Alexei Panin skandal şöhretli bir aktör: biyografi, filmler, özel hayat 2019

Alexei Panin skandal şöhretli bir aktör: biyografi, filmler, özel hayat 2019

Alexei Panin skandal şöhretli bir aktör: biyografi, filmler, özel hayat 62 08.02.2019, 11:07

Alexei Panin skandal şöhretli bir aktör: biyografi, filmler, özel hayat

Rus aktör Alexei Panin sadece bilinmemektedirFilmlerdeki rolleri, ancak onu saran skandallar. En önemlisi, kendisi sıkıntıların suçu haline gelir ve hiçbir şekilde onların tanıtımından çekinmez.

biyografi

Oyuncu 1977'de 10 Eylül'de Moskova'da doğdu. Babam bir mühendis ve annem bir yayınevi editörü idi. Çocukluğundan beri, Alexey Panin itaatsizdi. Genç adamın biyografisi çeşitli garip karıncalarla dolduruldu. Adam okuldan kovuldu, ikinci yıl için ayrıldı, ebeveynler müdürün ofisinde sık sık ziyaret edildi.

90'lı yıllarda Panin tüm zamanını sokakta geçirdi ve kendini isyancıların otoritesini kazandı.

Adam hiç hayal etmedi ve aklından bile geçmedi.onun hayatı sinema ile bağlantılı olacak. Burada annesi önemli bir rol oynamıştır. Alexei'nin GITIS'e girmesinde ısrar etti. Karakteri de burada Alexei Panin tarafından gösterildi. Oyuncu sürekli olarak azarlanmıştı, öğretmen çatışmalarıyla uğraşıyordu, çünkü kovulduğu için.

Filmdeki ilk adımlar

2000 yılında Panin ilk olarak ekrandafilm "Romanovlar. Taçlı aile. " Bu resmin ardından Alexei Panin'in biliniyordu. Oyuncu daha fazla teklif almaya başladı ve onu episodik rol oynamaya davet etti.

Filmin yayınlanmasından sonra "Star" Panin izleyiciyi tanıdı. Oldukça uzun süren gerçek yüksek noktasıydı.

Onun isyankar doğası, garip bir şekilde, her zaman hayatta ona yardımcı oldu. 2005 yılında, aktör D. Dyuzhev ile "Kör Adam" filminde önemli bir rol oynadı.

Lyubov Alexei Panin uzun metrajlı filmleri, dizileri vermedi, ancak birkaç çalışmasında rolleri fark edilmedi. "Askerler" de oynadı, "Ve yine de seviyorum" Alex Panin.

Aktörün biyografisi 2002 yılında ödülle tamamlandı. "Star" filmi için Rusya Federasyonu Devlet Ödülü'nü aldı.alexey panin aktörü

Kişisel hayat

Alexei Panin iyi bilinir. Oyuncunun kişisel hayatı her zaman bir anahtar olmuştur. Cephaneliğinde yeterli sayıda roman vardı. Ne yazık ki, tüm aşk hikayesi büyük skandallarla sona ermiştir, o da onlarsız yaşayamaz.

2006 yılında aktör gelecekteki eşi ile tanıştı -Yulia Yudintseva. Kız Yalta'dan Moskova'ya geldi ve enstitüde okudu. O, tüm eski tutkuları gibi, aktör hakkında tutkuluydu. Panin iki yıl onunla yaşadı, bir kız evliliğe doğdu. Ancak, birlikte yaşamları işe yaramadı ve sıra dışı bir skandal ile dağıldılar.

Hayatında boşanma sonrası Tatiana ortaya çıktıSavin, beş yıl boyunca tanıdığı kimdi. Ona göre kız güzel ve neşeliydi. Panyan, 2011 yılında Tatyana'nın kızını vermiş olmasına rağmen, hayatını meşru evlilik bağlarıyla ilişkilendirmedi.

Biraz düşündü, Panin hala evli ama bu evlilik fiyaskoydu. Karısı onu terk etti ve başka birine gitti. Alexei bir mola vermek için çok zordu, hatta psikiyatristlerin yardımına ihtiyaç vardı.

alexey panin filmler

Bir kızı için mücadele

Uzun süredir devam eden taraftarlar Alexei'nin nasıl savaştığını biliyorYasal karısının ona verdiği kızı Anya. 2008 yılında aktör arkadaşıyla birlikte kendi kızının kaçırılmasını taahhüt etti. St. Petersburg’da okula yakın beyaz bir gün oldu. Bu olaydan sonra, Alexey Panin'in iddia ettiği gibi, kız mutluydu, babası ve büyükannesiyle birlikte yaşıyordu.

