AFIMALL City alışveriş merkezi için dikkat çeken şey nedir 2019

AFIMALL City alışveriş merkezi için dikkat çeken şey nedir 2019
27.06.2019

AFIMALL City alışveriş merkezi için dikkat çeken şey nedir 83

"AFIMALL City" alışveriş merkezi için dikkat çeken şey nedir?

"AFIMALL City" alışveriş merkezi kesinlikle kaliteli eğlence, alışveriş ve eğlence severleri sevecektir. Alışveriş merkezinde görülmeye değer nedir?

Birinci katta, çeşitli dükkanlar vardır.oldukça bütçe dahil. Kaliteli kozmetikler, zarif iç çamaşırları satın alabilir, masaj yaptırabilir, Starbucks veya başka bir kurumda bir fincan kahve eşliğinde zaman geçirebilirsiniz. Bu katta "Snow Queen", birkaç mücevher ve hediyelik eşya dükkanı var. "Vystavochnaya" metro istasyonundan doğrudan SEC'e gideceğinizi dikkate değer.

Alışveriş merkezi "Afimoll City": 2 kat

alışveriş merkezi afimoll şehirİşte SEC'in gururu - büyük bir çeşme,periyodik yapının çok kubbeye alır akışı. Bu gösteri kayıtsız kimse terk edemez. çeşme civarında periyodik çeşitli etkinlikler ortaya çıkar. Neyse ki, yeterli alan yoktur. son eylemlerden biri - "Around the World". alışveriş merkezinde her akşam herhangi bir olay vardır. Her hafta bir ülkenin kültürüne adamıştır. Ziyaretçiler, ulusal yemekler ve içecekler tat verici atölye katılmak, müzik dinleyebilirsiniz. "Afimall Kent" - Çocuklar için özel bir program hafta sonları düzenlenen bir alışveriş merkezi. temalı kostümleri çeşitli giymiş Profesyonel animatörler, onlara ulusal danslarını öğretmek, genç ziyaretçileri eğlendirmek.

Aynı katta ünlü "Crossroads", birçok giysi, ayakkabı ve aksesuar mağazası var. Üçüncü kat da aktif alışveriş bölgesine atfedilebilir.

Alışveriş merkezi "Afimoll City": 4. ve 5. katlar

afimoll şehir şehir alışveriş merkeziBu alanlar lezzetli yemek severler gibi. Çok sayıda kafe ve restoran var. Aslında, herkes istediği ve karşıladığı bir kurum bulacaktır. Dördüncü katta çoğunlukla daha ucuz kafeler ve fast food şirketleri var. İşte "Teremok", "Burger King", "Küçük Patates" ve diğerleri. Pizza, makarna ve suşi hayranları da kendileri için uygun kurumlar bulacaklar. Hemen hemen tüm kafeler, alışveriş merkezini kapatmadan önce% 50'ye varan kârlı iş yemekleri ve indirimler sunuyor.

Ayrıca 4. katta "Korkunov" restoranda enfes çikolatalı tatlıları tadabilir ve "Kake-o-Klok" da Yahudi mutfağının tadını çıkarabilirsiniz. Ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.

Beşinci katta daha pahalıkurumları. Bu restoran "Lizarran" ve "Jay" içerir. Burada ziyaretçilerin kendilerini seçtikleri muhteşem Babble Tie'u tadabilecekleri ilginç bir durak "Bubbleology". Aynı katta, bir "Formula Kino" var - filmlerin heyecan verici bir görünümü için ihtiyacınız olan her şeye sahip olan modern bir sinema. Premierler genellikle burada yer alır. Çok uzun zaman önce, Mario Casas ana rol oynadığı filmi sunmak için buraya geldi.

Alışveriş merkezi "AFIMALL Şehir": 6. kat

moskva şehir alışveriş merkezi afimollİşte alışveriş merkezinin gururu - dev yuva bebekleri. Bu gösteriye bakmak gerekiyor. Ve tabii ki, bellek için yanlarında bir resim çekin.

Binanın toplam alanı 320 bin m2'dir. Alışveriş galerisi 74 bin m2'yi kaplıyor, 400'ün üzerinde mağaza, 50 restoran ve kafe var. Sinema alanı 7 bin metrekaredir. Eğlence bölgesi 3 bin m2, çocuk eşyaları - 4 bin m2'dir. Ve bütün bunlar "Moscow City" iş bölgesinde yer almaktadır. Alışveriş merkezi "Afimoll" herkesin beğenisine bir şey bulacağı bir yer.

AFIMALL City alışveriş merkezi için dikkat çeken şey nedir 2019

AFIMALL City alışveriş merkezi için dikkat çeken şey nedir 2019

Related news

 • Temel bilgi teknolojileri türleri
 • Kalpli Değişik Oje Yapımı
 • Dağdaki Derenin Sesini Duyabiliyor musun
 • İran’da Mossad ajanına idam cezası
 • Balıkçılık nalema: bilmeniz gerekenler

 • AFIMALL City alışveriş merkezi için dikkat çeken şey nedir 17

  AFIMALL City alışveriş merkezi için dikkat çeken şey nedir


  AFIMALL City alışveriş merkezi için dikkat çeken şey nedir 60

  AFIMALL City alışveriş merkezi için dikkat çeken şey nedir 56

  AFIMALL City alışveriş merkezi için dikkat çeken şey nedir 6

  AFIMALL City alışveriş merkezi için dikkat çeken şey nedir 49

  AFIMALL City alışveriş merkezi için dikkat çeken şey nedir 3

  AFIMALL City alışveriş merkezi için dikkat çeken şey nedir 71

  AFIMALL City alışveriş merkezi için dikkat çeken şey nedir 1

  AFIMALL City alışveriş merkezi için dikkat çeken şey nedir 93

  AFIMALL City alışveriş merkezi için dikkat çeken şey nedir 11

  AFIMALL City alışveriş merkezi için dikkat çeken şey nedir 82

  AFIMALL City alışveriş merkezi için dikkat çeken şey nedir 57

  AFIMALL City alışveriş merkezi için dikkat çeken şey nedir 28

  AFIMALL City alışveriş merkezi için dikkat çeken şey nedir 32

  AFIMALL City alışveriş merkezi için dikkat çeken şey nedir 86