20.06.2019

Aerogrelde elma kurutmanın başlıca avantajları ve iş tanımları 45

Aerogrelde elma kurutmanın başlıca avantajları ve iş tanımları

Kış için elma hazırlamak farklı olabiliryolları. Çoğunlukla, meyveler tatlı haşlanmış kitlelere (reçeller, reçeller, şekerler vs.) veya kurutulmuş meyvelere dönüşür. İkinci seçenek, büyük bir hasat elma toplanırsa, bir kural olarak seçilir. Meydana birçok yararlı madde koruyarak hızlı bir şekilde nasıl çalışılır? Kurutmaya, fırını başarıyla değiştirebilecek modern bir cihaz aerogrill gelecektir. Meyveyi bu şekilde hasat etme özellikleri nelerdir? Aerogrill'de elmaların kurutulması nasıl yapılır? Bu ve diğer soruların cevaplarını bu makalede bulabilirsiniz.

Aerogrill elma Kurutma

Aerogril'de kurutma avantajları

Belki de önce elma kuruduğunuaçık havada veya fırında. Elde edilen tecrübe göz önüne alındığında, modern bir mucize sobasının avantajlarını değerlendirmek daha kolay olacaktır. Herhangi bir meyveyi hasat etmek için aerogrill'i kullanmanın iki ana avantajını sıralayalım.

 • Önemli ölçüde zamandan tasarruf sağlanır. Kurak meyve elde etmek için en az 2-3 gün süren hava sıcak havalarda açık hava ile havalandırılıp aerografta parçalar 50-70 dakika hazır hale getirilir.
 • Ürün tamamen kullanıma hazırdır. Caddede kurutmak için elmalar dökmeden önce meyveler, kural olarak ön yıkama yapmayın. Bu nedenle, bunları kullanmadan önce kaynar su dökün ve iyice yıkayın. Aerogrill'de elmalar kurutulurken meyve parçalarının döşenmeden önce yıkanması gerekir. Bu sayede pişirdikten sonra ürün hemen kullanıma hazırdır ve herhangi bir işleme tabi tutulmaz. Izgaradan çıkarıldıktan hemen sonra yenilebilir.

Aerogril'de sıcak elma makinesini kurutun

Başka ne yararlıdır ve aerogrill'de elmaların kurutulması nasıl?

Ürünlerin hızlı hazırlanması,her tarafı sıcak havayla üfleme. Aerogrill içindeki fan sürekli bir dolaşım sağlar. Hava eşit derecede yüksek sıcaklıklara ısıtılır. Pişirme fırında bile çok daha hızlı olduğu için, elmalardaki yararlı maddelerin içeriği taze olanlarla aynı kalır. Parçalar daha incedir, küçülür. Kurutma sırasında, elmalar orijinal kütlenin% 84'ünü kaybeder. Eğer büyük bir meyve kütlesi hazırlamanız gerekirse bu özellik çok önemlidir. Elde edilen ürün sadece çok hafif hale gelmez aynı zamanda orijinalinden daha düşük bir hacme sahiptir, bu da saklama alanını pratik açıdan basitleştirir. Aerogrill "Hotter" 'de elmaların nasıl kurutulduğunu ayrıntılı olarak ele alalım. Açıklama, adım adım rehber şeklinde sunulmaktadır.

elma kururken 84

Aerogrill'de "Sıcak" olarak elma kuru nasıl?

1. Sadece kaliteyi ve olgunluğunu seçerek meyveleri dolaşın. Kurutmak için hasar görmüş ve solucanlı elmalar kullanmayın.

2. Meyveyi iyice yıkayın.

3. Çekirdeği çıkararak ince daireler veya dilimler halinde kesin. Aerogrill'de bütün meyveler halinde elma kurutulması, tatlı tatlı püskürtmenizi sağlayacaktır.

4. Zemin kütlesini ızgaralara sıkıca oturtmayın. Parça arasında daha iyi hava dolaşımı için küçük bir alan olması gereklidir.

5. Düşük hızlı üfleme modunu seçin. Sıcaklık 100-110 ° C arasında olmalıdır. Yaklaşık bir saat sürecek.

6. Ürünün hazır duruma getirilmesi çok önemlidir. Elmalar, çıkarma işlemi sırasında hafifçe daha küçük görünüyorsa, 10-12 dakika daha aerogrill'e yerleştirin.

7. İş parçasını kağıt torbalara veya sıkıca kapatılmış cam kavanozlara yerleştirin.

8. Tüm pişmiş elmaları pişirmek için, zamanı yarı yarıya azaltın. Çok lezzetli, içerideki bal ve fındıkla hafifçe podvyavlennye meyvesi elde edilir.Related news

 • Araç kredisi uygun mu: Özellikler, koşullar ve öneriler
 • Çökertme Tarifi
 • Güllerin Savaşı Gülfem Sipahi Saç Rengi ve Saç Modelleri
 • Evli ve Öfkeli 21.Bölüm izle
 • Asure Tarifi Asure Neden Yapilir

 • Aerogrelde elma kurutmanın başlıca avantajları ve iş tanımları 40

  Aerogrelde elma kurutmanın başlıca avantajları ve iş tanımları


  Aerogrelde elma kurutmanın başlıca avantajları ve iş tanımları 42

  Aerogrelde elma kurutmanın başlıca avantajları ve iş tanımları 80

  Aerogrelde elma kurutmanın başlıca avantajları ve iş tanımları 11

  Aerogrelde elma kurutmanın başlıca avantajları ve iş tanımları 16

  Aerogrelde elma kurutmanın başlıca avantajları ve iş tanımları 99

  Aerogrelde elma kurutmanın başlıca avantajları ve iş tanımları 50

  Aerogrelde elma kurutmanın başlıca avantajları ve iş tanımları 67

  Aerogrelde elma kurutmanın başlıca avantajları ve iş tanımları 95

  Aerogrelde elma kurutmanın başlıca avantajları ve iş tanımları 55

  Aerogrelde elma kurutmanın başlıca avantajları ve iş tanımları 4

  Aerogrelde elma kurutmanın başlıca avantajları ve iş tanımları 57

  Aerogrelde elma kurutmanın başlıca avantajları ve iş tanımları 54

  Aerogrelde elma kurutmanın başlıca avantajları ve iş tanımları 67

  Aerogrelde elma kurutmanın başlıca avantajları ve iş tanımları 17