Akne tedavisi Metrogil. Yorumlar, fiyat, açıklama 2019

Akne tedavisi Metrogil. Yorumlar, fiyat, açıklama 2019
22.08.2019

Akne tedavisi Metrogil. Yorumlar, fiyat, açıklama 74

Akne tedavisi "Metrogil". Yorumlar, fiyat, açıklama

Genellikle ergenlerde ve yetişkinlerde ortaya çıkarCilt ile ilgili problemler, akne döküntüleri şeklinde tezahür eder. Bu her zaman bir geçiş döneminin belirtisi değildir. Çoğu zaman, sivilce hormonal bozukluklar, yetersiz beslenme, vb. Sonucudur. Jel "Metrogil", yüz ve vücutta deri döküntüleri ile etkili bir şekilde savaşan bir ilaçtır.akne metrogil yorumlar

İlaç "Metrogil" - sivilce gelen jel. Talimat, kullanım endikasyonları

Ilaca ek açıklamada ana olduğu söylenirKullanımı için endikasyonlar pembe ve kaba akne, papüler-püstüler döküntüler. "Metrogil" jeli, diyabetes mellitusta ortaya çıkan enfekte trofik ülserlerin karmaşık tedavisini yürütmek için bir araç olarak doktorlar tarafından önerilmektedir. İlaç hemoroid, çatlak, yatak yaraları ve uzun bir süre iyileşmeyen yaralar ile iyi bir terapötik etkiye sahiptir. sivilce fiyatından metrogil

Nasıl kullanılır?

Cildin etkilenen bölgesi önceden temizlenir,akne sivilce "Metrogil" ince bir tabaka uygulayın. İncelemeler, ek açıklamada belirtilen bilgileri doğrular: Kullanım başlangıcından 2-3 hafta sonra fark edilebilir bir etki oluşur. İlacı günde iki kez uygulayın (tercihen sabahları ve akşamları).

Kontrendikasyonlar, yan etkiler

Jelin insanlara uygulanması tavsiye edilmez.ilacın aktif maddesine aşırı duyarlılık - metronidazol, yanı sıra bileşimini oluşturan diğer bileşenler. Hamileliğin ilk üç ayında, emzirme döneminde, "Metrogil" aracını akneye karşı kullanmamalısınız.

Doktorların yorumları çocuk ilacını bildiriyorsadece bir uzmanla görüştükten sonra verilmelidir. Yan etkiler, kuruluk, yanma, cildin tahrişini içerir. Göz bölgesine bir ürün uygulamak lacrimasyona neden olabilir.akne talimatından alınan metrogil jel

Ilaç hakkında yorum

Jel, merhem, tablet ve krem, serbest bırakma biçimleridirsivilce "metrogil" dan. Kullanımı hakkında geri bildirim olumludur. Birçok hasta çeşitli uygulamalardan sonra iyileşme kaydetti. Bir gün sonra, sivilce boyutu azalır, 2-3 gün sonra pratik olarak kaybolur. Kurs, birkaç hafta içinde tüm döküntülerden epidermisin üst tabakasını rahatlatır.

Ilacı kullanırken temizlemek için tavsiye edilircilt fırçalayın. Bu, ilacın problem bölgesi üzerinde daha hızlı hareket etmesini sağlayacaktır. Aynı zamanda alkollü losyonlar kullanılmamalıdır. Yüzünüzü ve vücudunuzu bir nemlendirici kremle yağladığınızdan emin olun, çünkü kuru cilt, "Metrogil" in akne kullanımına karşı yan etkilerinden biridir.

Yorumlar, ilacın fiyat kategorisinde en iyi olduğunu göstermektedir. Hem akne gideriminde hem de sivilce ve siyah noktalarda savaşmak için kullanılabilir.

Sivilce ilaç "Metrogil" maliyeti

İlacın fiyatı serbest bırakılma biçimine bağlıdır. Jel "Metrogil" (30 g) maliyeti paket başına yaklaşık 100 ruble. İntravenöz uygulama için bir çözelti, 100 mg başına yaklaşık 30 rubleye mal olur. İlaç "Metrogil" sivilce tedavisi için en etkili ve mevcut araçlardan biridir.

Akne tedavisi Metrogil. Yorumlar, fiyat, açıklama 2019

Akne tedavisi Metrogil. Yorumlar, fiyat, açıklama 2019

Related news

 • Metroda Darp Edildiğini Açıklayan Müzisyen Gülşah Erol: Enstrümanımı Bomba, Beni de Terörist İlan Ettiler
 • Ucuz Paris Seyahat Plani- Paris Rotasi-Paris Otel Secimi
 • Hindi Büryan
 • ŞİŞLERLE ÜÇGEN DELİKLİ ŞAL YAPIM AŞAMALI
 • Duyurular Ben Moskovada vereceğim - gerçek yardım için bir fırsat

 • Akne tedavisi Metrogil. Yorumlar, fiyat, açıklama 14

  Akne tedavisi Metrogil. Yorumlar, fiyat, açıklama


  Akne tedavisi Metrogil. Yorumlar, fiyat, açıklama 34

  Akne tedavisi Metrogil. Yorumlar, fiyat, açıklama 63

  Akne tedavisi Metrogil. Yorumlar, fiyat, açıklama 28

  Akne tedavisi Metrogil. Yorumlar, fiyat, açıklama 31

  Akne tedavisi Metrogil. Yorumlar, fiyat, açıklama 54

  Akne tedavisi Metrogil. Yorumlar, fiyat, açıklama 92

  Akne tedavisi Metrogil. Yorumlar, fiyat, açıklama 77

  Akne tedavisi Metrogil. Yorumlar, fiyat, açıklama 65

  Akne tedavisi Metrogil. Yorumlar, fiyat, açıklama 73

  Akne tedavisi Metrogil. Yorumlar, fiyat, açıklama 55

  Akne tedavisi Metrogil. Yorumlar, fiyat, açıklama 92

  Akne tedavisi Metrogil. Yorumlar, fiyat, açıklama 6