Admitad ile çalışma: Geri bildirim 2019

Admitad ile çalışma: Geri bildirim 2019

Admitad ile çalışma: Geri bildirim 13 07.03.2019, 23:14

Admitad ile çalışma: Geri bildirim

Admitad bir Alman firmasıdır.Rusya'da 2006 yılında kurulmuş bir temsilciliği bulunmaktadır. Şirket, CPA prensibine göre çalışır. EBM, "işlem için ödeme" anlamına gelir. Bugün, Admitad çok sayıda reklamvereni istihdam ediyor ve her gün yenileri ekleniyor. Sistem, bu sistemin ortaklarından üç yüz binden fazla web yöneticisi kaydetmiştir. Bu istatistikler Admitad'ın güvenilirliğini göstermektedir. Çalışmaları hakkındaki yorumlar sadece en olumlu olanıdır.

admitad yorumlar

Ortakların dizininde bulabilirsinizonline alışveriş, oyun, sigorta ve finans şirketleri vb. Her bir bağlı kuruluş için, onunla çalışma kurallarının ayrıntılı bir açıklamasını okuyabileceğiniz ayrı bir sayfa vardır.

Hala böyle bir bilgi var

 1. ETBM'nin değeri. Bir transferden olası ortalama kazancı gösterir.
 2. EBGBM değeri, binlerce gösterim ile mümkün olan ortalama kazançları gösterir.
 3. CR bir dönüşümdür. Başka bir deyişle, bu eylemlerin sayısının geçişlere oranıdır.

Sistem, gösterimler veya geçişler için değil, eylemler için ödediği için, sisteme eklenen tüm İnternet projeleri ciddi bir denetime maruz kalır. CAP’in trafiği dışında herhangi bir trafik kabul edilir.

admitad nasıl çalışır

Konaklama şartları

 1. Reklam siteleri, trafiğin birleştirildiği ülkenin yasalarını ihlal etme hakkına sahip değildir.
 2. İnternet projesi ücretli bir barındırmada olmalıdır.
 3. Eklerken, İnternet projesinin, bölgenin ve dilin katılımını belirtmeniz gerekir.

Sistemdeki ana reklam aracı -AutoBanner. Onun html kodu eşin web sitesinde yer almaktadır. Onun görevi otomatik olarak sitede şirketleri otomatik olarak döndürmektir. Sistem, şirketlerinizi trafik için otomatik olarak optimize eder. Sonuç olarak, bin gösterimden elde edilen kazançlar en üst düzeye çıkarılır. Bütün bunlar Admitad ile en etkin çalışmaya katkıda bulunuyor. Hem web yöneticilerinden hem de reklamverenlerden bu sistemle ilgili geri bildirim yalnızca en iyisidir.

admitad com

Sistemin yeni bir aracı var - indirimler vekuponlar. Bu prensipte çalışan tüm programlar, promosyon kodu olmadan ve olmadan çalışabilir. Buradaki fikir şu şekildedir. Özel bir bağlantıdan geçtikten sonra, her yeni müşteriye hediye veya ücretsiz teslimat şeklinde özel bir bonus verilir. Sonuç olarak, hem web yöneticisi hem de reklamverenler, Admitad ile çalışırken birçok ek avantaj elde eder. Sistemde kayıtlı kişilerin yorumları, sadece en olumlu. Ayrıca, başvuru bağlantınız için kayıt olan herkesin kazancının yüzde beşini ödediği bir yönlendirme programı vardır.

Sistem para ödüyorelektronik cüzdanlar PayPal ve "WebMoney". Banka havalesiyle para transfer etmek de mümkündür. Para çekme için asgari miktar üç yüz ruble.

Nasıl kayıt olunur?

Sistem ile çalışmak kayıt ile başlar. Çok karmaşık değildir ve herhangi bir zorluğa neden olmaz. Bunu yapmak için admitad'a gidin. com ve kayıt ile bağlantıya tıklayın.

Şimdi "Bireysel" hesap türünü seçin veKayıt formundaki tüm alanları doldurunuz. Adınız ve soyadınız Latince yazılmalıdır. Ayrıca koşullar altında hemfikir oluruz ve kayıt oluruz. Her şey doğru şekilde yapılırsa, kayıt işleminin başarılı olduğu bir sayfa açılacaktır.

Adresine bir e-posta gönderilecekbağlantı. Kaydı tamamlamak için bu bağlantıya tıklayın. Bundan sonra, sayfaya girilecek kod ile bir SMS telefon numarasına gönderilecektir.

Admitad: nasıl çalışır?

Kayıt işlemini geçtikten sonra siteyi sisteme eklemeniz gereken yere ulaşırız. Kendi internet projenizle çalışmayı planlıyorsanız, uygun öğeyi seçin.

Bundan sonra, aşağıdaki alanları doldurun.

 1. İnternet projesinin adı.
 2. Tüm bilgilerin yazıldığı dil.
 3. İnternet projesine bağlantı.
 4. Ziyaretçiler. Kaynağın tüm ömrü boyunca toplam ziyaretçi sayısını ve görünümlerini belirtebilirsiniz.
 5. Bir kategori seçin.
 6. Gerekli programların aranacağı ülkeleri seçiyoruz.
 7. Bir açıklama yaz. Bu, reklamverenin göreceği metindir. Bilgilendirici bir açıklama olabildiğince çok yazmak gerekir, sitenizin avantajlarını listelemek istenebilir.
 8. Sistemin yönetimi için yorumlar. Açıklamasında aynısını yazabilirsiniz.

Şimdi sen olduğunu doğrulaman lazım -Bu İnternet projesinin sahibi. Sizin için uygun yöntemi seçiyoruz. Karmaşık bir şey yok. Yukarıdakilerin tamamından sonra İnternet projesi yönetilmektedir. Başarılı denetlemeden sonra, "aktif" durumunu alır.

admitad com yorumlar

Reklamverenler büyük miktardaadmitad.com adresindeki reklam malzemeleri. Web yöneticilerinin sistemle çalışmasından geri bildirim - yalnızca en iyisi. Denetimden geçtikten sonra, doğru partneri seçin ve işin açıklamasını dikkatle okuyun.

Dolayısıyla, bu makalede Admitad ile çalışma prensibini dikkate aldık.

Admitad ile çalışma: Geri bildirim 2019

Admitad ile çalışma: Geri bildirim 2019

Related news

 • Narlı roka salatası tarifi
 • ZEYTİNLİ KURU DOMATESLİ EKMEK
 • Çarpıntı Nedir Neden Nasıl Olur Giderilir
 • MAC Kozmetik 2017 İlkbahar Makyaj Koleksiyonu
 • KOLAY ÇARPMA ÖĞRENME ,TEKERLEMELİ ÇARPMA
 • 1 Kilogram Kaç Ton – 1 Kilo Kaç Desi Eder

 • Admitad ile çalışma: Geri bildirim 16

  Admitad ile çalışma: Geri bildirim


  Admitad ile çalışma: Geri bildirim 45

  Admitad ile çalışma: Geri bildirim 54

  Admitad ile çalışma: Geri bildirim 7

  Admitad ile çalışma: Geri bildirim 50

  Admitad ile çalışma: Geri bildirim 14

  Admitad ile çalışma: Geri bildirim 35

  Admitad ile çalışma: Geri bildirim 4

  Admitad ile çalışma: Geri bildirim 79

  Admitad ile çalışma: Geri bildirim 34

  Admitad ile çalışma: Geri bildirim 58

  Admitad ile çalışma: Geri bildirim 81

  Admitad ile çalışma: Geri bildirim 90

  Admitad ile çalışma: Geri bildirim 89