Alexei Chumakovun biyografisi 2019

Alexei Chumakovun biyografisi 2019

Alexei Chumakovun biyografisi 27 15.02.2019, 20:32

Alexei Chumakov'un biyografisi

Alexei Chumakov biyografisiAlexei Chumakov'un biyografisi anlatıyoryetenekli bir gencin hayat hikayesi. Şarkıcı, 1981’de Semerkant’ta doğdu. Yaratıcı kariyerine matineler ve okul tatillerinde bir çocukken başladı. Daha sonra Alexei, gitarı bağımsız olarak çalmayı öğrendi. Adam bir müzisyen olmanın kolay olmadığını anladı - günlük çalışma, kendiniz ve sesiniz üzerinde düzenli çalışma. Kendisine profesyonel bir müzisyen olma hedefini koydu ve yavaş yavaş bir hayale taşındı.

Alexei Chumakov'un biyografisi. gençlik

Rus şov dünyasının gelecekteki yıldızı bilmiyordu,Ne tembellik ve can sıkıntısı. perküsyon sınıfta bir müzik okulunda okuyan yanı sıra, Alex, okul tiyatro, kickboks ve basketbol oynadığı şarkı ve düzenlemeleri yazma düşkündü. Bir adam, güçlü ve bağımsız olmak, Alex veliler cep harçlığı almaya uygun bulmadığım. Böylece, lise yıllarında, o pazarda ve bir inşaatta çalıştı.

alexey chumakov biyografiÖzgeçmişi gençlerde olan Alexei Chumakov11 yıldan beri yapılan profesyonel sahnede yıllar oldukça büyüleyiciydi. Semerkant yarışması "Morning Star" ın bir katılımcısıydı. Daha sonra aile, Alexei'nin Kültür ve Sanat Koleji'ne girdiği Tyumen'den ayrılır. Daha sonra düzenli konserler ve turlar alacak. Öğrenci yıllarında Lesha, kulüp ve restoranların sahnelerini gerçekleştirdi. Daha sonra Alexey, "Steps" ve "European Plus'un Sesleri" adlı genç oyuncuların yarışmalarında zaferi bekliyordu. Müzik kapsamlı geliştirilen genç adam grafik beceri ile birleştirir. Alexei, çalışmalarını çeşitli sergilerde göstermeyi başardı.

Alexey Chumakov. Biyografi: aile

Şarkıcı George babası - meslek tarafındangrafik tasarımcı. Lesha'nın da grafik alması ona çok teşekkür etti. Anne, Lilia Avanesovna, tüm hayatını hekim-fizyoterapist görevinde çalıştı. Ayrıca, Lesha'nın ağabeyi Sergei de var.

alexey chumakov biyografi ailesi

Alexei Chumakov'un biyografisi. Yaratıcı yolu

Sponsor Nagaev Stanislav'ın yardımları sayesindeAlexei ilk albümünü Tyumen'de kaydetti. Ayrıca, patronun parası ile bir klip çekildi, ilk küçük turlar yapıldı. Daha sonra Chumakov'un konuşmalarının kesildiği, "The Remember Me" adlı filmi geldi, şarkıcının biyografisi anlatıldı, sahne arkası hayatı gösterildi.

Yarışmadan sonra gerçek zafer şarkıcıya geldigenç sanatçılar "Halkın Sanatçısı". Teleoprojeksiyonunda Alexey üçüncü sırada yer aldı. Daha sonra ekibi ile Rusya'nın her yerine turlar düzenledi. Gösterinin sonuncusu Chumakova'nın gerçek ihtişamıyla düştükten sonra, taraftarların peşinden koştuğu her yerdeydi, gazeteciler röportaj almak istedi.

Artık Alexei Chumakov'un biyografisi en azındanbüyüleyici. Sanatçı şarkıları kaydetmeye, klip çekmeye ve çeşitli konserlerde performans göstermeye devam ediyor. Son zamanlarda, "One-on-One" şovunu kazandı. Kişisel yaşamında şarkıcı da olabildiğince gelişiyor. Birkaç yıl boyunca birlikte yaşayan ve evlenecek olan şarkıcı Julia Kovalchuk ile buluşuyorlar.

Alexei Chumakovun biyografisi 2019

Alexei Chumakovun biyografisi 2019

Related news

 • Bel soğukluğu nedir
 • Hepatit: semptomlar. En önemli
 • Sisede Tavuk Tarifi , Firinda Sisede Tavuk Nasil Yapilir
 • Kadınlarda Gardnerella: hastalığın nedenleri
 • Kedi Dili Pastası

 • Alexei Chumakovun biyografisi 54

  Alexei Chumakovun biyografisi


  Alexei Chumakovun biyografisi 19

  Alexei Chumakovun biyografisi 100

  Alexei Chumakovun biyografisi 73

  Alexei Chumakovun biyografisi 3

  Alexei Chumakovun biyografisi 74

  Alexei Chumakovun biyografisi 15

  Alexei Chumakovun biyografisi 85

  Alexei Chumakovun biyografisi 35

  Alexei Chumakovun biyografisi 71

  Alexei Chumakovun biyografisi 66

  Alexei Chumakovun biyografisi 49

  Alexei Chumakovun biyografisi 46

  Alexei Chumakovun biyografisi 44

  Alexei Chumakovun biyografisi 75

  Alexei Chumakovun biyografisi 38