Çamaşır makineleri Zanussi: yorumlar. Çamaşır makineleri Zanussi: fiyatlar, inceleme 2019

Çamaşır makineleri Zanussi: yorumlar. Çamaşır makineleri Zanussi: fiyatlar, inceleme 2019 Çamaşır makineleri Zanussi: yorumlar. Çamaşır makineleri Zanussi: fiyatlar, inceleme

Çamaşır makineleri "Zanussi": yorumlar. Çamaşır makineleri "Zanussi": fiyatlar, inceleme

"Zanussi" şirketi uzak 1916 yılında kurulduyıl. Kurucusu, sadece 26 yaşında olan Antonio Zanussi olarak kabul edilir. Pordeon şehrinde (İtalya), daha önce işletmede sıradan bir demirci olarak çalıştı. Aynı yıl, Zanussi markası altında ilk soba yapıldı. Birçok kişi bu mutfak ekipmanının yüksek kalitesini hemen fark etti ve şirketin işleri çok geçmeden yükseldi.

Şirketin tarihi

1920'de şirket 10 kişi istihdam etti.kim sıkı çalıştı. Sonuç olarak, bir dökme demir yüzeyine sahip odun sobası üretildi. Daha sonra diğer Avrupa ülkelerine ihraç edilmeye başlandı. 1933'te, iyi bilinen bir İtalyan astarından alan yeni bir Rex fabrikası açıldı. Bu, Antonio Zanussi'nin İtalya pazarlarında lider bir konuma sahip olmasına izin verdi. 1946'da şirket, Antonio - Lino Zanussi'nin oğlu tarafından yönetildi. Bundan sonra, üretimdeki küresel değişiklikler başladı. Lino Zanussi, modern endüstrinin bir destekçisi oldu, bu yüzden fabrikalar önemli değişikliklere uğradı. Bütün bunlar sadece fona gitti ve bu markanın malları Avrupa pazarlarında büyük talep görmeye devam etti. Gelecekte, şirket kapasitelerini bir kereden fazla yenileyecek. Lino Zanussi'nin ana hedefi, etkin teknolojinin ve sürekli gelişimin sürdürülmesi olacak.

çamaşır yıkama makineleri zanussi

10 yıl sonra, uzmanların sayısıŞirket zaten 300 kişiyi aştı. Bu zamana kadar gaz ve elektrik plakalarının üretimi başladı. Ayrıca, piyasadaki kombine cihazların tanıtımı için gelişmeler gerçekleştirilmiştir. 1952'de en popüler olanı "Rex 401" gazlı ocaktı.

Çamaşır makinelerinin imalatı

çamaşır makineleri hakkında değerlendirme zanussi Çamaşır makinelerinin direkt üretimiLino Zanussi 1954'te nişanlandı. Aynı zamanda, iyi incelemelere sahip olan ev aletleri üretimi için yeni bir fabrika başlatıldı. "Zanussi" çamaşır makineleri tam hızda üretildi, ancak paralel olarak buzdolaplarının üretimi de devam etti. Bununla birlikte, yeni model çamaşır makineleri tasarlamak için her türlü çaba gösterildi. Bu sayede Porcia şehrinde bulunan fabrika İtalya'nın en büyüklerinden biri olacak. 1955'te, yeni bir presleme sistemi ile seleflerinden farklı olan yeni bir dizi çamaşır makinesi satıldı. Ayrıca yumuşak geçişlerle zarif bir tasarıma sahip olabilirler. Yakında şirket "Zanussi" nin bir ziyaret kartı olacak. Gelecekte, tüm ürünler sadece düz konturlarla üretilecek.

1958'de tüketici yorumları"Zanussi" makineleri, üreticileri davulların tasarımının ayrıntılarını yeniden işlemeye zorladı. Sonuç olarak, işlevselliği büyük ölçüde modern ekipmanların fabrikada kullanılmasından dolayı artmıştır. Daha sonra, malların kalitesini ve tasarımlarını kontrol etmek için, teknik merkezi olan Zanussi inşa edildi.

"Zanussi" nin tanınması

İlk ödül 1962'de Zanussi'ye verildi. "Altın Pusula" ödülü haklı olarak yalnızca cesur tasarım çözümlerine sahip şirketlere verildi. Ayrıca, bu yıl İtalya'nın çamaşır makinelerinin üretiminde Almanya'yı geride bıraktığı belirtilmelidir. Bugüne kadar, bu markanın ev aletleri dünya çapında 50'den fazla ülkeye ihraç edilmektedir ve iyi değerlendirmeleri vardır. Dikey davul ile "Zanussi" çamaşır makineleri ilk 1964 yılında dünyayı gördü. Birçoğu onları takdir edecek ve yüksek kalite hakkında konuşacak zamanları vardı. En çok tartışılan anın fiyatıydı, çünkü o zaman bu modelin maliyeti çok büyük değildi.

1965 yılında, şirket "Zanussi"% 25 ürettiİtalya'da tüm ev eşyalarının. 1970 yılında Lino Zanussi, yeni bir ankastre ev aletleri geliştirmeye başladı. O zaman, bir yenilik olarak kabul edildi. Bunu diğer adaylar ve dünya pazarındaki ticaretin tanınması izledi.

"Electrolux" e katılıyor

1985'te, Zanussi şirketi"Electrolux". Bundan sonra, ihracat birkaç kez artmış ve Avrupa pazarlarında ev eşyalarının payı artmıştır. Şirketlerin birleşmesi birçok açıdan Zanussi markasının tarihinde önemli bir olay haline gelmiştir. Sonuç olarak, firma pek çok yatırımcının ilgisini çekti ve araştırmalarını yeni teknolojilerin icadı haline getirmeye devam edebildi. Bu yıllarda, çoğu zaman, çamaşır makineleri pazarında hakim oldu. Kapasite artırma alanında gelişmeler oldu. Uzmanlar, yıkama işlemini ayarlamaya ve elektrik tüketimini normale döndürmeye çalıştılar.

