Alman ikili robotu: yorumlar. Alman ikili robot nasıl kaldırılır 2019

Alman ikili robotu: yorumlar. Alman ikili robot nasıl kaldırılır 2019 Alman ikili robotu: yorumlar. Alman ikili robot nasıl kaldırılır

Alman ikili robotu: yorumlar. Alman ikili robot nasıl kaldırılır?

Ağın çok sayıda dolandırıcılık var. İnternette para kazanmaya çalışanlar, bunu biliyorlar. Gelir elde etmenin yollarını aramaya başladığınızda, hemen farklı cazip teklifler sunmaya çalışacaksınız. Bazen, dolandırıcılara inandıktan sonra, sadece zamanınızı harcayamaz ve hiçbir şey elde edemezsiniz, hatta gerçek tasarruflarınızı bile kaybedebilirsiniz.

Bu yazıda bir ünlü hakkında konuşacağızgeliştiriciler, kelimenin tam anlamıyla İnternet kullanıcılarına dayatır. Bu, Alman ikili robotu. Bu projeyle etkileşimde bulunma konusunda hüzünlü bir deneyime sahip insanların yorumları ve ayrıca açık kaynaklardan elde edilen bilgiler bu makalenin temelini oluşturacaktır.

İkili Opsiyon

Bu ticaretin finanse edilmesi bir sır değilİkili opsiyonlar gibi araçlar, internette para kazanmaya adanmış birçok web sitesinde spekülasyon konusu. Her birimiz muhtemelen, binlerce dolarlık gelirle, “zahmetsizce” seçenekler üzerinde çalışan renkli reklamlar gördük.

Ancak, çoğu zaman bu reklamlar derlenirDolandırıcılar. Aslında, opsiyonlarla çalışmak Forex piyasasında olduğu gibi aynı riski de üstlenir. Ve bu sistemin nasıl çalıştığına dair yeterli bilgiye sahip olmayanlar sadece paralarını kaybedeceklerdir. Çalışmakta olanlara ne olacak, bir sonraki seçenek bürosunda hesaplarını yenilemek için çalışır.

Alman ikili robotu yorumlar

Ama bu konuda Alman gibi aldatmacaİkili robot (çok sayıda bulduğumuz), daha da ileri gitti. İçerik oluşturucuları çok para kazandırabilecek "benzersiz" bir çözüm sunuyor. Onları kazanmak isteyenlerin, elbette, 250 dolarlık bir katkı haricinde hiçbir şey gerekmemektedir. Bu fonların gerçekte nereye gittiğini tahmin etmek zaten çok kolay.

Reklam ile pencere

Ancak, ne olduğunu açıklayan önceBu kaynağın yaratıcıları fikri, bir nokta daha açıklığa kavuşturmak istiyorum. Piyasadaki hizmetlerin tanıtımı, kullanıcıların tarayıcılarına giren bir virüs uygulaması aracılığıyla gerçekleştirilir. Ya da genel anlamda bilgisayar virüsü yok, sadece kurbanın bilgisayarına otomatik olarak yüklenen tarayıcıya ekleme meselesi. Ondan hiçbir zararı yoktur - web sitelerine her göz attığınızda, kullanıcı reklamlar içeren bir pop-up pencere görür. 250 $ 'ı binlerce kişiye dönüştürme tekniğini anlatıyor.

Alman robot ikili seçenekleri

Proje Tartışması

İnternette, birçok kullanıcı "ne değilBu şaşırtıcı değildir bu onların soru ve cevap çeşitli portallarında sormak ana soru olduğu için böyle bir mesaj sadece can sıkıcı Normal yeniden başlatma Tarayıcınız veya bazı üçüncü taraf uygulamalar sonuçlar için arama .. - "?". Bir Alman İkili Robot Nasıl" reklamları kaldırmak için Ancak bazı insanlar çaresiz, tarayıcılarının reklamlarla "enfekte" olduklarını fark ediyorlar.

