Aldatıcı Krasnoyarsk: işverenlerin kara listesi 2019

Aldatıcı Krasnoyarsk: işverenlerin kara listesi 2019

Aldatıcı Krasnoyarsk: işverenlerin kara listesi 82 31.01.2019, 22:43

Aldatıcı Krasnoyarsk: işverenlerin kara listesi

İş - gerekli faaliyetin türükesinlikle her yetişkin kişi. Ana hedefi, kişisel ihtiyaçlar için güvenli bir şekilde harcanabilen para kazanmaktır. Bazen çalışmanın sonucu patron tarafından vaat edileninden farklıdır. Bir iş sözleşmesine girmeden önce şirketinizin derecelendirmesini öğrenmeniz önerilir. Örneğin, Krasnoyarsk'ta, işverenlerin kara listesi oldukça kapsamlı. Suistimallerin hilesi için düşmemek için dikkatle incelemek önemlidir.

Beceriksiz patronlar yüzünden, işçi sınıfı acı çekiyor

Eğer işverenlerin kara listesi oluşursaDerecelendirme alanında lider konumdaki Krasnoyarsk, "PromEnergoTechnology" şirketi tarafından alınacak. Organizasyon Krasnoyarsk şehrinde bulunan: ul. Shinnaya, ev 20. Uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde varoldu, yüksek kaliteli ürünler üretti ve iyi bir kârlılığa sahipti.

Birkaç yıl önce, deneyimliyöneticiler tamamen beceriksiz genç profesyoneller vardı. Bu görevi kâr için aldılar ve doğrudan görevlerini yerine getirmek istemiyorlar. Bu kuruluşta çalışan personel maaşların ödenmesindeki istikrarsızlıktan yakınıyor. Para cimri parçalar halinde verilir.işverenlerin kara listesi

Olumsuz da tüketicilerden geliyor,üretilen ürünleri kullanarak. Onların görüşüne göre, son yıllarda şirket cirosunu keskin bir şekilde azaltmıştır. Eski statülerini tamamen yenilemek için, işverenler çok çaba sarfetmek zorunda kalacaklar.

Ücretler aylarca beklemek zorunda

Işverenlerin Krasnoyarsk kara listesiesas olarak istikrarsız olan maaşları ödersiniz. "Geocontrol +" LLC ayrıca bir istisna haline geldi. Şirket 11 yıldan uzun bir süredir başarıyla faaliyet göstermektedir. Ana yönü sondaj kuyuları ile ilgili yüksek kaliteli hizmetler sunmaktır.

Krasnoyarsk işverenlerinin kara listesi

Şehrin sakinlerinin çoğu bu organizasyona dönüşüyor. Potansiyel müşteriler düşük fiyatlar, kalifiye eleman kadrosu, siparişlerin hızlı uygulanması ve çok daha fazlası tarafından çekilmektedir.

Ancak, işçiler böyle başarılı bir şekildeuzun bir süre için firma oyalamıyor. Onlara göre, hak edilen maaş üç aydan fazla beklemek için burada. Her zaman bir çok müşterinin olmasına rağmen.

Belgelerin uygulanması ile belirsiz durum

OOO "Factoria" bölgedeki lider bir firmadır.ahşap işleme ve yüksek kaliteli mobilya üretimi ile ilgilenir. Müşteriler bu şirkete güveniyor, çünkü çok fazla tecrübesi var. Çalışanlar işveren hakkında aynı görüşe sahiptir.красноярск işverenlerin siyah listesi yorumlar

En olumsuz geri bildirim adrestekadro bölümü. Buradaki tüm belgeler yeterince uzun ve yasadışı olarak hazırlanmıştır. Birçok işçi iş sözleşmesi işletmedeki çalışma üç ay sonra bile verilmemiş iddia. Ayrıca sık sık iş kitaplarını doldururken tutarsızlıklar vardır. suçluluk Kendilerini ihlalde tanımadı ve hataları düzeltmek için herhangi bir işlem yapmayız. Diğer işletmeler için başvururken bu nedenle, firmanın eski çalışanları sorunlar genellikle çünkü öyle.

Bu, ücretlerin ödenmesi ile ilgili herhangi bir sorun bulunmadığı Krasnoyarsk'taki işverenlerin kara listesindeki tek yer olduğuna dikkat çekiyor.

