Alexey Borisov: biyografi ve yaratıcılık 2019

Alexey Borisov: biyografi ve yaratıcılık 2019

Alexey Borisov: biyografi ve yaratıcılık 66 05.03.2019, 05:49

Alexey Borisov: biyografi ve yaratıcılık

Bugün sana kim olduğunu söylediBorisov. Bu adamın biyografisi daha detaylı olarak verilecek. Çeşitli projelere katılan bir müzisyen, yapımcı ve gazeteciden bahsediyoruz. Bunlardan en ünlüsü belki de "Night Prospect" ve "Center" gruplarıdır. Bir müzisyen olarak çeşitli türlerde çalıştı. Aralarında önemli bir yer sanayi. Ayrıca deneysel ve elektronik müziğe de dikkat etti.

biyografi

alexei borisovAlexei Borisov 1960 yılında Moskova'da doğduYıl, 7 Aralık. 1983 yılında Moskova Devlet Üniversitesi'nin tarihi fakültesinde çalışmalarını tamamladı. 1980-1981 yıllarında. "Center" grubunda bir gitaristti. 1981'de Dmitry Matzenov adında bir gitaristle birlikte Prospect adında bir grup kurdu. 1984'e kadar gitarist ve vokalistti. 1985'te, Ivan Sokolovsky ile birlikte "Night Prospect" adlı bir grup yarattı. Çeşitli türlerde çalıştı: endüstriden elektro-pop'a. Bu grup Rusya'ya neredeyse bu kadar ilk kolektif oldu.

müzik

alexey borisov biyografiAlexey Borisov projesi ile birlikte "Gece"Prospect, görev süresi boyunca beş albüm yayınladı. Ayrıca çok sayıda festivale ve koleksiyonların oluşturulmasına katıldı. Müzisyen çeşitli ülkelerde yüzlerce konser verdi. Alexei Borisov, "Night Prospect" grubuna katılımla paralel olarak solo albümleri kaydetmeye başladı. DJ olarak radyoda ve kulüplerde çalıştı. Roman Anikushin adlı bir görüntü yönetmeni ve sessiz bir film "Faust" için video çalışmaları için müzik yarattı. Son çalışma Goethe-Institut tarafından görevlendirildi.

1992'den beri Pavel Zhagun ile birlikte Alexei elektronik düet "F. RWTC ". 1997'den beri etno-elektronik proje "Volga" çerçevesinde çalışıyor. Bu takımdaki meslektaşları Roman Lebedev ve Angela Manukyan idi. Buna ek olarak, çeşitli zamanlarda Alexei, farklı ülkelerin temsilcileri olan gruplarla ve müzisyenlerle bir dizi sanatçıyla işbirliği yaptı. 1995'ten beri sanat grubu "Kuzey" ile işbirliği yaptı. 1996'dan beri Sergey Letov'un projelerine katıldı. Elektronik deneysel hareketle Elektrik Geleceği işbirliği yaptı. Japon ses müzisyeni K. K. Null ile çalıştı. Amerikan elektronik mühendisi Jeffrey Surak ile işbirliği yaptı. Japon Hükümeti Alpha projesiyle çalıştı. Finli elektronik müzisyen Anton Nikkil ile çalıştı. Birlikte N & B Araştırma özeti denilen deneysel bir etiket kurdular. İsveçli ses sanatçısı Lif Ellgren ile işbirliği yaptı. Tiyatro yönetmeni Olga Subbotina ile birlikte çalıştı. 1998'den beri multimedya sanatçıları Vladislav Efimov ve Aristarkh Chernyshev ile işbirliği yaptı. Dmitry Alexandrovich Prigov ile çalıştı. 2015 yılında Igor Levshin (yazar) ve Kirill Makushin (müzisyen) ile işbirliği içinde Sahte Kediler Projesi'ni düzenlemiştir.

Gazetecilik Etkinliği

Alexey Borisov çeşitli yayınlarda çalıştı. Bunlar arasında Downtown, Fact, OM, Ptyuch, Fuzz, Buldozer, Fransız dergileri Technikart ve B Mag, Moskova müzik gazetesi man'Music, Kontramarka ve Specialradio kaynakları bulunmaktadır.

Diskografi

aleksai boris boylu büyüme1998'de "Görünmezlikteki Güven" programı yayınlandı. Bunun üzerine Aleksey, Dmitry Pokrovsky, Roman Lebedev, Richard Norvila, Oleg Lipatov, Sergey Letov altında topluluk dışında katıldı. Ekaterinburg'daki Faust'un kaydı 1999 yılında kuruldu. "Faust" adlı resim için müzik oldu. Kayıt, Sverdlovsk Filarmoni Orkestrası'nın Küçük Salonunun duvarlarında gerçekleşti.

2002 yılında "OG Konseri düzenlendi" programı I. ». Bunun üzerine Dmitry Prigov, Sergey Letov ve Alexey da çalışmalarına katıldı. 2003 yılında Suprematist Projesi kaydedildi. Üstünde, Borisov dışında, Ivan Sokolovsky ve Sergei Letov çalıştı. Kayıt Moskova'da "DOM" merkezinde gerçekleşti.

Artık Alexei Borisov'un kim olduğunu biliyorsun. Müzisyenlerin büyüme, ağırlık ve diğer fiziksel parametreleri de sıklıkla hayranlarla ilgilenir. Alexey bu röportajda ne diyor? Ona göre, onun büyüme - 195 cm ve ağırlığı - 110 kg.

Alexey Borisov: biyografi ve yaratıcılık 2019

Alexey Borisov: biyografi ve yaratıcılık 2019

Related news

 • Rüyada Saat Görmek
 • Bulgarlar (Tataristan): görülmeye değer yerler
 • Kremalı Domates Çorbası
 • Balık Nasıl Temizlenir
 • MUZ ÇORAPLA KOLAY OYUNCAK BEBEK YAPILIŞI
 • Yerli Dizi Haber, Yorum, AraÅtÄrma

 • Alexey Borisov: biyografi ve yaratıcılık 97

  Alexey Borisov: biyografi ve yaratıcılık


  Alexey Borisov: biyografi ve yaratıcılık 78

  Alexey Borisov: biyografi ve yaratıcılık 17

  Alexey Borisov: biyografi ve yaratıcılık 5

  Alexey Borisov: biyografi ve yaratıcılık 68

  Alexey Borisov: biyografi ve yaratıcılık 90

  Alexey Borisov: biyografi ve yaratıcılık 6

  Alexey Borisov: biyografi ve yaratıcılık 45

  Alexey Borisov: biyografi ve yaratıcılık 60

  Alexey Borisov: biyografi ve yaratıcılık 16

  Alexey Borisov: biyografi ve yaratıcılık 91

  Alexey Borisov: biyografi ve yaratıcılık 4

  Alexey Borisov: biyografi ve yaratıcılık 67