. Bu konudaki müşteri görüşleri oldukça etkileyicidir. Çoğu, ürünün tam olarak saf olduğu ve bu ürünün adının tam olarak karşılığı olduğu konusunda hemfikir. derin bir kuyudan çekilen su kullanılarak bu votka kışlık buğday tahıl üretin.

Ürün, arıtmanın birkaç safhasından geçmektedir.Kaba yabancı maddeler, yabancı tat, fuzel yağlar ve metanol diğerleri: Belirli istenmeyen bileşenlerin onu serbest her biri damıtma kolonları,. Sonuç saf etanol, kristal su ile seyreltilmiş. Birçok şaşmamak kullanımı baş ağrısı, hiçbir akşamdan yok sonra iddia ediyorum. Bu ürün sadece içki içmek için değil aynı zamanda diğer içeceklerle mükemmel bir şekilde birleştirilmiştir. Belki de bu yüzden barmenlerden çok sever. İsveçli votka ile Kokteyller sadece diğer maddeler lezzet vurgulayabilirsiniz bu nedenle neredeyse hiçbir kokusu vardır, çünkü çok uygun yapmak, vb.vodka absolut yorum

Mükemmellik için gayret

Ünlü İsveç votkasının yaratılmış olduğuna inanılıyorgirişimci Lars Olsson Smith. 1836'da İsveç'in güneyinde doğdu. Çocukluğundan beri oğlan zeki ve akıllıydı. Ticaretin temellerini inceledikten sonra 15 yaşındayken mağazanın yönetimine yardımcı oldu ve 18 yaşında zaten büyük ölçekli üretimden sorumluydu. O yıllarda tanınmış olan içeceğin kısmen adını ödünç alan girişimci genç, yeni bir ürün hazırladı ve ona Absolut (votka) adı verdi.

Üretici, teknolojikiçeceğin pratik olarak eşit olmadığı şekilde işleme koymaktır. Smith gerçek bir votka kralı oldu. Fakat bu, kalıcı bir sanayici için yeterli değildi. Kentin tekelini aşmak istedi ve Stokholm dışında bağımsız olarak ürünler satmaya başladı. Çok geçmeden Lars uluslararası seviyeye geldi ve bir servet kazandı. Ancak kader aksini kararlaştırdı ve büyük bir işadamı bir dilenci öldü.

Davası Lars Lindmark tarafından sürdürüldü;Efsanevi içki kullanarak Amerika'yı fethetmek başardı. Bir süre sonra, 2008 yılında, oldu İsveç hükümeti, aslında, şirketin sahibi, Fransız Ricard onun tüm hissesini sattı. Ve şu an ünlü İsveç markasına sahib.absolut votka üreticisi

Yeni ürün

En son olarak, mağaza raflarındayeni ürün - votka Absolut bal kavunu ve limon. Şirketin fiyatlarında Absolut Exposure olarak listelenir. Limon ve bal kavunlarının ilginç bir kombinasyonu ürüne özel bir tat verir. Ürün 1 litre kapasiteli şişelerde üretilir. Yeni ürünlerin tasarımı üzerine daha fazla sayıda alıcı çekmek için tanınmış sanatçı Johan Rank İsveç'te çalıştı. Sıradan bir şişenin görünümünü kökten değiştirmeye ve ünlü süper modelin ve aktris Lydia Hurst'un fotoğraflarını yayınlamaya karar verdi.absolut bal kavun ve limonBu fikir bir başarı ve yumuşak yeni bir üründüaroma uzmanları ve uzmanlar arasında gerçek bir sansasyon yarattı. Bir kale hissetmiyor. Cam bir kokteyl değil sorokagradusnuyu içki gibi görünüyor. Bu arada barmenler takdir ettiler. Sonuçta, bu temelde bir karışım yapmak tam bir zevktir. Bu kadar narin bir tada sahip bir ürün özellikle kadın izleyici kitlesine hitap etmelidir.

Absolut votka: İsveç kalitesinin dünya çapında tanınması 2019

Absolut votka: İsveç kalitesinin dünya çapında tanınması 2019

Related news

 • Ricoh SP 100 Yazıcı: Ekonomik Lazer Baskı
 • Hamur işi hamuru
 • Annesi sanmış :) ( Yeni doğan bebekler )
 • Tepsi Poğaça Tarifi
 • Yapımcı - kim o Üreticilerin türleri

 • Absolut votka: İsveç kalitesinin dünya çapında tanınması 93

  Absolut votka: İsveç kalitesinin dünya çapında tanınması


  Absolut votka: İsveç kalitesinin dünya çapında tanınması 39

  Absolut votka: İsveç kalitesinin dünya çapında tanınması 46

  Absolut votka: İsveç kalitesinin dünya çapında tanınması 86

  Absolut votka: İsveç kalitesinin dünya çapında tanınması 43

  Absolut votka: İsveç kalitesinin dünya çapında tanınması 39

  Absolut votka: İsveç kalitesinin dünya çapında tanınması 44

  Absolut votka: İsveç kalitesinin dünya çapında tanınması 8

  Absolut votka: İsveç kalitesinin dünya çapında tanınması 70

  Absolut votka: İsveç kalitesinin dünya çapında tanınması 98

  Absolut votka: İsveç kalitesinin dünya çapında tanınması 38

  Absolut votka: İsveç kalitesinin dünya çapında tanınması 20

  Absolut votka: İsveç kalitesinin dünya çapında tanınması 13

  Absolut votka: İsveç kalitesinin dünya çapında tanınması 63

  Absolut votka: İsveç kalitesinin dünya çapında tanınması 27