Çalışanlara yönelik iğrenç tutum

Krasnoyarsk'ta kara listeişverenler-geliştiriciler en iddialı. Olumsuz yorumların sayısına göre, şirket "SpetsAtomEnergoMontazh" adıyla karşımıza çıkıyor. İşletmenin kadrosuna pratik olarak eşit şekilde girerler - daha fazla para elde etmek için parlak bir reklam görürler ve röportaj için gelirler. Çalışanların yaşamak zorunda kaldığı koşullar, uygun şekilde aranması zordur.красноярск siyah işveren listesi

Onlar için konut sağlandığı gibiBir odada 6 ila 12 kişi kapasiteli hostel. Her biri eski mobilyalarla donatılmıştır. Birkaç yer yenilenmiş ve yaşamak için gerekli malzemeler var. Ayrı ayrı, doğrudan caddede bulunan tuvalet hakkında konuşmalıyız. Bu durumdan kaynaklanan rahatsızlıklardan bahsetmek gerekli olup olmadığı. Bazı durumlarda, kazanılan para savcılığın ofisi tarafından nakavt edilmek zorundaydı.

Uygulama gösterdi, bu organizasyon başarıylaHer ay görevlilerini işe alır ve onları aldatır. Bu nedenle sansasyonel şirket, Krasnoyarsk kara listesindeki işveren listesine girdi. Çalışan geri bildirimi nadiren olumludur.

Asgari geçim seviyesinin altındaki maaşlar

En büyük, güzel ve ilerici biriÜlkedeki şehirler Krasnoyarsk. "Lejyon" şirketi, çalışanlara yetersiz maaş ödeyen kentin işverenlerinin kara listesine girdi. Burada her ay ev hizmetleri, temiz odalar, çamaşır yıkama ve benzeri aktiviteleri sağlayan kadınlar davet edilmektedir. Buradaki ücret istikrarlı, ama 5 bin rubleyi geçmiyor.красноярск geliştiricilerin işverenlerinin kara listesi

Ne yazık ki, büyük şehirlerde genellikle bulunurçalışmak isteyenlerin özgür işlerden çok daha fazla olması nedeniyle dolandırıcılık. Bu yüzden Krasnoyarsk'ta hala bir kara listeye alınmış işveren var. Geri bildirim personeli, başvuru sahibinin, ilgili şirketteki durumu değerlendirmesine ve kendileri için doğru kararı vermesine yardımcı olacaktır.

Aldatıcı Krasnoyarsk: işverenlerin kara listesi 2019

Aldatıcı Krasnoyarsk: işverenlerin kara listesi 2019

Related news

 • Klavye Delikanlıları8
 • Bilgisayarınızda bir şifre nasıl ayarlanır
 • Köpekler akarlar nasıl çıkarılır Her hayvan sevgilisi bunu bilmeli
 • YUVARLAK KOLAY MOTİFLİ TIĞ MODELİ TARİFİ
 • Evli ama canlı (oyun): yorumlar, hikaye, aktörler
 • Labneli Makarna Salatası Tarifi

 • Aldatıcı Krasnoyarsk: işverenlerin kara listesi 86

  Aldatıcı Krasnoyarsk: işverenlerin kara listesi


  Aldatıcı Krasnoyarsk: işverenlerin kara listesi 10

  Aldatıcı Krasnoyarsk: işverenlerin kara listesi 80

  Aldatıcı Krasnoyarsk: işverenlerin kara listesi 82

  Aldatıcı Krasnoyarsk: işverenlerin kara listesi 15

  Aldatıcı Krasnoyarsk: işverenlerin kara listesi 58

  Aldatıcı Krasnoyarsk: işverenlerin kara listesi 96

  Aldatıcı Krasnoyarsk: işverenlerin kara listesi 54

  Aldatıcı Krasnoyarsk: işverenlerin kara listesi 31

  Aldatıcı Krasnoyarsk: işverenlerin kara listesi 14

  Aldatıcı Krasnoyarsk: işverenlerin kara listesi 14

  Aldatıcı Krasnoyarsk: işverenlerin kara listesi 26

  Aldatıcı Krasnoyarsk: işverenlerin kara listesi 100

  Aldatıcı Krasnoyarsk: işverenlerin kara listesi 20

  Aldatıcı Krasnoyarsk: işverenlerin kara listesi 59