Aktris Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel hayat 2019

Aktris Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel hayat 2019
27.06.2019

Aktris Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel hayat 93

Aktris Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel hayat

Birkaç yıl içinde Anna Snatkina adlı oyuncubaşarılı bir film kariyeri kurdu. Onun hesabına seri halinde ve onlarca uzun metrajlı resimlerde rolleri onlarca. Makale, sanatçının biyografisini ve kişisel hayatının ayrıntılarını içeriyor. Size hoş okumayı diliyoruz!Aktris Anna Shotkina

Aktris Anna Snatkina: biyografi

Ünlü bir oyuncu 13 Temmuz 1983'de doğduyıl. Memleketi Moskova'dır. Kahramanımız hangi ailede büyüdü? En başta, anne babasının sinema ve tiyatroyla hiçbir ilgisi yok. Babam ve annem, her zamanki hava taşıtları üreticisidir. Mesleğini seviyorlar. Peder Alexey Vladimirovich, Buran uçağının geliştiricilerinden biridir. Anne Elena Mikhailovna, MAI'de yıllardır öğretmenlik yapıyor.

çocukluk

Anya, üç yaşındayken jimnastik bölümüne girdi. Kız derslere katılmaktan memnun etti. Daha sonra spor aerobik grubuna taşındı. Anna kendisi bu konuda ailelere sordu.

Kahramanımız hayatının 13 yılını spor yapmaya adamıştı. Bu süre zarfında önemli bir başarı elde etti. Anne ve babam, okuldan sonra kızlarının spor enstitüsüne gideceğinden emindi ve burada sporcu olacaktı. Fakat Ani'nin çok farklı planları vardı.Aktris anna sleeptina photo

Öğrenci yılları

İlk yıllarından itibaren, Anya oyunculuk kariyerinin hayalini kurdu. 8 yaşındayken Whitney Houston'ın oynadığı "Bodyguard" filmini izledi. Bu resmin izlenimleri o kadar güçlü ki, en genç Snatkina sinema lehine bir tercih yapmıştı. Doğru, ailesine söylememeye karar verdi.

Bir tiyatro kolejine kabul için hazırlanıngelecekteki aktris Anna Snatkina önceden başlamıştı. 10. sınıfta kız Shchukin okulunun duvarlarında düzenlenen özel kurslara kayıt yaptı. Bunun üzerine kahramanımız durmadı. Anya VGIK'de ders aldı.

2001 yılında, Snatkina bir ikincil sertifika aldıeğitimi. Sonunda mesleğe karar verdi. Kız üç üniversiteye belgeleri sundu - VGIK, GITIS ve Moskova Sanat Tiyatrosu. Anna bu kurumlardan birinin öğrencisi olacağını umuyordu. Adaylığı VGIK ve Moskova Sanat Tiyatrosu'nda onaylandı. Kahramanımız ilk seçeneği seçti. Bu karar, VGIK öğrencilerinin filmlerde çekilebilmesi gerçeğidir. Diğer üniversitelerde bu hoş karşılanmaz.

Anna yerli bir Muskovustur. Eyaletin kızlarından daha kolay olması gerektiği görünüyor. Ancak Snatkina kasıtlı olarak ebeveynlerinden mali yardım almayı reddetti. Bir yetişkin ve bağımsız bir genç bayan gibi hissetmek istedi. İyi bir yaşam için bir burs yeterli değildi. Bu nedenle, Ana boş zamanları boyunca çalışmak zorunda kaldı. "Gorbushka" üzerine kaset sattı. Ve bayanlar romanlarının örtüleri için güzel bir kız vuruldu. Gelirlerinin kaynaklarında Anya ailesine haber vermedi. Onlar için başka bir hikaye hazırladı.

