Alexander Kurgan: Biyografi ve YaratıcılıkAlexander Kurgan: Biyografi ve Yaratıcılık

25.05.2019

Alexander Kurgan: Biyografi ve Yaratıcılık 91

Alexander Kurgan: Biyografi ve Yaratıcılık

Chanson yıldızlarının saflarında nadiren gençlersanatçılar. Giderek, kendileri için pop veya hip-hop tarzı seçiyorlar. Alexander Kurgan tüm genç sanatçılar gibi davranmadı ve kendisi için bir chanson seçti. Kazakistan'da doğdu ama şimdi Volgograd'da çalışıyor ve Rusya'nın dört bir yanına konser veriyor.

alexander kurgan

Yaratıcılığın ilk adımları

Alexander'ın babası askeri biriydi, bu yüzden aileO taşındı. Gelecekteki şarkıcı yedi yaşına geldiğinde aile Yoshkar-Ola'ya yerleşti. Biyografisini hayranlarına çok ilginç olan Alexander Kurgan'ın Volgograd yakınlarındaki küçük bir kasabada doğduğu başka bir versiyon daha var. Nerede olursa olsun, gelecekteki şarkıcının müziğe bağımlı hale gelmesi çocukluktaydı. Birçok genç gibi o da gitar çalmayı öğrendi.

Daha sonra müzik ve kendi metinlerini yazmaya başladı. 2011'de yapımcı Victoria Romanova ile tanıştığı sırada 300 şarkı yazılmıştı. Çok miktarda bitmiş malzeme ve profesyonel bir ekip sayesinde Alexander Kurgan, 2012'de kendi albümünü çıkardı.

Şarkıcının eserini etkileyen şey

Birçok chansonniers gibi, Alexander ilham aldıMikhail Krug'un eseri. 2016'da bir idol mezarını bile ziyaret etmeyi başardı. Daha önce Alexander Kurgan "Katya" şarkısını icra etmişti ve zamanında Circle'ı övdü. Yeni düzenleme eski kompozisyona hayat verdi ve genç şarkıcının hoş sesi şarkının samimiyetini ve folklorunu korumaya yardımcı oldu.

Onun başarı Alexander paylaştığı deneyimliAranjör Maxim Andryukov. Şarkıcıya göre, yardım almadan o kadar hızlı popülerlik kazanamadı. Ayrıca Maxim, bazı yazarların ortak yazarlığı geliştirmeye yardımcı oldu.

alexander kurgan biyografisi

En iyi hit

Alexander Kurgan ünlüdür;kompozisyonlar "Kış" ve "Senin için dua ediyorum." İlk albümün yayınlanmasından hemen sonra, bestelerinden birisi için "En İyi Aşk Şarkısı" ödülünü aldı. Müzik eleştirmenleri tutkulu ve provakatif olarak nitelendirilen "Dur-çerçeve" şarkısını önerir. Chanson'un tüm sevgililerine hitap edecek. Ziyafet, şirketleri çekecek "Bantik" komik kompozisyona uygun olacak. Şarkı "Şarkı Sözleri" için üzülmek iyidir. Ve anıları şımartın - "Bonfires" şarkısına. Alexander yeni albümü serbest bırakmaya hazırlanıyor. En iyi şarkıları içerir, örneğin "Müzik çalarsa". Şimdi Alexander, ülkede turda. Dolayısıyla bir sonraki albümdeki çalışmalar askıya alındı.

Alexander Kurgan: Biyografi ve YaratıcılıkAlexander Kurgan: Biyografi ve Yaratıcılık

Related news

 • Ensefalopati nedir, başlangıç belirtileri ve nedenleri
 • Ekümenik Konseyler ve açıklamaları
 • Ah Kalbim 322. Bölüm Özeti 7 Nisan Fragmanı Tanu Yine Fitne Peşinde
 • Tığ İşi Çapraz Battaniye Örneği Yapılışı Türkçe Videolu
 • YILDIZ ÇİÇEKLİ TIĞ ÖRGÜ KLOZET TAKIMI TARİFİ

 • Alexander Kurgan: Biyografi ve Yaratıcılık 76

  Alexander Kurgan: Biyografi ve Yaratıcılık


  Alexander Kurgan: Biyografi ve Yaratıcılık 96

  Alexander Kurgan: Biyografi ve Yaratıcılık 42

  Alexander Kurgan: Biyografi ve Yaratıcılık 55

  Alexander Kurgan: Biyografi ve Yaratıcılık 88

  Alexander Kurgan: Biyografi ve Yaratıcılık 95

  Alexander Kurgan: Biyografi ve Yaratıcılık 54

  Alexander Kurgan: Biyografi ve Yaratıcılık 23

  Alexander Kurgan: Biyografi ve Yaratıcılık 35

  Alexander Kurgan: Biyografi ve Yaratıcılık 73

  Alexander Kurgan: Biyografi ve Yaratıcılık 71

  Alexander Kurgan: Biyografi ve Yaratıcılık 72

  Alexander Kurgan: Biyografi ve Yaratıcılık 74