Adam Taramov: biyografi ve yetkili bir Çeçen ailesi 2019

Adam Taramov: biyografi ve yetkili bir Çeçen ailesi 2019
16.09.2019

Adam Taramov: biyografi ve yetkili bir Çeçen ailesi 87

Adam Taramov: biyografi ve yetkili bir Çeçen ailesi

Rusya'da iki yüz yıldan fazla, Kafkasya genel olarakÖzellikle Çeçenya bir numaralı sorun alanı. Rus edebiyatının dahiları - Puşkin ve Lermontov, Ruslarla ilgili olarak Çerkeslerin nefret ve kana susamışlıklarını anlattılar. Bugün, bölgedeki durum, bireylerin ülkemizin hayatında büyük bir rol oynamaya devam etmesine rağmen, istikrara kavuşmuş gibi görünüyor.

Adam Taramovtarih öncesi

Sıradan bir insan kader hakkında nadiren düşünüyorceza otoritelerini ve faaliyetlerinin özünü inceler. Ancak, birkaç yıl önce tüm medya eşkıya çetelerinin Adam Taramova Çeçen ağır sıklet ve lider ile ilgili haberleri dolduruldu. tutuklama ile ilgili bilgiler, 2000'li yılların başında terörist gruplara sponsor ücretleri toplumu karıştırılmış. Özellikle olunca tüm masraflar için o asgari cezalar kaçan bilinmektedir.

Eski Çeçen neydiatlet? Rus işine olan etkisi ve Taramov Adam'ın neden bir alçakgönüllüsü olduğu bu makaleden ne kadar anlaşılacak? Bugün bu isim o kadar da alakalı değil, suçlu ortamda yeni yüzler ortaya çıktı, hırsızlar iktidarı değiştirildi ve aldatmacanın suçlusu koloni içinde gerçek bir terime hizmet ediyor. Pek çoğu, her şeyden önce, Çeçen otoritesinin tarihini, her şeyden önce, cumhuriyetçi Ramzan Kadırov'un bugünkü başkanının çıkarlarını desteklemekle ilişkilendirdi.

aile

17 Eylül 1971'de köyde doğdu.Çeçenistan'ın Achkhoy-Martan'ı. Ailesi bir dereceye kadar iktidarda olduğu ve büyük parası olan Adam Taramov, üyelerine sıradan vatandaşlar çağrılabilir. Baba - Makal Taramov, Ahmed ve Ramzan Kadırov'un yakın insanlarından biriydi. 2001 yılında Çeçenya'nın Kurchaloi bölgesinin başına atandı. Bu bölgede bir kabile Kadırovs köyü vardı - Tsentoroi.

Rus basında, onun hakkında görüş oluşturuldu.terörist gruplara bağlı Dudayev ve Maskhadov. Makalu Taramov, Çeçenlerin Rusları kestikleri ve her zaman kesileceği ve federal birliklerin çok yakında cumhuriyet topraklarından ayrılacağı gerçeği hakkında yüksek sesle ifade edildi. 2003 yılında emekli oldu, ancak cumhuriyet idaresinde iyi iletişim kaldı. Daha sonra, oğullarını defalarca güç temsilcileriyle hoş olmayan durumlardan kurtardı.

Adam Taramov biyografi

kardeşler

Üç oğlu babası ve onun düşüncelerini paylaştı.Resmi federal otoriteye karşı yürütülen faaliyetler. Söz konusu kardeşlerden biri - Said, 2002 yılında Tver'de öldürüldü, medya ona kentin etkili gruplarından birinin lideri olarak adlandırdı.

Ramzan Taramov yakın ilişki içerisindeydiTver kentinin vali yardımcısı ve yerel UBOPA'nın başkanı. 1995'te cinayetleri, rüşvet, dolandırıcılık ve diğer ciddi suçları organize etmekle suçlandılar. Ancak, kısa süre sonra Ramazan, yeri terk etmemek için yazılı bir taahhütname ile serbest bırakıldı. Basın, Çeçen gangsterinin babasının bütün bağlantılarını bağladığını ve genç Taramov'un yakalanan Rus ordusu karşılığında serbest bırakıldığını varsaydı. Serbest bırakılmasının ardından Ramazan, Tver'in gölge işinin çoğunu ellerinde tutmaya devam etti.

