Aktör Kirill Pletnev: biyografi, filmografi, kişisel hayat 2019

Aktör Kirill Pletnev: biyografi, filmografi, kişisel hayat 2019

Aktör Kirill Pletnev: biyografi, filmografi, kişisel hayat 27 21.02.2019, 23:59

Aktör Kirill Pletnev: biyografi, filmografi, kişisel hayat

Aktör Kirill Pletnev - en çokRus televizyonunun umut verici sanatçıları. Temel olarak, Alexei Bobrikov'un tarihi televizyon filmi "Saboteur" daki rolüyle tanınır. Gelişmekte olan sanatçı halen hangi rolü oynadı ve geleceği için planları nedir?

Erken yıllar

Aktör Kirill Pletnev 1979'da doğdu. Kharkov şehrinde. Çocuk küçükken, ailesi kalıcı ikametgahı için St. Petersburg'a taşındı. Papa Cyril mucitti, ama sonra işe devam etti. Cyril'in annesiyle oğlan sadece 13 yaşındayken boşandı. Bununla birlikte, aktör kendisi, kardeşi Michael gibi babasına karşı kötülük etmediğini iddia ediyor.

aktör cyril hasır Çocukluğundan beri Cyril spor dalına ilgi gösterdi: taekwondo severdi, dans eder, yüzebilir ve hatta kaya tırmanışında ciddiyetle meşgul olurdu. Aslında, aktör, tarihi isyancı "Saboteur" da çekimler sırasında iyi fiziksel hazırlık gösterdi.

Genç adamın eğitildiği okul,tiyatro yanlılığı. Bu nedenle, Cyril bir sporcunun kariyerinden vazgeçip yönetmen olmaya karar verdi. Ancak adam direktörlüğüne kabul edilmedi ve oyunculuk için St. Petersburg Tiyatro Akademisine girmek zorunda kaldı.

Erken meslek

Biyografisi şekillenen Kirill Pletnevgenç adamın o tarihte Armen Djigarkhanyan tarafından yönetilen Moskova Drama Tiyatrosuna kabul edildiği üniversiteden mezun olduktan sonra aktörün yolunu seçmesi gerekiyordu. Aynı zamanda aktör Cyril Pletnev elini sinemaya çalışır. Ancak kimse ona ana roller vermiyor: Uzun bir süre genç adam "Slaughter Force-5", "Bear's Kiss", "Taiga" filmleri çerçevesinde epizodik görüntülerle kesintiye uğradı. Hayatta Kalma Kursu ».

kiril sazlık filmlerKatılım öncesinde oynanan Cyril Pletnev'in rolleri;"Saboteur" filmi seyirciler ve eleştirmenler tarafından fark edilmeden kaldı. Ancak oyuncu harekete geçmeye devam ediyor. 2004'te "Truckers-2" filminin serilerinden birinde siyah bir arkeolog çalıyor. Sonra Pletnev ünlü dizi "Arbat Çocukları" - Fedka-kooperatifi rolünde daha büyük bir rol alır. Ve nihayet, aynı yıl aktör, bir "castor" un tarihi isyancı "Saboteur" a başarıyla geçmesini sağladı.

Cyril Pletnev: filmler. "Sabotajcı"

"Saboteur" filmi A kitabına dayanarak kaldırıldı. Azolsky ve büyük başarılar elde etti. Canlı karakterler karakterler, ünlü aktörler, dolaşık arsa, savaşlar ve çatışmalar - bu filmde arsada bir vatansever belgesiyle birlikte, her şey vardı.

Cyril hasır kişisel yaşamı Film aktör Cyril Pletnev genç oynadıBir başkasının ismini el değiştiren adam Alexei, keşif güçlerine girmek, savaşa girmek ve Berlin'e ulaşmak için. Berlin'de, Alexei, babasının yıllar önce SS subaylarına verdiği belirli bir Frau'yu bile almayı hayal ediyor. Bu nedenle genç adam ailesini kaybetti ve tüm gençleri yetimhanelerden kaçtı.

İlk muharebe misyonları sırasında, Alexei,Bobrikov adını alan, ortaklarına çok yakın - Leonid Filatov ve Kaptan Kaltygin. Ve bu üçlünün her biri birbirinden kesinlikle farklı olsa da, sabotajcılar, üstlerinden bir sürü tehlikeli emri birleştirmeyi ve yürütmeyi başarabilmektedirler.

"Madhouse"

"Saboteur" filminde çekildikten hemen sonra Pletnev, Ukrayna dedektif dizisi "The Durdom" da önemli bir rol oynama teklifi alır.

