Alexander Yanvarev - biyografi ve yaratıcılık 2019

Alexander Yanvarev - biyografi ve yaratıcılık 2019

Alexander Yanvarev - biyografi ve yaratıcılık 61 09.02.2019, 04:12

Alexander Yanvarev - biyografi ve yaratıcılık

Sovyet sinemasında birçok aktör vardı.Bu, çoğunlukla, destekleyici bir rol oynadı, ama aynı zamanda geniş bir izleyici tarafından hatırlandı. Alexander Yanvarev sadece bu tür film oyuncularına atıfta bulunuyor. Yüzü, ülkemizin ve Sovyet sonrası mekânın hemen hemen tüm sakinleri tarafından biliniyor, ama çok az insan onu isimle tanıyor.

Oyuncunun soyadı tarihi

Alexander Janrevİskender'in adında pek çok dedikodu var. En yaygın bilgi, bu ismin çocukların evi tarafından verildiği yönündedir. Ocak ayında görünüşte bir bebek eşiğinde bulundu. Ama bu sıra dışı bir soyadı nedeniyle ortaya çıkan bir efsane.
Alexander Yanvarev 1940 yılında Moskova'da doğdu.23 Ekim. Ailesi mutlu ve dostane idi. Sovyet aktörünün atalarının birkaç nesli ikon ressamlarıydı ve ismin başı büyük büyükbaba Januarius tarafından verildi.
Birkaç yıl önce,Alexander Yanvarev asla bir kurban değildi, aktörün akrabaları, oyuncunun ebeveynlerinin mezarları hakkında bilgi verdi. Moskova'da Kuzminsky mezarlığında dinleniyorlar.

Oyunculuk becerilerini öğretmek

alexander janrev aktör26 yaşında Alexander Yanvarev tamamlandıülkenin en ünlü oyunculuk kurumlarından birinde eğitim - VGIK. Sabit küratörün bir kursu olmaması ilginçti. Eğitim yılları boyunca, Alexander üç danışman tarafından değiştirildi:
• Yuri Pobedonostsev;
• Jacob Segel;
• Boris Babochkin.
Röportajlarından birinde oyuncu Tamara SovchyKurstan hiç kimsenin kaderi olmadığını kaydetti. Bazı aktörler Taganka Tiyatrosunun serbest bırakılmasından sonra çalıştı ve gerisi dünyaya dağıldı. Alexander'ın sınıf arkadaşlarından hiçbiri gerçekten popüler değildi.

En unutulmaz roller

alexander ocak filmleriAlexander Yanvarev çok hızlı bir oyuncurolünü buldu. Hayatta çok nazik bir insan olmasına rağmen, yönetmenler her şeyden önce olumsuz bir karakter olarak onu açığa çıkardılar. Kariyeri boyunca, bu aktör çok sayıda aşağılık insan, yalancı ve holigan oynadı. İzleyicilerin çoğu, Alexander'ın “öğleden sonra seansı için iki bilet” rolünü hatırladı. Orada Sirotin oynadı ve öyle yaptı ki bütün ülke bu adamın ahlaksızlığına inandı.
Birçoğu İskender'i şahsen tanımaya başladıPaşanın erkek kardeşi rolünü oynadığı "Evrendeki Çocuklar" adlı film. Seksenli yılların sonlarında doğan insanlar böyle bir karakteri hatırlayabilirler, çünkü bu film genellikle iki bin yılın başlarında kamu televizyon kanallarında yayınlandı. Küçük ama unutulmaz rollere atfedilebilecek ve Alexander tarafından tasarımcı "oynayalım kızları almaya gitme" den oynayabilir.
Alexander Yanvarev özel olarak işaretlenmiş filmler"Belarus Demiryolu İstasyonu" ve "Geri dönüş yok". İkincisi, oyuncuya göre, kariyerinde en başarılı olan Gonto rolünü oynadı. Bu karakteri, Dostoyevski'nin "Idiot" adlı çalışmasından Prens Myshkin ile karşılaştırdı. Myshkin'in kendisi Alexander'ı oynamayı başaramadı, ancak bu rolü tüm kariyerini aramasına rağmen.
Sinemada 27 yıl boyunca Alexander, 69 tabloya katıldı. Kendisi, yıllar süren çalışmaların sadece bir özelliği oynamanın mümkün olmadığını itiraf etti. Onun sicilinde suçlular, teröristler ve milisler var.

Alexander Janvarev'in hayatının son yılları

Alexandre Januaryov özel hayatıRusya'nın doksanlı yıllarında diğerlerini üretmeye başladıfilmleri. Vatansever resimler yerine haydutlar hakkında isyancılara ateş etmeye başladı. Alexander onlara kaba hooligans çağırdı ve senaryo ile tanışma aşamasında modern zamanların sinemalarında rol oynamayı reddetti. O unutulmadı ve uzun bir süre için roller teklif etti, ama aktör kararlıydı - kendini geçemedi.
Şu anda, Alexander Janvarev, kişisel yaşamHer zaman gölgelerde kalan, alkol bağımlısı oldu. Sahneye çekildi, ama kendini çekim için uygun değildi. İlk birkaç yıl boyunca, aktör senaryo senaryoları yürütüyordu ve talep az ya da çok hissediyordu ve daha sonra Hollywood filmleri ve Alexander Janvarev'in ismi Rus izleyicileri tarafından tamamen unutuldu.
Oyuncu kendisi, yaşamın kendisini hazırladığını söyledi.Filmde hiç beklemese de dramatik bir rol. Son yılları Alexander, diğer Sovyet oyuncuları gibi, küçük bir emekli maaşı ve iyi bir hayat için tam bir tasarruf eksikliği yaşadı. Parlak bir kariyetten, sadece gurur ve kendine acıma kaldı. Alexander Ivanovich 64 yıl yaşadı. 11 Şubat 2005'te Moskova'da öldü.

Alexander Yanvarev - biyografi ve yaratıcılık 2019

Alexander Yanvarev - biyografi ve yaratıcılık 2019

Related news

 • Amcasının doğum gününü kutlarım
 • Hanımlar El Örgüsü Bebek Elbiseleri Galerimize Bakmadan Geçmeyin
 • Adisebaba Videoları Sayfa 2
 • Frank Casino: yorumlar. Kumarhane Frank, şirket Microgamingden kumar oynamak
 • Alplerde kaybolan kayakçının kimliği 64 yıl sonra sosyal medya sayesinde belirlendi
 • Kore Maskesi Nedir Kore Maskeleri Çeşitleri Nelerdir Kore Yüz Bakım Maskeleri

 • Alexander Yanvarev - biyografi ve yaratıcılık 57

  Alexander Yanvarev - biyografi ve yaratıcılık


  Alexander Yanvarev - biyografi ve yaratıcılık 58

  Alexander Yanvarev - biyografi ve yaratıcılık 42

  Alexander Yanvarev - biyografi ve yaratıcılık 43

  Alexander Yanvarev - biyografi ve yaratıcılık 22

  Alexander Yanvarev - biyografi ve yaratıcılık 81

  Alexander Yanvarev - biyografi ve yaratıcılık 2

  Alexander Yanvarev - biyografi ve yaratıcılık 10

  Alexander Yanvarev - biyografi ve yaratıcılık 17

  Alexander Yanvarev - biyografi ve yaratıcılık 3

  Alexander Yanvarev - biyografi ve yaratıcılık 33

  Alexander Yanvarev - biyografi ve yaratıcılık 7

  Alexander Yanvarev - biyografi ve yaratıcılık 17

  Alexander Yanvarev - biyografi ve yaratıcılık 26