Alexander Erokhin - futbol kulübünün orta saha oyuncusu Rostov 2019

Alexander Erokhin - futbol kulübünün orta saha oyuncusu Rostov 2019

Alexander Erokhin - futbol kulübünün orta saha oyuncusu Rostov 72 27.01.2019, 01:05

Alexander Erokhin - futbol kulübünün orta saha oyuncusu "Rostov"

Alexander Erokhin (futbolcu) - merkez89 numarada oynayan futbol kulübü "Rostov" un orta saha oyuncusu ve aynı zamanda Rus milli futbol takımının bir oyuncusu. Başarılar: Moldova Futbol Kupası kazanan Moldova, Commonwealth Kupası sahibi, Premier Ligi'nde 2015/2016 gümüş madalya kazanan Şampiyonu.

Alexander Erokhin

Biyografi ve futbolla tanışma

Alexander Erokhin, 13 Ekim 1989'da doğdu.Barnaul şehri, SSCB. Altı yaşındayken futbol oynamaya başladı, yerel bir spor okula gitti. Adam futbolu bütün kalbiyle sevmişti ve tek bir antrenmanı asla kaçırmadı. Burada, Barnaul'da spor yetenekleri, genç futbolcunun kişisel antrenörü olmaya inisiyatifi gösteren Gennady Smertin (Rus profesyonel futbolcu Alexei Smertin'in babası) tarafından fark edildi. Sonuç olarak, yaşlı Smertin mesleki futbol kariyerinin başlangıcına kadar Yerokhinde koçluk yaptı. Alexander Erokhin, 15 yaşındayken Moskova Lokomotiv kulübünde eleştiriler yapıyor.

Alexander Erokhin futbolcusu

Gösteri maçından sonra Alexander Erokhin"Demiryolunun" antrenörlüğü, bu futbolcunun kulüp için iyi bir yer olduğuna ikna olmuştu ve orta saha oyuncusu olarak iyi bir sonuç gösteriyordu. Erokhin, Moskova kulübüne genç bir futbolcunun katıldığı ilk profesyonel sözleşmesini imzaladı. İlk günlerden itibaren genç orta saha oyuncusu tabanda bir yer kazandı ve takım arkadaşları arasında spor otoritesini hızla kazanıyor. "Kırmızı-yeşil" bir gençlik için Alexander Erohin sadece iki sezon oynadı.

Moldovalı "Şerif" ile sözleşme imzalandı

17 yaşında, oğlan bir sözleşme imzaladı.Moldovalı futbol kulübü "Şerif" ten teklif verdik. Erokhin yakında o ilk "sarı-siyah" şeklinde koymak Tiraspol, yaşamak taşındı. Genç orta saha Futbol yetkinlik önemli bir oyuncu acemi temelleri dönüşmüştür ve Erokhin "Zimbru" takımına karşı yaptığı ilk maçta gol başarısız oldu, çünkü şaşırtıcı değil. Oyun Alexandra diye saldıran ve savunma hattı çalışmaya başardı için dikkat çekicidir, o takımda bir bağlantı oldu. 2008-2009 sezonunda, Alexander Erokhin takımın en iyi golcü olduğunu, onun hesabına attı 18 gol, hem de 23 vardı "asist". "Sheriff" ile birlikte Rus orta saha, Milli Bölümü Futbol Moldova'da altın madalya kazanan Moldova Kupası sahibi olmayı başardı.

Alexander Erokhin fotoğrafı

Aynı sezonda ekip, Erokhin'in Shakhtar Donetsk'e üç gol attığı ve Hat-Hattı yayınladığı Commonwealth Kupası çizimine katıldı.