90'lardaki aktiviteler

Üçüncü kardeş - Taramov Adam Said Ahmedovich,akrabaları için çok daha ünlü oldu. 90 yıl sonra ciddi bir şekilde spor yapmıştır ve aynı zamanda gümrüklere el koymaktadır. İş milyonlarca dolar getirdi, çok sayıda kazançlı projeye yatırım yaptı.

Hepsi başarılı değil, Sochi'nin satın alınmasıfutbol takımı "Zhemchuzhina" büyük bir finansal başarısızlığa dönüştü. Ekip için yeni sahibinden gizlemeye çalıştıkları milyonlarca borç vardı. Gelecek masrafları öğrenen Adam Taramov, sorun kulübünden kurtulmak için acele etti. Tüm oyunculara maaş ödemesi bile başardı. Ayrıca Moskova ve Moskova bölgesindeki inşaat sektörünün finansmanına katıldı. Bazı firmaların bir örtü ya da “çatı” görevi görmesi olasıdır.

Üç adam

2000'lerin başında, Çeçen otoritesinin kişiliğibelli bir gizem aura sahipti. Bunun basındaki kafa karışıklığına bağlı olarak, Moskova'da aynı anda üç suçlu Kafkasyalı'nın aynı anda "çalıştığı" varsayılmıştır. Ancak, tüm bu isimler ve takma adlar - Adam Taramov, "kötü adam", "şişman", aynı kişiye aittir. Spor sırasında ve silah saklamakla ilgili ilk tutuklama sırasında bile, Taramov 150 kilodan daha ağırdı.

Bu adam defalarca kamuya sunulduDiğer isimlerle, bu yüzden, Adam Taramov'un katıldığı bütün davalar, sonuna kadar anlaşılmazdır. Ancak mevcut bilgi, faaliyet yönünün yasadışı olarak nitelendirilmesini sağlamak için yeterlidir. Büyük miktarda parayı Çeçen radikallerinin eline yoğunlaştırmanın gerçekliği endişeyi artırıyor.

Adam Taramov ailesi

Teröristlerle bağlantılar

15 yıl önce Moskova Kültür Evi binasında Moskova'da23-26 Ekim tarihleri ​​arasında "Moskova'nın Taşıdığı" bir grup militan rehineyi tutup öldürdü, üç gün boyunca "Nord-Ost" müziğine gelen insanlar. Dubrovka'ya düzenlenen terörist saldırı, tüm militanların imha edildiği kurtarma operasyonlarının bir sonucu olarak Rus yetkililer tarafından bir sindirme eylemiydi, ancak 150'den fazla insan öldü.

Araştırma sırasındaTerör eylemi örgütlenmesinde belirli nüfuzlu kişilerin katılımı hakkında nahoş ayrıntılar. Sponsorlardan biri "kötü adam" Adam Taramov olarak adlandırıldı. Gazeteciler, Soçi futbol takımının eski sahibi Zhemchuzhina'nın militanlara yaklaşık bir milyon dolar verdiğini iddia etti. Ayrıca, kişisel olarak, İçişleri Bakanlığı çalışanının sahte kimliğini teröristlerden birine teslim etti. Kabuklar, Movsar Barayev'in sermayenin etrafında özgürce hareket etmesine yardım etti.

Ilk dönem

Suçun gölge dünyası yasalarını belirler. İyi bir örtü bile bazen işe yaramaz ve eylemlerinden sorumlu olmanız gerekir. Bu yüzden, Adam Taramov, tüm tedbirlere rağmen, 2003 yılında hala kolluk kuvvetleri tarafından gözaltına alındı. Operasyonel bilgiler üzerinde çalışırken, UBOP, FSB, FSO ve Moskova İçişleri Bakanlığı ile birlikte, Ilinsky otoyolunda Çeçen otoritesinin aracını durdurdu.

Arama sırasında, çok "ilginç"şeyler. Taramov Makarov tabancasına, uyuşturucuya ve Rusya Federasyonu Federasyon Konseyi üyesine başka bir isimde asistanın sahte kimliğine sahipti. Tüm yapıların tüm çabalarına rağmen, mahkemede sadece yasadışı silah bulundurma olduğunu kanıtlamak mümkün oldu. İki yıl bir sömürgeye verildi, bunun için sadece bir yılını harcadı ve 2004'te Adam Taramov şartlı tahliyeyle serbest bırakıldı.

