Aktrisin Filmografisi Lindsay Morgan 2019

Aktrisin Filmografisi Lindsay Morgan 2019

Aktrisin Filmografisi Lindsay Morgan 29 09.02.2019, 10:06

Aktris'in Filmografisi Lindsay Morgan

Lindsay Morgan genç bir Amerikalı oyuncu. Şu an onun en önemli rolü, "Ana Hastane" televizyon dizisinde Christine Davis'tir. Ona göre aktris Emmy Ödülü'ne aday gösterildi.

Lindsay Morgan

biyografi

Lindsay Morgan, 1990 yılında Georgia eyaletinde dünyaya geldi ve Houston (Texas) da büyüdü. Aktrisin Meksikalı ve İrlandalı kökleri var.

Liseden mezun olduktan sonra Lindsey Texas Üniversitesi Austin'e girdi. Bununla birlikte, yakında bir aktris olmak istediğini fark etti ve etkileyici bir oyunculuk kariyeri yaratmak niyetinde Los Angeles'a taşındı.

Erken meslek

Lindsay filmindeki ilk rolü 2011'de aldı.Joseph Kano'nun "Cezalandırma" adlı komik dehşet içinde Alexis'i canlandırdı. Filmde onunla birlikte aktör Josh Hutcherson'ın kariyerinde rol aldı. Aynı yıl, Lindsay Morgan düşük bütçeli drama "Disconnected" in ana rolünü oynadı, çok popüler değildi.

"İffet Bites", senaryo ilk aktris Lottie Ferriss dayalı - İki yıl sonra, aktris filmografisinin başka komedi korku filmi vardır.

Lindsay Morgan Filmleri

Kariyer atılımı: "Ana hastane"

Düşük bütçeli özellikli filmlerin rolleri şunlardı:Lindsay Morgan'ın hayal ettiği şey bu değil. Katılımı ile olan filmler izleyicilerle büyük bir başarıya sahip değildi ve aktris televizyon projelerine geçti. Lindsay, ününü getiren "Ana Hastane" televizyon dizisinde rol aldı. Aktris, ailesi ile ilişkiler kurmaya çalışan ve hayatında yerini arayan genç bir kız Christine Davis'in rolünü oynuyordu.

Eleştirmenler genç aktrisin oyununu seviyorlardı. Christine Lindsey Morgan rolü için Drama Dizisi En İyi Kadın Oyuncu ödülünü "Emmy" aday ancak bir ödül almadı.

TV'de Kariyer

"Ana Hastane" dizisini terk ettikten sonraoyuncu televizyonda çalışmaya devam etti. 2013'te komedi TV dizisi "Companions" da küçük bir rol oynadı; eleştirmenler tarafından çok soğuk bir şekilde kabul gördü. Aktris, popüler tıp dizisinin "Night shift" bölümlerinden birinde de yer aldı.

2014 yılında, Lindsay Morgan, hala filme alınan yeni Kass Morgan'a dayanan kıyamet sonrası dizisi “Hundred” daki ana rol (Raven Reyes) için onaylandı.

Lindsay Morgan televizyon dizisi "Yüz" olarak Raven

Televizyon dizisi "Yüz" yüksek puan aldı ve eleştirmenlerin tanınmasını sağladı, üç milyondan fazla izleyici onu izledi. Dördüncü sezonun uzun süredir beklenen prömiyeri Şubat 2019'de gerçekleştirildi.

Aktrisin Filmografisi Lindsay Morgan 2019

Aktrisin Filmografisi Lindsay Morgan 2019

Related news

 • Düğün Öncesi Zayıflamak Detoks Diyeti
 • KOÜde güvenlik, Çalışma Ekonomisi dersini gerçek sanıp müdahaleye kalkıştı
 • Anıl Tetik Kimdir Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi
 • Tığ İşi Üzüm Modeli Küpe Yapılışı Videolu Açıklamalı
 • Bir çocuğun kaydı var mı Karmaşık bir şey yok
 • Meyveler Nasıl Tazeliğini Korur

 • Aktrisin Filmografisi Lindsay Morgan 25

  Aktrisin Filmografisi Lindsay Morgan


  Aktrisin Filmografisi Lindsay Morgan 63

  Aktrisin Filmografisi Lindsay Morgan 71

  Aktrisin Filmografisi Lindsay Morgan 87

  Aktrisin Filmografisi Lindsay Morgan 59

  Aktrisin Filmografisi Lindsay Morgan 65

  Aktrisin Filmografisi Lindsay Morgan 56

  Aktrisin Filmografisi Lindsay Morgan 30

  Aktrisin Filmografisi Lindsay Morgan 81

  Aktrisin Filmografisi Lindsay Morgan 47

  Aktrisin Filmografisi Lindsay Morgan 67

  Aktrisin Filmografisi Lindsay Morgan 81

  Aktrisin Filmografisi Lindsay Morgan 33