Adan Zye Çin ile iş ilişkisi: nüanslar ve özellikler 2019

Adan Zye Çin ile iş ilişkisi: nüanslar ve özellikler 2019
22.07.2019

Adan Zye Çin ile iş ilişkisi: nüanslar ve özellikler 54

A'dan Z'ye Çin ile iş ilişkisi: nüanslar ve özellikler

İnternet kullanıcılara açılırTicaretin özellikle öne çıktığı neredeyse sınırsız fırsatlar. Ama kendi işinizi online olarak nerede başlatabilirsiniz? Bu yazıda, Çin'den bana nasıl bir iş kurulacağını öğreneceksiniz.

İşletmenin internetteki alaka düzeyi

Bir çoğu yanlış nişin olduğuna inanıyorİnternet ticaret çoktan işgal etti ve sokakta basit bir adam sadece büyük rekabet arasında yaşayamaz. Ancak, pratikte de görüldüğü gibi, her yıl Net'in işi sadece ivme kazanıyor. Öyleyse neden bu şansı kullanmıyorsunuz?

A'dan Z'ye Çin ile iş

Dünya çapında binlerce kullanıcı benzersiz arıyorve aynı zamanda ucuz mallar. Ancak, herkes yabancı bir çevrimiçi mağazaya sipariş veremez. Satıcıyla yazışmalar genellikle zorluklara neden olur ve mallar için ödeme yapmak çok zor bir şeydir. İşte bu yüzden her gün, Orta Krallık'ta malları satın almaya hazır olan ve en az markalaşmış orta saha oyuncuları var.

Çin'den biriyle bana bir iş: nereden başlarım?

Yeni başlayanlar toptan bulmak için düşünebilirlerTedarikçi ve başarılı bir şekilde malları teslim edin - bu, belirli becerilerin gerekli olduğu uygulama için imkansız bir görevdir. Aslında, her şey çok daha basit. Fakat pratik kısımya başlamadan önce bir iş planı yapmalısınız.

Çin'den ticaret için donatım

Planlama başlangıçlara dayanacaktır.sermaye, faaliyetin yönü (satış için malların konusu), müşteri tabanının oluşumu, teslim yönteminin seçimi ve ek ücret oluşturulması. Her ayrıntıyı düşünmek gerekiyor, çünkü bu işin başarısını belirler. Bölgenizdeki kişi başına düşen ortalama gelir dikkate alınmalıdır. Sonuçta, kabul edersiniz, çok az insan 15 bin ruble ortalama maaş ile 20 bin ruble için cep telefonu satın almak mümkün olacak. Durum gerçekçi olarak bak.

Yönünü seçin

Finansal bağımsızlık - ne yaparinsanlar kendi işlerini kuruyorlar. Çin malları sadece istikrarlı bir gelir oluşumu yolunda mükemmel bir başlangıç ​​olacaktır. Ama hangi ürünlerin talep edileceğini nasıl anlayabiliriz?

Bunun için piyasayı dikkatli bir şekilde incelemeniz gerekiyor.İşinizi organize edeceğiniz bir yerleşim. Sakinler için hangi malların yeterli olmadığını ve mağazaların raflarında görmek istediklerini analiz edin. Sonuçta, Rusya'daki tüm şehirler ve kasabalar şık kıyafetler, akıllı telefonlar için benzersiz vakalar, sıra dışı çocuk eşyaları veya pahalı olmayan ekipmanlar bulabilirler.

çin küçük iş ekipmanları

Popülasyonu sağlamak çok önemlidir.insanların en çok ihtiyaç duyduğu mallar. Aynı zamanda, Çin'de dar bir odağı olan küçük işletmeler daha riskli olacak. Toplu tüketim mallarını seç. Bu, hızlı bir şekilde bir müşteri tabanı oluşturmanıza izin verecektir.

Çin'den iş için ekipmana ihtiyacım var mı?

Organizasyonun büyük avantajıonline mağaza minimum maliyetlerdir. Bu, tedarikin Çin tarafından sağlanmış olması durumunda özellikle doğrudur. İlk aşamada Network'teki küçük işletmeler için ekipman sadece World Wide Web'e erişimi olan bir bilgisayarla sınırlıdır. Her şey vakanın ölçeğine bağlı.

