ActionPay ile Kazançlar: yorumlar, özellikler ve avantajlar 2019

ActionPay ile Kazançlar: yorumlar, özellikler ve avantajlar 2019

ActionPay ile Kazançlar: yorumlar, özellikler ve avantajlar 60 28.01.2019, 14:25

ActionPay ile Kazançlar: yorumlar, özellikler ve avantajlar

CPA ortaklarının popülaritesi sürekli büyüyor veEn önemli temsilcilerinden biri tematik kaynaklar hakkında okuyabileceğiniz ActionPay'dir. Pek çok blog yazarı iyi para kazanmayı başardılar ve sevdikleri şeyi yapmaya devam ettiler.

Bunu nasıl yapmayı başardın? Sisteme kayıtlılar, belirli bir kod yerleştirdiler ve her şey otomatik olarak çalıştı. Doğru, bu sizin kendi web sitenize sahipseniz gerçekleşir, aksi takdirde bazı eylemler yapmanız gerekecektir.

ActionPay ile çalışma özellikleri

actionpay yorumlar

Ortaklık ActionPay oldukça basit sunuyorkazanma yolu. Site sahibi, belirli bir işlem için bir ödül alacağı ilgili teklifi (reklamverenin teklifi) seçebilir.

Çoğu zaman bir ürün alır. Ziyaretçiler cazip bir afiş veya ilginç bir yazı görürler, bağlantıya giderler ve potansiyel müşteriyi tutmaya ve satın alma eğilimine girecek şekilde yapılan açılış sayfasına girerler.

Her böyle bir satın alma ile, reklamverenkarların bir kısmını web yöneticisine verin. Yani site ve teklif temaları benzer ise, o zaman pek çok okuyucu aziz bağlantıya tıklar. Güvenilirliği ve dürüstlüğü belirten gözden geçirmeler olan Partner ActionPay, itibarlarını izler ve sistemin kurallarına uymayan durumlara izin vermez.

En iyi teklif nasıl seçilir?

actionpay kaydı

Sistemde yüzlerce teklif sunulmakta ve öncelikle seçim kararına varmak zordur. Bu konuda önemli bir rol aşağıdaki özelliklerle oynanır:

 • eylem için kesinti miktarı;
 • olası trafik kaynakları;
 • promosyon malzemelerinin kalitesi ve miktarı.

Off-line için bir komisyon seçerken hemen ihtiyacım yokEn "pahalı" teklifi kabul ediyorum. Büyük olasılıkla, orada bir şey satmanız gerekiyor ve bu, örneğin, bir kişiyi bir siteye gitmeye veya belirli bir eylemde bulunmaya ikna etmekten çok daha zordur.

Kaynaklara özellikle dikkat edilmelidir.trafiği. Her bir reklamveren, saygı duyulması gereken kendi koşullarını ortaya koyar. Örneğin, ana ziyaretçi sayısı sosyal ağlardan geliyorsa, teklifler aranmalıdır.

Kendi sitenizde ActionPay ile çalışın

actionpay'de nasıl para kazanılır

ActionPay'de kendi paranı nasıl kazanırsınız?Web sitesi? İnternet projesinde belirli bir türden çok sayıda ziyaretçi varsa, bunlardan her birini görecek tematik bir banner yerleştirebilirsiniz. Bunun avantajı, yazarın makaleleri yayınlamaya devam etmesi ve kârın devam etmesidir.

ActionPay'in ortaklarına inanıyorsanız, yorumları kimin?Sitede görebilirsiniz, her taraf için özel bir sayfa veya makale oluşturmak daha iyidir. Örneğin, bir reklamveren ATV satıyorsa, kaliteli bir SEO makalesi yazmanız ve bağlantıyı dikkatlice eklemeniz gerekir.

Ziyaretçi ilginç materyalleri okuyacaktır ve malları daha yakından tanımak ve daha sonra sadece referans olmak isteyecektir. İstatistiklere göre, bu yöntemi kullanırken, dönüşüm çok daha yüksektir.

Ziyaretçilerin "kalabalıklar" ın sitesine bir miktar ücret gönderilmesi için hizmetlerin kullanılması tavsiye edilmez. Bu, sistemin kurallarını ihlal eder ve kolayca hesaplanır, bu da hesabın hesabına yol açar.