İşte o, bir Alman ikili robotu. Herkesin zengin olabileceği iddia edilen teklif nasıl kaldırılır? Yeterince kolay. Aslında, kullanıcının tarayıcısına reklam sunma yöntemleri son zamanlarda oldukça yaygın hale gelmiştir. Ücretsiz olarak yüklenen diğer programlarla birlikte yüklenir. Görünüşe göre, eğer bu mesajı alırsanız, bu sadece bir Alman ikili robotunu tanıttığı anlamına gelir.

alman ikili robot nasıl kaldırılır

Nasıl silinir?

Yani, önce birkaç önemli kontrol etmelisin.anlar. Reklam gösterme sebebinin ne olabileceğini tespit etmek gerekir. Bu zor değil - hatta bilgisayarla özellikle "dost" olmayan bir kişi yapabilir. Sonuçta, Alman ikili robotu kendinizi kaldırabileceğiniz bir "virüs" dür.

İlk önce "Kurulum ve"programlarının listesini silin. Belki de bilmediğin bir tür yabancı isim var. Uygulamayı kaldırmayı deneyin. İkinci nokta, tarayıcıdaki ek uzantılardır. Internet Explorer’da bu ilanı yayınlayan modülü kurmanız yeterli olabilir. Öyleyse, silin.

Yine de, Alman ikili açıklayan gibiRobot incelemeleri, sorunun muhtemel kaynağı tarayıcı simgesinin yanlış adresi olabilir. "Özellikler" e gidin (simgeye sağ tıklayın) ve programın açılış yolunun bazı site adresleriyle değil, .exe ile bittiğinden emin olun.

Otomatik silme

Son olarak, hiçbir şey yardımcı olmamışsa -Üzgün ​​ol. Bu tür reklamlardan nasıl kurtulacağınıza dair birçok çözüm var. Kötü niyetli Alman ikili robotumuz bir istisna değildir. Neye sebep olduğunu bilmiyorsanız bu eklentiyi nasıl devre dışı bırakırım?

Sistemi taramak için tam teşekküllü yardımcı programı indirin (örneğin, AdwCleaner gibi). Program, sorunun kaynaklarını bağımsız olarak tanımlayacak ve düzeltecektir.

alman ikili robot virüsü

Dolandırıcılardan teklif

Peki, ilgi çekici tabela altında ne saklanmıştı? Aslında, gösterildiği gibi, yine de, Alman ikili robot incelemeleri tartışırken, tüm düzeni çok basit bir şekilde inşa edildi. Adam tarayıcıda reklam kullanarak sisteme sokuldu. Ardından, sitenin güzel bir tasarımı, çekici bir video, çok sayıda inceleme ve kazançların sahte fotoğrafları ile sunuldu. Bundan sonra, "küçük bir miktar" ile 250 $ başlamanızı önerdiler.

Alman ikili robot reklamları nasıl kaldırılır

Güzel sözler

Projenin sloganı öğretme garantisi olduiki buçuk yüz dolarlık bir günde sadece 2 binden fazla (hatta birkaç saat - farketmez). Bu söz, metodolojinin yazarı, insanlara (ücretsiz olarak) yardımcı olan, Almanya'dan belli bir "büyük, ünlü, zengin" (ve benzeri) bankacıydı. Bu yüzden konuştuğumuz, görünüşte kullanıcılarla çalışmak için bir site düzenlemeye karar verdi.

İçerik oluşturuculardan video

Her şeyin daha inandırıcı görünmesi içinProjenin resmi sayfasında bir video bile yayınladı. Bu gerçekten "başarının öznitelikleri" olan bir adamı gösterir: takım elbiseli, pahalı bir arabada vb. Kayıt, bu “bankacı” nın düzenli olarak Berlin'de toplantı yaptığını söylüyor (tabii ki kimse bunu kontrol edemez). Böyle bir video nedeniyle, bir kişi gerçekten, bu ihtimalin doğruluğuna inanmaya başlar, ki bu da, herhalde, dolandırıcılığın düzenleyicilerini paralarını taşımaya zorlar. Bunun yerine, kullanıcı belirtilen miktarı, muhtemelen tüm dolandırıcılığı organize eden işlem platformundaki hesaba aktarmalıdır.

