Aktör Alexander Milyutin: kısa bir biyografi ve filmografi 2019

Aktör Alexander Milyutin: kısa bir biyografi ve filmografi 2019
15.09.2019

Aktör Alexander Milyutin: kısa bir biyografi ve filmografi 68

Aktör Alexander Milyutin: kısa bir biyografi ve filmografi

Alexander Milyutin - ünlü olan aktörbirçok kült Sovyet filminde filme teşekkürler. Ana roller oyuncuya atanmamıştı, ancak bölüm Milyutin'deki görünüş bile onu nasıl ilginç ve unutulmaz hale getireceğini biliyordu. İskender'i hangi fotoğraflarda görebilirsin?

Kısa biyografi

Alexander Milyutin 1946 yılında görkemli Odessa şehrinde doğdu.

alexandr milyutin

Alexander, aktörün mesleğini neden seçti? Fakat 1965'te tiyatroya girmek için Moskova'ya gitti. Milutin, aktörün 1969'da mezun olduğu VGIK'e kaydoldu.

Dağıtımdan sonra, Alexander Kiev Film Stüdyosu'nun oyunculuğuna kabul edildi. Dovzhenko. Bir sanatçının tiyatroda oynayıp oynamadığı hakkında bilgi kalmadı.

Erken film çalışmaları

Alexander Milyutin sona beklemediEnstitü ve çalışma üçüncü yıl sinemada oyunculuk başladı. Filmografisini genişleten ilk eser - askeri dramanın bir mahpusun rolü "Unutulmaz". Resim, Alexander Dovzhenko'nun hikayelerine dayanan "Mosfilm" üzerine çekildi.

Aynı yıl sanatçı 2 resim daha çekti: “Neposedy” adlı komedide turta alıcısı ve “Wedding bells” filminde önemli bir rol oynadı.

1968'de yaratıcı bagaj Milutin özel dikkat Ilf ve Petrov tarafından Eponymous romanından set Michael Schweitzer yönettiği "Altın Buzağı" bir komedi, layık aralarında 3 yeni resim ekledi.

1969'da Milutin kısaca ( "taburlar ateş istenir") Oleg Tabakov ( "Bahar 17 Anlar"), Yevgeny Leonov'u ( "Fortune Beyler") ve Oleg Efremov oynadığı trajikomedi Alexander Mitta "Shine, parlaklık, benim yıldız", ortaya çıktı.

Alexander için böyle bir başlangıçtan sonra, bölümün aktörünün rolü düzeltildi. Her yıl en az 3-4 film çerçevesinde çıktı.

Alexander Milyutin: 70'lerin filmleri.

Sanatçının 70'lerde en ilginç projeleri bekleniyordu. Bu dönemde Sovyet sinemasının heyecanı geldi, şu anda birçok ikonik resim çekildi.

Örneğin, 1972’de Film stüdyosunun desteği ile Leonid Bykov. Dovzhenko askeri drama çekmeye başladı "Sadece yaşlı adamlar savaşa gidiyor." Büyük Vatanseverlik Savaşı sırasında pilotların yaşamını anlatan bu kaset, hala dinleyicilere değer veriyor. Köpüklü mizah, cesaret ve cesaret ruhu, yeri doldurulamaz kayıpların anısına filmin tüm hikayesi nüfuz. Alexander Milyutin, Titarenko filosuna gelen bir askerin imajında ​​sadece birkaç dakika boyunca ortaya çıktı.

alexandr milyutin aktörü

1979'da Sovyet ekranlarında bir daha unutulmaz resim var - Dedektif Stanislav Govorukhin "Toplantı yeri değiştirilemez." SSCB'de neredeyse ilk kez çekilen filmin arsası, Büyük Vatanseverlik Savaşı'nın sona ermesinden sonra yükselen eşkıya temasına değindi. Bu soruyu tartışmak için 50-60'lı yıllarda, ideolojik nedenlerle yasaklanmıştı, ancak 70'lerin sonlarında Govorukhin, Weiner kardeşlerin büyüleyici romanını izleme fırsatı buldu.

Filmdeki ana rol Vladimir Vysotsky tarafından çalınmıştı. İlkeli ve enerjik kaptanı Zheglov, sinemada bir efsane oldu. Milyutin, Vysotsky ile birlikte çalıştı: filmde, Moskova Mareşal Ivan Pasyuk'un Ukraynalı konuşan subayı - yavaş, basit fikirli, bazen komik - rolünü üstlendi. Filmin galasından sonra, Alexander tanınabilir bir insana dönüştü. Ancak maalesef, Stanislav Govorukhin'den bile çekim bile sanatçının kariyerinin yeni bir turunu vermedi.

Kariyer Son

80'lerde. Alexander Milyutin filmlerde rol almaya devam etti, ancak filmler ve roller “geçiyordu”.

alexandr milyutin filmleri

90'larda. Aktörler için, özellikle film stüdyosu personeli için zor zamanlar başladı. Dovzhenko. Milutin işsizlikle karşılaştı ve şoför ve yükleyici olarak çalışmaya zorlandı.

Yerli sanatçılar, ülkedeki siyasi ve sosyal değişimlerden ciddi şekilde endişe duyduğunu saklamadılar. 1993 yılında, 46 yaşında 46 yaşında bir kalp krizi geçirdi.

Aktör Alexander Milyutin: kısa bir biyografi ve filmografi 2019

Aktör Alexander Milyutin: kısa bir biyografi ve filmografi 2019

Related news

 • Krep Yaş Pasta Tarifi
 • HDP, birçok merkezde adaylarını belirledi
 • Başakşehir Haberleri
 • Category Archives: Estetik
 • Trumptan Görev tamamlanmıştır ifadesine savunma: Suriye baskını harika bir şekilde gerçekleştirildi

 • Aktör Alexander Milyutin: kısa bir biyografi ve filmografi 92

  Aktör Alexander Milyutin: kısa bir biyografi ve filmografi


  Aktör Alexander Milyutin: kısa bir biyografi ve filmografi 4

  Aktör Alexander Milyutin: kısa bir biyografi ve filmografi 71

  Aktör Alexander Milyutin: kısa bir biyografi ve filmografi 48

  Aktör Alexander Milyutin: kısa bir biyografi ve filmografi 62

  Aktör Alexander Milyutin: kısa bir biyografi ve filmografi 73

  Aktör Alexander Milyutin: kısa bir biyografi ve filmografi 87

  Aktör Alexander Milyutin: kısa bir biyografi ve filmografi 57

  Aktör Alexander Milyutin: kısa bir biyografi ve filmografi 19

  Aktör Alexander Milyutin: kısa bir biyografi ve filmografi 41

  Aktör Alexander Milyutin: kısa bir biyografi ve filmografi 61

  Aktör Alexander Milyutin: kısa bir biyografi ve filmografi 62

  Aktör Alexander Milyutin: kısa bir biyografi ve filmografi 15

  Aktör Alexander Milyutin: kısa bir biyografi ve filmografi 76

  Aktör Alexander Milyutin: kısa bir biyografi ve filmografi 12