Alexander Kurgan: Biyografi ve Yaratıcılık

Alexander Kurgan: Biyografi ve Yaratıcılık


Alexander Kurgan: Biyografi ve Yaratıcılık 53 15.03.2019, 06:54

Alexander Kurgan: Biyografi ve Yaratıcılık

Chanson yıldızlarının saflarında nadiren gençlersanatçılar. Giderek, kendileri için pop veya hip-hop tarzı seçiyorlar. Alexander Kurgan tüm genç sanatçılar gibi davranmadı ve kendisi için bir chanson seçti. Kazakistan'da doğdu ama şimdi Volgograd'da çalışıyor ve Rusya'nın dört bir yanına konser veriyor.

alexander kurgan

Yaratıcılığın ilk adımları

Alexander'ın babası askeri biriydi, bu yüzden aileO taşındı. Gelecekteki şarkıcı yedi yaşına geldiğinde aile Yoshkar-Ola'ya yerleşti. Biyografisini hayranlarına çok ilginç olan Alexander Kurgan'ın Volgograd yakınlarındaki küçük bir kasabada doğduğu başka bir versiyon daha var. Nerede olursa olsun, gelecekteki şarkıcının müziğe bağımlı hale gelmesi çocukluktaydı. Birçok genç gibi o da gitar çalmayı öğrendi.

Daha sonra müzik ve kendi metinlerini yazmaya başladı. 2011'de yapımcı Victoria Romanova ile tanıştığı sırada 300 şarkı yazılmıştı. Çok miktarda bitmiş malzeme ve profesyonel bir ekip sayesinde Alexander Kurgan, 2012'de kendi albümünü çıkardı.

Şarkıcının eserini etkileyen şey

Birçok chansonniers gibi, Alexander ilham aldıMikhail Krug'un eseri. 2016'da bir idol mezarını bile ziyaret etmeyi başardı. Daha önce Alexander Kurgan "Katya" şarkısını icra etmişti ve zamanında Circle'ı övdü. Yeni düzenleme eski kompozisyona hayat verdi ve genç şarkıcının hoş sesi şarkının samimiyetini ve folklorunu korumaya yardımcı oldu.

Onun başarı Alexander paylaştığı deneyimliAranjör Maxim Andryukov. Şarkıcıya göre, yardım almadan o kadar hızlı popülerlik kazanamadı. Ayrıca Maxim, bazı yazarların ortak yazarlığı geliştirmeye yardımcı oldu.

alexander kurgan biyografisi

En iyi hit

Alexander Kurgan ünlüdür;kompozisyonlar "Kış" ve "Senin için dua ediyorum." İlk albümün yayınlanmasından hemen sonra, bestelerinden birisi için "En İyi Aşk Şarkısı" ödülünü aldı. Müzik eleştirmenleri tutkulu ve provakatif olarak nitelendirilen "Dur-çerçeve" şarkısını önerir. Chanson'un tüm sevgililerine hitap edecek. Ziyafet, şirketleri çekecek "Bantik" komik kompozisyona uygun olacak. Şarkı "Şarkı Sözleri" için üzülmek iyidir. Ve anıları şımartın - "Bonfires" şarkısına. Alexander yeni albümü serbest bırakmaya hazırlanıyor. En iyi şarkıları içerir, örneğin "Müzik çalarsa". Şimdi Alexander, ülkede turda. Dolayısıyla bir sonraki albümdeki çalışmalar askıya alındı.

Alexander Kurgan: Biyografi ve Yaratıcılık

Alexander Kurgan: Biyografi ve Yaratıcılık

Related news

 • Genç Kızın İnanılmaz Değişimi
 • Aşk Yeniden 47.Bölüm Fragmanı izle
 • Barberino Designer Outlet: tanımı ve hizmetleri
 • Saç kepeğinden deniz tuzu ile kurtulun
 • Müller ve Lewandowski’ye ödül

 • Alexander Kurgan: Biyografi ve Yaratıcılık 13

  Alexander Kurgan: Biyografi ve Yaratıcılık


  Alexander Kurgan: Biyografi ve Yaratıcılık 36

  Alexander Kurgan: Biyografi ve Yaratıcılık 58

  Alexander Kurgan: Biyografi ve Yaratıcılık 29

  Alexander Kurgan: Biyografi ve Yaratıcılık 34

  Alexander Kurgan: Biyografi ve Yaratıcılık 81

  Alexander Kurgan: Biyografi ve Yaratıcılık 96

  Alexander Kurgan: Biyografi ve Yaratıcılık 44

  Alexander Kurgan: Biyografi ve Yaratıcılık 3

  Alexander Kurgan: Biyografi ve Yaratıcılık 33

  Alexander Kurgan: Biyografi ve Yaratıcılık 47