Site olmadan ActionPay ile kazançlar

bağlı kuruluş actionpay

Ortaklık programı kar elde etmenizi sağlarve İnternet kaynağı olmadan. Gerekli olan tek şey orijinal bir afiş ve başlangıç ​​sermayesidir. Promosyon malzemeleri kendi başlarına yapmak için her zaman daha iyidir. Binlerce insan ActionPay'de çalışıyor ve önerilen malzemeyi kullanıyor, neden tekrarlıyor?

İçeriğe dayalı reklamlara para harcanması gerekecekTabii ki, "Yandex" veya "Google" da, teklifin şartlarıyla çelişmiyorsa. Reklam metni veya banner tasarımı özgün ve ilgi çekici ise, birçok potansiyel müşteriyi çekeceklerdir.

200 ruble yatırım yaparken bunu düşünmeyin100 kişi gelecek ve emir verecek. Uzmanlar en az birkaç bin başlamak için eğimlidir. Reklam materyallerine çok dikkat edilmelidir. Onlardan, dönüşüm yüzdesine bağlı olacaktır.

Alternatif olarak, tanıtım materyalleri yerleştirmek mümkündürpopüler siteler veya sosyal ağ grupları. Ana kriter mümkün olduğu kadar çok kişidir. Daha fazla ziyaretçi gördüğünüzde, birisinin üzerine tıklaması daha olasıdır.

Bu, teklif şartlarına aykırı değilse, şunları yapabilirsiniz:Bir ürün veya hizmetin tüm faydalarını ve faydalarını tanımlamak için abonelerinize bir mektup yazın. "Doğru" mektubu iyi bir geri bildirim alacak ve sonuç olarak daha fazla kar elde edecek.

Nereden Başlayalım

ActionPay ile çalışma prosedürü: sistemde kayıt, doğru teklifi seçme, bağlantı kurma ve yerleştirme, kar toplama. Ortaklık sitesi sezgisel ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

Pek çok kişi, şimdiden ActionPay partneri ile kazancın avantajlarından ve dürüstlüğünden emin. Müşterilerin ve reklamverenlerin referansları, uzmanların tavsiyeleri buna tanıklık ediyor.

Asıl önemli olan ActionPay ile gerçektenKazanmak için, sadece bir arzu, sabır, popüler bir site veya başlangıç ​​sermayesine sahip olmanız gerekir. Sistemin tüm gereksinimlerini ve önerilerini takip ederseniz, o zaman sorun olmaz.

ActionPay ile Kazançlar: yorumlar, özellikler ve avantajlar 2019

ActionPay ile Kazançlar: yorumlar, özellikler ve avantajlar 2019

Related news

 • Kuru Bakla Yemeklerde Nasıl Kullanılır
 • Bizim Hikaye 1 mart neden yok Bizim Hikaye 24. Bölüm Neden Yayınlanmıyor
 • GÜL BAKLAVA Enfes Yemek Tarifleri
 • 19 Şubat 1861 Rusyada Köylüler Reformu. Serfliğin kaldırılması
 • ActionPay ile Kazançlar: yorumlar, özellikler ve avantajlar

 • ActionPay ile Kazançlar: yorumlar, özellikler ve avantajlar 48

  ActionPay ile Kazançlar: yorumlar, özellikler ve avantajlar


  ActionPay ile Kazançlar: yorumlar, özellikler ve avantajlar 22

  ActionPay ile Kazançlar: yorumlar, özellikler ve avantajlar 30

  ActionPay ile Kazançlar: yorumlar, özellikler ve avantajlar 37

  ActionPay ile Kazançlar: yorumlar, özellikler ve avantajlar 56

  ActionPay ile Kazançlar: yorumlar, özellikler ve avantajlar 23

  ActionPay ile Kazançlar: yorumlar, özellikler ve avantajlar 32

  ActionPay ile Kazançlar: yorumlar, özellikler ve avantajlar 95

  ActionPay ile Kazançlar: yorumlar, özellikler ve avantajlar 18

  ActionPay ile Kazançlar: yorumlar, özellikler ve avantajlar 31

  ActionPay ile Kazançlar: yorumlar, özellikler ve avantajlar 90