Erken meslek

Aktris Anna Snatkina (fotoğraf, Yukarıdaki) ikinci sınıf öğrencisi olmak üzere filmde rol almaya başladı. "The Moskova Saga" serisinin rolü için onaylandı. Resim çekimi 3 yıl sürdü. Anya düzenli olarak siteye geldi ve% 100'ü açtı. Paralel olarak, 2003 yılında, kahramanımız Sergei Bezrukov'un oynadığı ana rol olan "Plot" dizisinin çekimlerine dahil oldu.Oyuncu anna sleepkina biyografi

başarı

Tüm Rusya'nın ünlü aktris Anna Snatkina2005 yılında satın almıştır. "Bir yıldız olmak için kararlı" serisinin yayınlanmasından sonra oldu. Orada ana rolü oynadı. Snatkina şarkıcı Zhenka Azarina'nın imajına zekice alıştı. Bu rolü Ana'ya açık gözler veya gözler önüne soktuğunuz için düşünüyorsanız o zaman çok yanılıyorsunuz. Sert bir atış geçirdi. Oyna Zhenya Azarin 200'den fazla kız istedi. Ancak tüm parametrelere (ses, iletişim biçimi, harici veriler) yaklaşan Anna'ydı.

Şu anda, aktris Snatkina'nın filmografisi, farklı tür ve yönlerde resimlerde onlarca rol tarafından temsil edilmektedir. Anna'nın en unutulmaz eserlerini vurgulayalım:

 • "Yesenin" (2005) - Prenses Tatiana;
 • "Challenge" (2006) - model;
 • "Kurtların Adaleti" (2009) - Alfred'in arkadaşı;
 • "Varvara" (2019) - ana rol;
 • "Benim Büyük Ailem" (2012) - Natalia;
 • "Kaydet veya yok et" (2013) - Çavuş Lavrov;
 • "Polis karakolu" (2015) - Fomin polisinin binbaşı.Aktris anna sleeptinna kişisel hayat

Aktris Anna Snatkina: kişisel hayat

Genç yaştan itibaren kahramanımız çok talep görüyordu.karşı cinsin temsilcileri. Ancak ona rüzgarlı ve sevimli bir kız diyemezsiniz. Anya, damadınayı oldukça zorluyor. Kısa süreli bağlantılarla hiçbir zaman ilgilenmiyordu.

Birkaç yıl önce, kız fırtınalı başladıaktör Andrei Chernyshov'la birlikte bir roman. Çiftin arkadaşları ve meslektaşları düğün olduğundan eminlerdi. Fakat beklenmedik bir şekilde Andrew ve Anna ayrılığı açıkladı.

Oyuncu gizliliğini ikinciye geçirmeye karar verdi.Bir kariyer planlayın ve katılın. Fakat 2012'de "Dün canlı" programının setinde o büyüleyici bir adamla tanıştı. Ünlü St. Petersburg mizahçısı Viktor Vasilyev'den bahsediyoruz. Adam ve kız telefonları değiştirdi.

İlişkileri hızla gelişti. Yakında Victor sevgili elini ve kalbini sundu. Anna gözyaşlarına dokundu. 12 Ekim 2012'de düğünleri yapıldı. Kutlama, en sıkı gizlilik koşullarında St. Petersburg Yaz Sarayı'nda gerçekleşti. O gün, Anya ve Victor yakınları yakın arkadaşları ve akrabalarıydı.

Nisan 2013'te Snatkina'nın hayatında önemli bir olay daha vardı. Bir kızı doğurdu. Bebeğe Veronica deniyordu.

Aktris Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel hayat 2019

Aktris Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel hayat 2019

Related news

 • Vladimir Propp bir Rus folklorcu. Bir peri masalının tarihsel kökleri. Rus kahraman destanı
 • 2 RENKLİ İP KOPARMALI TIĞ İŞİ YAPIMI
 • Emziren annenin salatalık, taze sebze ve meyveleri toplaması mümkün mü
 • KALPLİ HAVLU KENARI YAPIMI
 • Ne Zaman Başlayacak

 • Aktris Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel hayat 87

  Aktris Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel hayat


  Aktris Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel hayat 52

  Aktris Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel hayat 39

  Aktris Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel hayat 49

  Aktris Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel hayat 86

  Aktris Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel hayat 64

  Aktris Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel hayat 16

  Aktris Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel hayat 28

  Aktris Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel hayat 57

  Aktris Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel hayat 75

  Aktris Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel hayat 47

  Aktris Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel hayat 29

  Aktris Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel hayat 37

  Aktris Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel hayat 42

  Aktris Anna Snatkina: biyografi, yaratıcılık ve kişisel hayat 27