Müşterilerinizi vermeyi planlıyorsanızeve teslim, o zaman taşıma sorunu çözmek veya bir kurye kiralamak gerekir. Binlerce üründen oluşan geniş bir çevrimiçi mağaza, bir ofis ve birkaç çalışan gerektirecektir. Sonuçta, sadece müşterilerinden siparişlerin tescil edilmesiyle baş etmek oldukça zor.

Çin'de küçük işletme

Malların tedarikini yapıyoruz

Bir toptan satıcı nereden bulabilirim? Bu soru, belki de birçok başlangıç ​​işadamını karıştırıyor. Sonuçta, ilk bakışta, Çinli satıcılarla iletişim kurmak ve belirli bir ürünün düzenli tedarikini kabul etmek o kadar kolay değildir. Rol hem mesafe hem de dil engeli tarafından oynanır. Ama her şey göründüğünden daha kolay.

Bugüne kadar birçok ticaret varÇin'den satıcıları elektronik, giyim, aksesuar ve daha yerleştirilen siteleri. Sistemin yer, herkes hatta tedarikçi ile doğrudan temas olmadan, sipariş verebilirsiniz. Böyle kaynaklar genellikle e-para birimi cinsinden bir Rus arayüzü ve kullanışlı bir ödeme var. Bir alıcı koruma parsel geliyor değilse durumunda paralarını korkuyor olamaz.

Müşteri arama

A'dan Z'ye Çin ile iş bu içerirPotansiyel ve doğrudan alıcılar için önemli bir nokta. Sonuçta, bir grup mal almak ve bir web sitesi oluşturmak için bir şey. Müşterileri çekmek ve alışveriş yapmaları için başka bir şey.

Bu durumda, sosyal ağlar kurtarmaya geliyor. Sonuçta, herhangi bir yaştaki çok sayıda çözücü popülasyonunun yoğunlaşması söz konusudur. Bir grup veya topluluk oluşturduğunuzda, hedef kitlenizi hedefleyerek tam olarak şehrinizin sakinlerini çekebilirsiniz.

Çin'den ticari mallar

Sosyal ağ, fotoğraf albümleri oluşturmanıza olanak tanırmalları satmak, açıklamaları eklemek ve doğrudan müşterilerle iletişim kurmak. Ayrıca, bu yöntem kişisel bir web sitesinin yaratılmasından farklı olarak para maliyetlerini gerektirmez. Ancak, oldukça sağlam bir müşteri tabanına ve geniş bir ürün yelpazesine sahipseniz, ikincisi önlenemez.

Çin'le kendime ticaret yapoldukça gerçekçi. Sonuçta, bu sadece düşünceli bir plan ve minimum zaman ve para maliyeti gerektirir. İnan bana, çok yakında ilk karı alacaksın. Sonuçta, Web'deki insanlar her zaman yeni ve ilginç bir şey arıyorlar. Ve bu tür malların üreticisi ile alıcı arasında bir aracı olabilirsiniz. Asıl mesele, zorluklardan korkmamak ve ileriye gitmek.

Adan Zye Çin ile iş ilişkisi: nüanslar ve özellikler 2019

Adan Zye Çin ile iş ilişkisi: nüanslar ve özellikler 2019

Related news

 • Fırında Kuzu Pirzola Videosu
 • Helise Tarifi – Tavuklu Tarifler
 • Rusya, uzayda otel açmayı planlıyor
 • Hamilelikte Yüksek Tansiyon Olan Anne Adayları Dikkat
 • SARA’NIN ÖNCESİ VE SONRASI EV DEKORASYONU

 • Adan Zye Çin ile iş ilişkisi: nüanslar ve özellikler 7

  Adan Zye Çin ile iş ilişkisi: nüanslar ve özellikler


  Adan Zye Çin ile iş ilişkisi: nüanslar ve özellikler 85

  Adan Zye Çin ile iş ilişkisi: nüanslar ve özellikler 59

  Adan Zye Çin ile iş ilişkisi: nüanslar ve özellikler 12

  Adan Zye Çin ile iş ilişkisi: nüanslar ve özellikler 76

  Adan Zye Çin ile iş ilişkisi: nüanslar ve özellikler 63

  Adan Zye Çin ile iş ilişkisi: nüanslar ve özellikler 72

  Adan Zye Çin ile iş ilişkisi: nüanslar ve özellikler 5

  Adan Zye Çin ile iş ilişkisi: nüanslar ve özellikler 23

  Adan Zye Çin ile iş ilişkisi: nüanslar ve özellikler 70

  Adan Zye Çin ile iş ilişkisi: nüanslar ve özellikler 85