Eski karısı kanı için savaştı,aktörün duruşması, ancak tüm bunları dikkate almadı. Adam eski karısının bir psikiyatri hastanesinde çıldırdığını ve yerini aldığını söyledi. Ama yine de Yulia, adaleti başardı ve kızı geri döndü.alexey panin kızı

Yudintseva'nın aldığı her şeye rağmenAnya'nın yasal hakları, Panin sakinleşemez ve 2015'in başında tekrar kızını kaçırmaya çalıştı. Bu sefer Julia, Panin'in niyetlerini zaten hazırladı ve uyardı. 10 gün boyunca tutuklandı ve müdahale eden bir polise hakaret ettiği gerekçesiyle 30 bin ruble para cezasına çarptırıldı.

Skandal hikayeleri

Alexei Panin skandallar olmadan yaşayamaz. Filmin katılımıyla, muhtemelen, ona, anlamsız eylemlerden daha az zafer getirdi. Son zamanlarda, hayranlarını şok etmeye devam ediyor.

Son zamanlarda, aktör tüm selametlerini veSkandallar onunla birlikte uzaklaşırlar, çünkü Putin'in kendisinin bir favorisidir. Başkan, büyük harfli bir aktör olan Aleksei Panin'in parmaklıkların arkasında olmasına izin vermeyecek.

alexey panin biyografisi

Kırım'da, bir araba kazası vardı.Kazada katılımcı Tatar uyruklu bir adamdı. Bu durumda Alexey Tatarlara karşı düşmanca tavrını gösterdi. Yol boyunca yetişen ağaçlarda Tatarların asılması gerektiğini belirtti. Ayrıca, gururla Kırım'ın hiç bir zaman Ukrayna'ya ait olmadığını söyledi.

Cezasızlık Alex Panin hissediyor. Oyuncunun bir skandaldan dinlenecek zamanı yok, zaten bir sonraki sınıfa düşüyor. Bir ilçedeki bir lokantada, yemeklerin lezzetli olmadığını belirtti, bu nedenle bariyeri kaparken küvette bir kül tablası vardı. Şehirden ayrıldıktan sonra aktör hilesi için ödeme yapmadı.

"Lie dedektörü" talk show'da yer alarak, PaninSadece eşcinsel ilişkilerini itiraf ederek herkesi öldürdü. Ayrıca, bir kez orjene katılmadığını söyledi. Ama en önemlisi, genç bir kızdan önce çıplak kalmasına izin verdiği itirafıyla şaşırdı.

Oyuncu filmden ayrılacak mı?

Alexei Panin son zamanlarda o söylediHayatta siyah bir grup vardı. Şimdi annesinin ondan kaçırdığı kızı Nyuta'yı bulmaktan endişe duyuyor. Ayrıca, o çok ciddiye Julia boşanma transfer ve geri dönmek istiyor, ama nasıl yapılacağını bilmiyor.

 alexey panin'ın kişisel hayatı

Sinema arka plana girmiştir ve her şeyden dinlenmek isterken, düşüncelerini düzene sokar.

Alexei Panin skandal şöhretli bir aktör: biyografi, filmler, özel hayat 2019

Alexei Panin skandal şöhretli bir aktör: biyografi, filmler, özel hayat 2019

Related news

 • Erol Bulut: Sonuna kadar takımımın başındayım
 • Çok İzlenen Videolar
 • Hipertiroidizmin hastalığını anlıyoruz: semptomlar, tedavi, prognoz
 • Sizce, ABD FETÖ lideri Gülen’i Türkiye’ye iade edebilir mi
 • Gerçekten aşık erkek nasıl davranır İşte Kanıtları

 • Alexei Panin skandal şöhretli bir aktör: biyografi, filmler, özel hayat 81

  Alexei Panin skandal şöhretli bir aktör: biyografi, filmler, özel hayat


  Alexei Panin skandal şöhretli bir aktör: biyografi, filmler, özel hayat 74

  Alexei Panin skandal şöhretli bir aktör: biyografi, filmler, özel hayat 94

  Alexei Panin skandal şöhretli bir aktör: biyografi, filmler, özel hayat 52

  Alexei Panin skandal şöhretli bir aktör: biyografi, filmler, özel hayat 39

  Alexei Panin skandal şöhretli bir aktör: biyografi, filmler, özel hayat 82

  Alexei Panin skandal şöhretli bir aktör: biyografi, filmler, özel hayat 63

  Alexei Panin skandal şöhretli bir aktör: biyografi, filmler, özel hayat 2

  Alexei Panin skandal şöhretli bir aktör: biyografi, filmler, özel hayat 19

  Alexei Panin skandal şöhretli bir aktör: biyografi, filmler, özel hayat 75

  Alexei Panin skandal şöhretli bir aktör: biyografi, filmler, özel hayat 93

  Alexei Panin skandal şöhretli bir aktör: biyografi, filmler, özel hayat 37

  Alexei Panin skandal şöhretli bir aktör: biyografi, filmler, özel hayat 86

  Alexei Panin skandal şöhretli bir aktör: biyografi, filmler, özel hayat 59

  Alexei Panin skandal şöhretli bir aktör: biyografi, filmler, özel hayat 94