Akne tedavisinde yüz etkili bir bakım için Metrogil-jel 2019

Akne tedavisinde yüz etkili bir bakım için Metrogil-jel 2019
16.09.2019

Akne tedavisinde yüz etkili bir bakım için Metrogil-jel 7

Akne tedavisinde yüz etkili bir bakım için Metrogil-jel

En yaygın sorunlardan biri, tipikyağa eğilimli bir yüz cilt için - bu sivilce ya da sivilce gelişmesidir. Bir şekilde veya böyle bir rahatsızlık ergenlik döneminde ergenlik döneminde, özellikle ciltte kadınlarda, özellikle adet döneminin bazı dönemlerinde ve cilt problemi olanlarda bulunabilir. Kozmetikler her zaman akne ile baş edemezler, çünkü zararlı bakterilerin gelişimini baskılayan tıbbi maddeler içermezler.

Bu yüzden mükemmel bir beklentipahalı, ama etkisiz kozmetik kullanımı, yüz için ilaç "Metrogyl jel" kullanımıdır. Bakterilerin çoğalmasını engelleme ve aknenin oluşumunu önleme özelliğine sahip olan aktif aktif madde metronidazole dayanır. Belirgin bir antibakteriyel etkiye sahip olan bu ilaç, cildin sağlıklı bir görünüme kavuşturulması ve akne izlerinin ortadan kaldırılması için düzenli olarak kullanılabilir.

Aşağıdaki cilt lezyonlarında etkili bir ajan olarak adlandırılan Metrogil jel kullanım talimatları:

- Yağ sebore.

- Akne döküntüsü (pembe veya beyaz akne).

- Seboreik dermatit.

"Yavaşça yaraları iyileştirir."

- Bedsores.

- Hemoroidler.

- Alt ekstremitelerin trofik ülserleri.

Ama kullanmanın en popüler yoluBu ilaç, tabii ki, akne tedavisi vardır. Bu yüz için Metrogil jel muadillerinden daha ucuz olduğu dikkati çekiyor ve bu nedenle bu tür Zener veya skinoren olarak daha pahalı ilaçların, mükemmel bir yerine geçer. Sorun cilt için bakım alanında uzman Optimum etki için fonlara arasında geçiş yapmak için gerekli olduğunu söylense de - bu aktif maddeye derinin alışmasını önlemek ve bir krem ​​her zaman mükemmel görünür.

Metrogyl jel talimatı uygulamak tavsiyeoldukça uzun bir süre - cildin kalitesindeki ilk gözle görülür değişiklikler, düzenli kullanımdan üç hafta sonra görülmeyecektir. Genel olarak, cildin sağlıklı bir görünüm kazanmaya başlayacağı gerekli süre üç ila beş aydır.

Yüz için Metrogyl jeli sadece kullanılabilir değilbağımsız bir araç olarak, aynı zamanda cilt durumunun karmaşık bir tedavisinin bir parçası olarak. Diğer kozmetik ürünlerle (temizlik kremleri ve jeller, her türlü kurutma maskesi vb.) Mükemmel etkileşime girer. Cildin kalitesini iyileştirmeyi amaçlayan diğer ürünlerle birlikte ilacın kullanımı, sürecin hızlandırılmasına ve mümkün olduğunca etkili hale getirilmesine yardımcı olacaktır.

Kullanım Metrogyl yüz kremi gereklidirgünde iki kez, sabahları ve akşamları, cildin her türlü kirinden iyice temizlenerek ince bir tabaka halinde uygulanır. Göz çevresindeki bölgeye uygulamayın, bu da mukoza zarının tahriş olmasına neden olabilir.

Bu ilacın hemen hemen hiç yokkontra-endikasyonları, ancak yine de doktorlar hamilelik ve torakal beslenme sırasında ve aynı zamanda bir cildin yüksek hassasiyetinde uygulamak için özenle tavsiye ederler.

Ilacı kullanırken yan etkilerYüz için "Metrogyl jeli" pratikte ortaya çıkmaz. Bazı nadir durumlarda, cildin kızarması veya dökülmesinin yanı sıra sıkışma ve kuruluk hissi de başlayabilir. Çoğu zaman, Metrogyl Gel'in kurutma etkisini telafi eden nemlendirici cilt bakım ürünleri uygulanarak önlenebilir ve kapakların nemi kaybetmesine izin vermeyecektir.

Bu ilacın bir başka önemli özelliğiyüzdeki cildi matlaştırabilmesi, fazla yağlı lekeleri çıkarması ve makyaj uygulamak için hazırlayabilmesidir. Yine de uzmanlar, akne tedavisi sırasında tonal tedavileri kullanmaktan kaçınmayı önermektedir.

Akne tedavisinde yüz etkili bir bakım için Metrogil-jel 2019

Akne tedavisinde yüz etkili bir bakım için Metrogil-jel 2019

Related news

 • Çatıda sopayla Noel Babayı bekledi
 • Patruşev ve Bolton, İdlibdeki ılımlı muhaliflerin militanlardan ayrılmasını konuşabilir
 • Minyatür Yelpaze Yapımı
 • Çocuklarda boğaz ağrısı nasıl geçer
 • Güneşle aranıza mesafe koyun

 • Akne tedavisinde yüz etkili bir bakım için Metrogil-jel 63

  Akne tedavisinde yüz etkili bir bakım için Metrogil-jel


  Akne tedavisinde yüz etkili bir bakım için Metrogil-jel 5

  Akne tedavisinde yüz etkili bir bakım için Metrogil-jel 63

  Akne tedavisinde yüz etkili bir bakım için Metrogil-jel 81

  Akne tedavisinde yüz etkili bir bakım için Metrogil-jel 57

  Akne tedavisinde yüz etkili bir bakım için Metrogil-jel 16

  Akne tedavisinde yüz etkili bir bakım için Metrogil-jel 60

  Akne tedavisinde yüz etkili bir bakım için Metrogil-jel 56

  Akne tedavisinde yüz etkili bir bakım için Metrogil-jel 86

  Akne tedavisinde yüz etkili bir bakım için Metrogil-jel 41

  Akne tedavisinde yüz etkili bir bakım için Metrogil-jel 29

  Akne tedavisinde yüz etkili bir bakım için Metrogil-jel 99