Aktörün biyografisi: Tatyana Vasilieva çocukluğundan beri bu mesleği hayal ediyor 2019

Aktörün biyografisi: Tatyana Vasilieva çocukluğundan beri bu mesleği hayal ediyor 2019
19.09.2019

Aktörün biyografisi: Tatyana Vasilieva çocukluğundan beri bu mesleği hayal ediyor 32

Aktörün biyografisi: Tatyana Vasilieva çocukluğundan beri bu mesleği hayal ediyor

Zaten geç Şubat ayında 1947'deGelecekteki aktris Tatyana Vasilyeva doğdu. Leningrad'da biyografisi başladı. Çocukluğundan beri küçük Tanya bir oyunculuk mesleğini hayal ediyordu, ama ebeveynleri bu konuda farklı bir görüşe sahipti.Tatyana Vasilyeva biyografisiZaten yetişkin bir kızı sürekli kontrol ediyorlardı.onun hakkında deli gibi düşünürken. Tanrı bir şey olacak! Bu nedenle, herhangi bir çevreyi ziyaret etmek söz konusu olamazdı. Fakat yasaklara aykırı olarak, Tatiana ebeveynlerden gizlice iki stüdyoya katıldı: tiyatro ve sanatsal.

Okulu bitirdikten sonra iki davetiye aldıAynı anda kabul için: VGIK ve Mkhatovsk okul-stüdyosunda. Tabii ki bundan faydalandı, çünkü onun için en önemlisi biyografi idi. Okul mezuniyetten mezun olduktan sonra Tatyana Vasilieva (Itskovich'in kızkardeşi) Moskova'ya gider. Ebeveynlerine, geziye gittiğini söyledi. Kız Moskova Sanat Tiyatro Okulu'nda Bogomolov, Markov ve Maurice atölyesine giriyor. Papa ve annesi bunu telgrafla açıkladı. Bu dönüş için hazır değil, babası hemen kızını sanatçılardan almak için başkente gitti. Neyse ki, rektör Tanya'yı terk etmeye ikna etmeyi başardı, onun çalışmalarını bitirmesine izin verdi, bu da rüyasının bir oyuncunun biyografisi olan kıza daha yakın olduğu anlamına geliyor. Tatyana Vasilyeva, 1969 yılında okul-stüdyosundan mezun oldu ve Satire Tiyatrosunun tiyatro grubuna girdi.

Tanya Itsykovich bir gençle tanıştı.Anatoly Vasiliev. 1973'te bir evliliğe kayıt oldular ve kız kocasının soyadını aldı (bugün ona kalır) ve 5 yıl içinde bir oğlu vardı, Philip. 1980 yılında oyuncu Georgy Martirosyan tiyatroya geldi. O ve Tatyana tek bir performansla "The Wood of Wood Grouse" oynuyorlar ve bu da büyük bir başarıydı. Bir kıvılcım gençler arasında koştu, direnmedi. Vasilieva kocasını boşa çıkardı ve Georgy'nin önerisini kabul etti. Böylece biyografisi, ikinci ve son evliliğe kadar düzeldi. 1986 yılında Tatiana Vasilieva kızı Lisa'yı doğurdu ve 1995'te Martirosyan'la ayrıldı.Tatyana Vasilyeva biyografi

Bu iş yerinden aktris 1983 yılındaMayakovsky Tiyatrosu. Ancak ilk sinema kariyeri 1971'de düşüyor. "Bu Yüze Bakın" adlı çocuk resminde rol aldı. Sonra kendini böyle beceriksiz bir yapay penis olarak kabul etti ve görünüşü hakkında çok karmaşıktı. Ama bir gün, salonun "tutabildiğini", izleyicilerin her kelimesini yakaladığını, bunun güzel olduğunu anladığımı fark ettim.

Filmde, 1979 onun için başarılı oldu, o zamanAynı resimde Duen oynadı. Gerçek bir başarıydı, şimdi ünlü aktris Tatiana Vasilieva oldu! Onun popülaritesinin biyografisi komedi “En çekici ve çekici” (1985) tarafından desteklendi, onun bildiği ve kendine güvenen Susanna'nın hepsi hatırlandı.aktris Tatyana Vasilyeva biyografi90'lı yıllarda oyuncu çoğu kez vuruldu.bu bir komedi oldu: "Ben Amerika'ya istiyorum" "Zampara-2", "Miami Gelin", "My denizci", vb. Ama dram "Paris'i görmek ve Die" Başka bir başarı oldu ve ona ödül "Kinotavr" ve ödül "Nika" getirdi. Bu yıllarda, aktris, çok kaldırdı diğer tiyatro yapımları katılır ve kimin liderlik buna taviz gidip devamsızlık için 1992 yılında Vasiliev görevden değildir tiyatroda Mayakovski, iş ile birleştirmek için daha zor hale gelir.

1996'dan beri tiyatroda çalışıyormodern oyun ", performansları-entreprises, genel olarak katılır, onun teatral biyografisini sürdürür. Son zamanlarda Tatyana Vasilieva filmlerde çok sık davranmıyor. Son eserleri arasında “Sahnelerin Arkası” dizisi ve kahramanlarından birinin Yahudi bir annesi oynadığı mini dizi “Üç Yarım-Mezunlar” olarak adlandırılabilir. Bugün aktris, ülkemizin Uzak Doğu, Kuzey ve Sibirya bölgelerini tercih ediyor.

Aktörün biyografisi: Tatyana Vasilieva çocukluğundan beri bu mesleği hayal ediyor 2019

Aktörün biyografisi: Tatyana Vasilieva çocukluğundan beri bu mesleği hayal ediyor 2019

Related news

 • Meme bezlerinin ultrasonu yapılıp yapılmayacağı
 • Oktay Usta Yeşil Elma Çilek Soslu Revani Tarifi
 • İyi arkadaş nasıl olmalıdır
 • Etiket: kış modası
 • Aerogrillerdeki kutuların sterilizasyonu: basit ve hızlı

 • Aktörün biyografisi: Tatyana Vasilieva çocukluğundan beri bu mesleği hayal ediyor 71

  Aktörün biyografisi: Tatyana Vasilieva çocukluğundan beri bu mesleği hayal ediyor


  Aktörün biyografisi: Tatyana Vasilieva çocukluğundan beri bu mesleği hayal ediyor 81

  Aktörün biyografisi: Tatyana Vasilieva çocukluğundan beri bu mesleği hayal ediyor 67

  Aktörün biyografisi: Tatyana Vasilieva çocukluğundan beri bu mesleği hayal ediyor 72

  Aktörün biyografisi: Tatyana Vasilieva çocukluğundan beri bu mesleği hayal ediyor 20

  Aktörün biyografisi: Tatyana Vasilieva çocukluğundan beri bu mesleği hayal ediyor 55

  Aktörün biyografisi: Tatyana Vasilieva çocukluğundan beri bu mesleği hayal ediyor 95

  Aktörün biyografisi: Tatyana Vasilieva çocukluğundan beri bu mesleği hayal ediyor 69

  Aktörün biyografisi: Tatyana Vasilieva çocukluğundan beri bu mesleği hayal ediyor 55

  Aktörün biyografisi: Tatyana Vasilieva çocukluğundan beri bu mesleği hayal ediyor 68

  Aktörün biyografisi: Tatyana Vasilieva çocukluğundan beri bu mesleği hayal ediyor 20

  Aktörün biyografisi: Tatyana Vasilieva çocukluğundan beri bu mesleği hayal ediyor 50