Alman ikili robot nasıl temizlenir

Ayrıca, efsaneye göre, opsiyon brokeri sahasında müşteri, bu "Alman robotuna" erişir. Bu aşamada ve muhteşem kazançlara başlamalıdır.

Böyle bir ikili ikili opsiyon robotu (incelemelerBu bilgi doğrulanabilir), projenin yazarlarının vaatlerine göre, bir finansal aracın gelecekteki davranışını doğru ve doğru bir şekilde tahmin edebilmelidir. Böylece, müşteriye belirli bir kar getirecek olan tekliflerin oranının nasıl değişeceğini "tahmin edebilir".

Alman ikili robot nasıl devre dışı bırakılır

Müşteri Desteği

Hiç kimse dışarı çekmeyi başardıgeliştiriciler dışında bu siteden bazı gelirler. Bulduğumuz tüm değerlendirmeleri bu tipik bir aldatmaca olduğunu söylemek. Diğerleri üzerindeki avantajı, ancak yazarlarının, ziyaretçiyi önemli ölçüde etkileyen bazı psikolojik teknikler ile ilgilenmesi gerçeğinde yatmaktadır. Bunlardan dolayı, görünüşe göre 250 dolarlık katkılar (veya euro, bu durumda önemli değil).

Dikkatli ol!

Bu yazı çerçevesinde iki tane yapmak istiyorum.sözleri. Öncelikle, indirip yüklediğiniz şeylere dikkat edin. Özgür yazılım geliştiricileri, tarayıcıya yönelik bazı eklenti veya uzantıların "gizli kurulumu" yöntemine sıklıkla başvururlar. O sırayla, size iş sürecinde dikkat dağıtıcı reklam gösterebilir. Dikkatli olun ve sadece kanıtlanmış yazılımı indirin.

İkinci nokta, ağda kazanç ile ilgilidir. Bedava peynirin nerede olduğunu hatırlamak için bir dahi olmanıza gerek yok. Diğer tüm durumlarda, hayal kırıklığına uğruyorsunuz: gerçekten seçenekler arasından gelir elde etmek için çalışmanız gerekiyor. Size iyi şanslar!

Alman ikili robotu: yorumlar. Alman ikili robot nasıl kaldırılır 2019

Alman ikili robotu: yorumlar. Alman ikili robot nasıl kaldırılır 2019

Related news

 • Alexei Panin skandal şöhretli bir aktör: biyografi, filmler, özel hayat
 • Vişneli Muffin
 • Kadayıflı Tavuk Göğsü
 • Multivarkta tavuk kanatları nasıl pişirilir
 • Keçi peynirli ve pırasalı ekmek tarifi

 • Alman ikili robotu: yorumlar. Alman ikili robot nasıl kaldırılır

  Alman ikili robotu: yorumlar. Alman ikili robot nasıl kaldırılır


  Alman ikili robotu: yorumlar. Alman ikili robot nasıl kaldırılır

  Alman ikili robotu: yorumlar. Alman ikili robot nasıl kaldırılır

  Alman ikili robotu: yorumlar. Alman ikili robot nasıl kaldırılır

  Alman ikili robotu: yorumlar. Alman ikili robot nasıl kaldırılır

  Alman ikili robotu: yorumlar. Alman ikili robot nasıl kaldırılır

  Alman ikili robotu: yorumlar. Alman ikili robot nasıl kaldırılır

  Alman ikili robotu: yorumlar. Alman ikili robot nasıl kaldırılır

  Alman ikili robotu: yorumlar. Alman ikili robot nasıl kaldırılır

  Alman ikili robotu: yorumlar. Alman ikili robot nasıl kaldırılır

  Alman ikili robotu: yorumlar. Alman ikili robot nasıl kaldırılır