Adam Taramov çıktı

Cezaevinden ayrıldıktan sonra yapılan faaliyetler

Etkili ailenin temsilcisiAlışılmadık yaşam şekli az ya da hiç zararsızdır. Ayrıca, Moskova'da ve Moskova bölgesinde inşaat işinin finansmanına katıldı. Bu alanda, toplam fon cirosunun yaklaşık% 60'ı Çeçen grupları tarafından kontrol edildi. Buradaki para çok büyüktü ve Adam Taramov, silahlı muhafızları ve yanıp sönen ışıkları ile Kutuzovsky Prospekt'e gitmek gibi hileleri karşılayabilirdi.

Sonunda böyle kibir, gizli servislere öncülük ettikendi Taramov'u uzun süre dikmek amacıyla yeni bir operasyon planlandı. Tüm eylemler geniş kitlelere ulaştı, neredeyse tüm kitle iletişim araçlarında ele alındı. Neden böyle bir yutmaya ihtiyaç duyulduğu sadece kolluk kuvvetleri tarafından biliniyor. Belki de operasyon, Çeçen OPG'nin diğer liderlerini korkutmayı hedefliyordu.

Ikinci gözaltı

18 Haziran 2012'de başkalarıyla dinlendi.Birindeki Çeçen diasporasının temsilcileri ve Moskova'daki restoranlar. İki arabada, arabalarla engellendikleri Kutuzovsky Caddesi'ne gittiler. Spetsnaz elit araçların tüm yolcularını gözaltına aldı ve aradı. Üç tabanca ve narkotik madde vardı. Sanıklar arasında ve Adam Taramov vardı. Gözaltı fotoğrafları ve videoları hemen internette binlerce kez görüntülendi.

En ilginç gözaltı sonrası başladıTaramov ve arkadaşları. Olay sahnesi, Kafkas uyruklu kişiler ve operatörleri etkilemeye çalışan gazeteciler tarafından yavaş yavaş çevrildi. Bir hizmet silahıyla şüpheli bir konu görülmüştür. Kendisini FSB'nin bir çalışanı olarak tanıttı ve Adam Taramov ile konuşmaya çalıştı. Yukarı çıktıktan sonra, organlar bu vatandaşın aidiyetini özel hizmetlere itti.

Ceza otoritesi, maskeli insanların kendisini güçlü bir şekilde dövdüklerini ve yaralanmaları nedeniyle hareket edemediklerini belirtti. Ambulansa ambulans çağırıldı.

Ertesi gün gözaltı videosu ağa düştüve neler olduğuyla ilgili bir tartışma ve ilgi dalgasına neden oldu. Yorumlarında, insanlar tüm olayların durgunluğuna dikkat çekti ve Taramova'nın yakında piyasaya sürüleceğini iddia etti.

Adam Taramov fotoğraf

Daha fazla gelişme

Daha sonra, tutukluların avukatı, çalışanlarınİsyan polisi tutukluları tüfeklerle ve coplarla yendi. Bazı yayınların gazetecileri, aldatıcı bir şekilde aktif olarak katıldılar ve görüşlerini diğerinden daha radikal bir şekilde ifade ettiler. İçişleri Bakanlığı'nın yeni başkanı Vladimir Kolokoltsev, Çeçen diasporasının temsilcilerine yönelik önyargılı tutumlarla suçlandı. Ve olası sebepler cumhuriyetçi Ramzan Kadırov'un cumhurbaşkanını itibarsızlaştırma arzusuydu. Moskova'yı Kafkas uyruklu insanların etkisinden temizlemek için yeni bir operasyon hakkında konuştular.

Olaylardan sonraki günGözaltındaki beş kişiden üçünün serbest bırakıldığı bilinmektedir. Basın, Adam Taramov'un serbest bırakılıp bırakılmadığı hakkında hemen bir soru dalgası ortaya attı. Mahkeme, kolluk kuvvetlerinin yasadışı eylemleriyle ilgili şikayetlerini dikkate almadı ve 2014'te Taramova sanatta suçlu bulundu. 222 ve 228 ve 6 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Tüm sanıklar suçluluklarını kabul etmediler.Kolluk kuvvetlerinin iyi tasarlanmış bir operasyonu. Mahkeme oturumlarında küstahça ve meydan okurcasına davrandı. Kitle iletişim araçlarının temsilcileriyle ilgili sert ifadeler yapmakta tereddüt etmediler.