Cyril wattle'ın rolü Pletnev'in karakteri - Kıdemli Teğmen MishinBir psikiyatri kliniğinde bir hastanın cinayetinin çok karmaşık tarihini anlamaya çalışan Michael. Bu da dispanserde çalışan Svetlana'ya yardım ediyor. Kahramanlar arasında, mistik ve tuhaf bir suçun hızlı bir şekilde ortaya çıkmasını engelleyen bir roman bağlanır.

Filmleri genellikle ilişkili olan Kirill PletnevAskeri konular ya da kolluk kuvvetlerinin çalışmaları, oyunculuk kariyeri için birçok kez polis ya da askeri üniforma giyerek, bu tür rollerden kaçınmaya çalıştı.

"Mermilerin duş altında"

Ancak 2000'lerde aktörün henüz zengin bir seçeneği yoktu.roller, bu yüzden askeri filmlerde rol almaya devam etti. Ve yakında 4-seri aksiyon filmi "mermi duş altında" ana rol aldı. Bu resimde Teğmen Besfamilnoy rolü için Pletnev ödül "Altın Kılıç" aldı.

Ve yine ekranda ekranda aktör cesur görünüyorScout, sadece bu sefer tüm keşif ekibine komuta ediyor. Çok karakteri Pletnev'in At - zor bir tarih: o Besfamilny bunlardan çıkar en umutsuz adım, karar bu nedenle her zaman kazanır, kaybedecek hiçbir aile ve ilgisi yoktur, eski bir sokak çocuğu oldu. Bu nedenle, film boyunca teğmen, en zor görevler ile görevlendirilir.

Pletnev'in ortakları Yan Yan Tsapnik seti ( "Hayalet"), Tatiana Arntgolts ( "irade altında Düğünü") ve Vadim Andreev ( "Kadetstvo") vardı.

Aktörün son projeleri

Son zamanlarda, Cyril Pletnev'in sinemadaki rolüdaha ciddi olmak. 2009'da aktör, Egor Beroev (“Türk Gambit”) ve Anna Snatkina (“Saboteur-2”) ile birlikte büyük rol oynadığı "Desantura" dizisinde rol aldı.

cyril hasır biyografisi

Aynı yıl, Pletnev'in Sergei bezrukov ile Christina Aguilera ve Gosha Kutsenko ile komedi "Love-Havuç 2", hem de "Yüksek Güvenlikli Tatil" belirir.

Ardından aktör bir dizi melodramda ("İnanç, Umut, Sevgi," Seni Arıyorum ") kaldırılır ve 2012'de askeri filmde" Ağustos "da bir tankçı oynar. Sekizinci ", Güney Osetya'da 2008 olaylarına adanmış.

Son olarak, 2016 yılında, Daniil Kozlovsky ile "Viking" adlı muhteşem resim başlıkta ekranlarda görünecek. Kirill Pletnev, Oleg'in vigilante'sinin tarihi filminde oynayacak.

Kirill Pletnev: kişisel yaşam

2019 yılında aktör Lydia Milyuzina ile evlendi. Miluzina da bir aktris. Kız "Vanished Empire" ve "Goryunov" filmlerinde görülebilir. Kişisel hayatı çok başarılı bir şekilde geliştirilen Kirill Pletnev, iki yıl sonra çiftinin iki oğlu olmasına rağmen sevgilisini boşa çıkardı.

Aktör Kirill Pletnev: biyografi, filmografi, kişisel hayat 2019

Aktör Kirill Pletnev: biyografi, filmografi, kişisel hayat 2019

Related news

 • Lincoln Continental: Ölümsüz klasik
 • GAZ 33023 - açıklama ve özellikler
 • Adli muayene ne Adli Uzmanlık Merkezi. Adli Büro

 • Aktör Kirill Pletnev: biyografi, filmografi, kişisel hayat 52

  Aktör Kirill Pletnev: biyografi, filmografi, kişisel hayat


  Aktör Kirill Pletnev: biyografi, filmografi, kişisel hayat 63

  Aktör Kirill Pletnev: biyografi, filmografi, kişisel hayat 40

  Aktör Kirill Pletnev: biyografi, filmografi, kişisel hayat 37

  Aktör Kirill Pletnev: biyografi, filmografi, kişisel hayat 90

  Aktör Kirill Pletnev: biyografi, filmografi, kişisel hayat 12

  Aktör Kirill Pletnev: biyografi, filmografi, kişisel hayat 49

  Aktör Kirill Pletnev: biyografi, filmografi, kişisel hayat 71