Alexander Erokhin - harikalar yapan bir futbolcu

2009/2019 sezonunda İskender "Şerif"Avrupa Ligi Kupası çerçevesinde Avrupa arenasında başarılı bir performans sergiliyor. Takımlar Erokhin zafer getirdi önemli gol Zagreb "Dinamo", üçüncü ön eleme turunda bir araya gelecek. tarihinde ilk kez Rus orta saha "Sheriff" sayesinde Avrupa Ligi dördüncü turda gerçekleşti. Eylül 2019'da, "Şerif" Erokhin da başardı Kiev "Dinamo", bir gol aldı: kalecinin rakibe çalışan, o kaleci Kiev kulübü Denis Boyko dövmek istediği topu, şekilde durdu: top geri Erokhin sekti sonunda ve uçtu Dinamo kapılarında. Maç, Moldovalı takım lehine toplam 2-0 sonuçla sona erdi. "Avrupa Kupası" başarılı bir dizi sonra Erokhin performansları birçok yabancı kulüplerde ilgilenmeye başladı.

Eve geri dön

Aralık 2019'un sonlarında, futbolcuFC Krasnodar, sözleşmenin detayları ve geçişle ilgili genel bilgiler gizli tutuldu. Burada üç mevsimi oynadı ve daha önce Ocak 2013'te Khabarovsk kulübü SKA-Energy'ye kira sözleşmesi ile transfer edildi. Aynı yılın yazında, SKA-Energia bir futbolcunun haklarını satın alıyor. Bilinmeyen nedenlerden dolayı, Yerokin bir ay içinde bir kulübe "Ural" kiralar. Burada hemen temeline geçer ve futbol sahasındaki en yüksek beceriyi gösterir. Zaten bir sonraki oyun sezonu için, "leyla yeşili" nin önderliği oyuncunun haklarını satın alıyor. Orta futbolcu "Ural" Rus futbol taraftarları ve taraftarlarına göre, birkaç kez (Ekim 2014, Temmuz-Ağustos 2015) bu ayın en iyi futbol oyuncusu olan Alexander Erokhin (fotoğraf futbolcusu aşağıda gösterildi).

Ural orta saha oyuncusu Alexander Erokhin

Ocak 2016'da medya, Erokhin'in FC Rostov ile üç yıllık bir anlaşma imzaladığını bildirdi.

Alexander Erokhin - futbol kulübünün orta saha oyuncusu Rostov 2019

Alexander Erokhin - futbol kulübünün orta saha oyuncusu Rostov 2019

Related news

 • Bebeğinizin emme süresine dikkat
 • The Han gölü. Krasnodar Bölgesindeki Göller. Eyskdeki Han gölü
 • Büyücülüğe destek veren 23 radyo kapatıldı
 • Kabak Korece. Kış için kabak salatası tarifi
 • Tesettür Giyiminde Saç Bakımının Önemi
 • Yumuşak Poğaça Videosu

 • Alexander Erokhin - futbol kulübünün orta saha oyuncusu Rostov 29

  Alexander Erokhin - futbol kulübünün orta saha oyuncusu Rostov


  Alexander Erokhin - futbol kulübünün orta saha oyuncusu Rostov 77

  Alexander Erokhin - futbol kulübünün orta saha oyuncusu Rostov 83

  Alexander Erokhin - futbol kulübünün orta saha oyuncusu Rostov 12

  Alexander Erokhin - futbol kulübünün orta saha oyuncusu Rostov 15

  Alexander Erokhin - futbol kulübünün orta saha oyuncusu Rostov 76

  Alexander Erokhin - futbol kulübünün orta saha oyuncusu Rostov 32

  Alexander Erokhin - futbol kulübünün orta saha oyuncusu Rostov 10

  Alexander Erokhin - futbol kulübünün orta saha oyuncusu Rostov 25

  Alexander Erokhin - futbol kulübünün orta saha oyuncusu Rostov 34

  Alexander Erokhin - futbol kulübünün orta saha oyuncusu Rostov 42

  Alexander Erokhin - futbol kulübünün orta saha oyuncusu Rostov 32

  Alexander Erokhin - futbol kulübünün orta saha oyuncusu Rostov 22