Adam Taramov kötü

Çeçen Sorusu

Medyada son on yıldaBilgi Rus halkının Çeçenya ve Çeçenler hakkında kamuoyunu yeniden gözden geçirmeye çalışıyor. Şu anda cumhuriyet topraklarında hiçbir militan ve terörist grup olmadığı iddia ediliyor. Böyle yüksek sesle bildiriler sıradan vatandaşların güvenini uyandırmıyor. Rusya'daki herkes Çeçenlerden korkmaktan ve korkmadan alışık oldu.

Bu tutum çok da korkmuyorKafkasyalı militanlar, Çeçen halkının belirli temsilcilerinin açıklanamaz kefareti kadar. Etkileri, ülkemizin ekonomik ve sosyal yaşamının birçok alanına yayılmıştır. Öfke ve tatiller harcama tarzına neden olur, herkes Moskova'nın merkezinde çekim hikayesini hatırlar. Düğün vesilesiyle Kafkas uyrukluları tarafından düzenlenmiştir.

Kamuoyu

Halk, Dudayev, Maskhadov ve diğer terörist grupların eski militanları ve iştirakçileri ile ilgili olarak böylesine inanılmaz bir dokunulmazlık ve izin vermeyi zorluyor.

Bu yüzden, Adam Taramov'un fotoğrafı, korkusuzcaMoskova'nın ana caddesi boyunca, muhafızların dişlerine kadar silahlı bir şekilde seyahat etmek, birkaç yıl önce toplumu karıştırdı. Yüksek profilli tutuklamalardan önce, onun hakkında çok az şey biliyordu, ancak Rus medyasının yazılarını savunan büyüyen dalga, bazı politikacıların Taramov'u savunmasıyla ilgili ifadeleri insanları kızdırdı.

Adam Taramov kalın yağ

İlginç gerçekler

Çocukluğundan beri biyografisi olan Adam Taramovspor ile bağlantılı, güreş ve judo düşkün. Bir kez bile Dünya Kupası'nın birincisi oldu. Taramov bir ağırlığa benziyordu, ağırlığı yaklaşık 160 kg, çünkü "yağ" takma adını aldı. Avukatlar, bir zamanlar aşırı kilo gerçeği Çeçen'in masumiyeti lehine argümanlar haline geldiler, böyle bir şişman kişinin yağmalama ve çatışmaya giremeyeceğini iddia etti.

Adam Taramov'un hayatı her zaman ilgilendigazeteciler. Bununla birlikte, özel hayatı hakkında bilgi çok, çok nadirdir. Tüm veriler polis raporları ve kolluk kuvvetlerinin izni ile toplanmalıdır.

Adam Taramov: biyografi ve yetkili bir Çeçen ailesi 2019

Adam Taramov: biyografi ve yetkili bir Çeçen ailesi 2019

Related news

 • Simli Tığ İşi Bayan Yelek Yapımı Türkçe Videolu
 • Temel ödeme türleri
 • Zephyr: havadar lezzetin faydası ve zararı
 • Bayram tatilinden dönen Suriyeli çocuklara aşı yapılıyor
 • Yaşlanma karşıtı kızılcık maskesi

 • Adam Taramov: biyografi ve yetkili bir Çeçen ailesi 6

  Adam Taramov: biyografi ve yetkili bir Çeçen ailesi


  Adam Taramov: biyografi ve yetkili bir Çeçen ailesi 24

  Adam Taramov: biyografi ve yetkili bir Çeçen ailesi 20

  Adam Taramov: biyografi ve yetkili bir Çeçen ailesi 32

  Adam Taramov: biyografi ve yetkili bir Çeçen ailesi 93

  Adam Taramov: biyografi ve yetkili bir Çeçen ailesi 95

  Adam Taramov: biyografi ve yetkili bir Çeçen ailesi 11

  Adam Taramov: biyografi ve yetkili bir Çeçen ailesi 68

  Adam Taramov: biyografi ve yetkili bir Çeçen ailesi 61

  Adam Taramov: biyografi ve yetkili bir Çeçen ailesi 86

  Adam Taramov: biyografi ve yetkili bir Çeçen ailesi 99

  Adam Taramov: biyografi ve yetkili bir Çeçen ailesi 46

  Adam Taramov: biyografi ve yetkili bir Çeçen ailesi 61

  Adam Taramov: biyografi ve yetkili bir Çeçen ailesi 96