Adidas Rita Ora’ Sonbahar Kış Koleksiyonu

Adidas Rita Ora’ Sonbahar Kış Koleksiyonu


Adidas Rita Ora’ Sonbahar Kış Koleksiyonu 69 09.02.2019, 17:59

Adidas Rita Ora’ Sonbahar Kış Koleksiyonu

‘Adidas Rita Ora’ Sonbahar / Kış Koleksiyonu

Adidas Rita Ora Sonbahar / Kış Koleksiyonu

Dünyaca ünlü şarkıcı olanRita Ora,Adidas Originalsile uzun soluklu işbirliği içerisine girdi. Ünlü markaAdidas Originalshazırladığı birbirindensportif giyimparçalarınıRita Oraile birlikteAdidassevenlerine sunuyor.Adidas‘ınsonbahar kışkoleksiyonuRita Oraile renkleniyor!

Adidasmarkasının çıkarmış olduğu farklı temalardaki parçalarlarsonbahar kışkoleksiyonunda satışa sunuluyor.Adidas Orginals x Rita Oraişbirliği ile ortaya çıkan muhteşem tasarımlı parçalar olan‘Black’, ‘Pastel’ve‘Color Block’koleksiyonları Eylül ayı içerisinde tümAdidas mağazalarının vitrinlerini süsleyecek!

Adidas‘ın sergilediği koleksiyonun parçalarından olan‘Black’serisi esnek deri ile hazırlanmış siyah giyim parçaları oluşturuyor. Ünlü şarkıcıRita Ora‘nın kendine has simgelerinden olan sürüngen tarzı desenler karanlık ortamlarda adeta bir yıldız gibi parlıyor. Koleksiyona farklı bir boyut katanAdidas Originalsklasik tarz ayakkabıların yanı sıra eklektik tasarımlı şık ayakkabı modelleri de koleksiyonda kendisine yer buluyor.

Adidas Rita Ora Koleksiyonu

Adidasmarkasının yeni koleksiyonlarından olan‘Pastel’serisi’de gün batımı renk tonundan ilham alıyor. Koleksiyonun tasarımlarında dikkat çeken renk detayları ise toz pembe, hafifi sarı, ve mavi renk tonları gözlerden kaçmıyor. Tüy desenlerRita Ora‘nın dövmesinden ilham alınarak işleniyor.

Adidas Rita Ora Koleksiyonu 1

Adidas sonbahar kış koleksiyonuolan‘Colourblock Pack’serisi ise yine gün batımının renk tonlarını bünyesinde barındırıyor. Koleksiyonun tasarımında capcanlı renklerden olan pembe, sarı ve mavi tonlar bloklar şeklinde bir araya getirilmiş.AdidasveRita Orakoleksiyonu sonbahar kış sezonu süresince‘Spray’ve‘Roses’serilerindeki parçalarda bu koleksiyonla birlikte Adidas tutkunları ile buluşacak.

Adidas Rita Ora Koleksiyonu 2

Adidas ‘Spray’serisindeki koleksiyona göz attığımızda metal renklerdeki siyah boya gibi görünümler tasarıma farklı bir şıklık katmış. Bu koleksiyonda siluetler ve hırçın sokak modasının sportif şıklığını bir arada sunuyor.

Adidas Rita Ora Koleksiyonu 3

Adidas ‘Roses’serisindeki bu koleksiyonda ise doğanın renk detayları ile dikkat çekiyor. Gece mavileri farklı desenler canlı bir görünüm oluştururken, salaş boyfriend tarzındaki parçalar gözlerden kaçmıyor. Kusursuz güzelliğinize feminenlik katan bu zıtlık sizi oldukça şık gösterecek.

Adidas Rita Ora’ Sonbahar Kış Koleksiyonu

Adidas Rita Ora’ Sonbahar Kış Koleksiyonu

Related news

 • İşte Burcunuza Göre Aşk Tarzınız
 • Hava Durumu
 • Çikolata soslu havuçlu kek tarifi
 • Saç tellerini kalınlaştırmak için doğal yöntem
 • Evde Ekmek Nasıl Yapılır Videosu

 • Adidas Rita Ora’ Sonbahar Kış Koleksiyonu 13

  Adidas Rita Ora’ Sonbahar Kış Koleksiyonu


  Adidas Rita Ora’ Sonbahar Kış Koleksiyonu 30

  Adidas Rita Ora’ Sonbahar Kış Koleksiyonu 59

  Adidas Rita Ora’ Sonbahar Kış Koleksiyonu 82

  Adidas Rita Ora’ Sonbahar Kış Koleksiyonu 31

  Adidas Rita Ora’ Sonbahar Kış Koleksiyonu 45

  Adidas Rita Ora’ Sonbahar Kış Koleksiyonu 18

  Adidas Rita Ora’ Sonbahar Kış Koleksiyonu 78

  Adidas Rita Ora’ Sonbahar Kış Koleksiyonu 85

  Adidas Rita Ora’ Sonbahar Kış Koleksiyonu 20

  Adidas Rita Ora’ Sonbahar Kış Koleksiyonu 60

  Adidas Rita Ora’ Sonbahar Kış Koleksiyonu 45