1987 yılında, bir sonraki kapasiteler yenilendiSusegan ve Porcia kentlerinde bulunan "Zanussi" fabrikaları karışık eleştirilere sahipti. Çamaşır makineleri "Zanussi" serisi "Sihirbaz" ın Koleksiyonu "aynı zamanda piyasaya sürüldü. 1988 yılında tasarım çözümleri için önemli fikirleri tanıtmak için girişimler yapıldı. Sonuç, birleşik ev aletleri kombine edildi.

Çamaşır makineleri hakkında yorum "Zanussi" izin2000 yılında, aletleri eğimli bir tamburla dışarı çıkarın. Böyle bir yapıcı çözüm, çamaşırların boşaltılmasını önemli ölçüde azaltmayı mümkün kılmıştır. "IZ" serisinin çamaşır makineleri "Zanussi" in yeniliği sayesinde tarihe geçti.

Çamaşır makineleri "Zanussi": fiyatlar (yorum) ve modeller

Çamaşır makinelerinin maliyeti "Zanussi" her zamanmemnun müşteriler. Sadece bazı modellerde kabiliyetler genişletildi ve geleneksel olanlardan daha pahalıydı. Örneğin, "ZWS7100V" modelinin fiyatı 15500 ruble, "zws6100v" modeli 16.400 ruble için bulunabilir ve "FCS 825 C" modeli 17.300 rubleye mal olacak.

çamaşır makineleri zanussi uzmanlar

Çamaşır makinesi "ZWS7100V"

Çamaşır makinesi "Zanussi 7100" İncelemeleralıcılar sadece iyi. Bu model kompaktlığı ve iyi performansıyla karakterizedir. Genel olarak, genel yıkama döngüsü çok uzun değildir. Bunu göz önüne alarak, bekleme süresini büyük ölçüde kısaltabilirsiniz. Ayrıca, herhangi bir banyoyu dekore edecek mükemmel bir tasarım dikkat edilmelidir. Avantajları arasında, birçok Zanussi çamaşır makinesinde mevcut olmayan "kolay ütüleme" işlevini ayırt etmek de mümkündür. Uzmanların geri bildirimleri, keten üzerindeki kat sayısı önemli ölçüde azaltmak için bir seçenek oluşturulmasına izin verdi. Her şeyi yıkadıktan sonra kolayca ütülenebilir.

çamaşır makinesi zanussi müşteri yorumları

Bu modelde kullanılan yeni teknoloji, elektrik tüketimini azaltmıştır. Sonuç olarak, çok tasarruf edebilir ve faturalar hakkında endişelenmeyin.

Model "ZWS7100V" (çamaşır makinesi "Zanussi"): yorumlar, görüşler, fiyatlar

Bu modelde enerji tüketimi sınıfı"A-20%" dir. Tamburun hacmi, bir seferde 5 kg'dan fazla şey koymanıza izin verir. Yıkama ve sıkma sınıfı - "A". Genel olarak, yıllık elektrik tüketimi ortalama 160 kW'dir. Daha önce belirtildiği gibi, bu çamaşır makinesinin boyutları oldukça mütevazıdır: yükseklik 850 mm, genişlik 590 mm ve derinlik tam olarak 370 mm. 10 metre mesafede çamaşır makinesi sadece 59 db üretir. Bu çok düşük bir gürültü değeridir, bu nedenle çalışma sırasında herhangi bir rahatsızlığa neden olmaz. Ancak, sıkma modunda, 10 metrelik bir mesafede çamaşır makinesi 77 db üretir. Üretici bu modeli sadece beyaz olarak üretmektedir.

Tasarım özellikleri not edilebiliralt palet düzenlemesi. Ayrıca, müşterilerin olumlu geri bildirim vermesine neden olmayan kıyafetler durulanır. "Zanussi" çamaşır makineleri de 2000 watt'lık büyük bir güç bağlantısına ve sadece 230 A'lık bir nominal gerilime sahipti. Kullanım güvenliği için 10 adet tam sigorta var.

Model "ZWS6100V"

Çamaşır makinesi "Zanussi ZWS6100V" yorumlaronun büyük gücü için aldı. Aynı zamanda, kabul edilebilir bir kompaktlığa sahiptir, bu nedenle banyoda fazla yer kaplamaz. Ayrıca, onun evrenselliği belirtilmelidir. Bu çamaşır makinesi neredeyse tüm kirliliklerle baş edebilir.

çamaşır makinesi otomatik zanussi yorumlar

"ZWS6100V" özellikleri

Bu model "Zanussi" (dikey yıkamamakine) değerlendirmeleri de uygun yönetimi için alındı. Kurulum yöntemi ile "ZWS6100V" tek başına bir olarak sınıflandırılmıştır. Örtüdeki keten yükleme tipi. Bu çamaşır makinesinin genişliği sadece 60 cm, yüksekliği 85 cm ve derinliği 45 cm olup, eksikliklerin yanı sıra kurutma rejimi olmadığı da göze çarpmaktadır. Ancak, "A" tuşuna basmak bir sınıf var. Tamburun kapasitesi 6 kg'a kadar çamaşır koymanıza izin verir. Ayrıca, bir enerji tasarrufu modu vardır. Ortalama dönüş hızı 1100 rpm'dir. Aynı zamanda, maksimum değerler bazen 1200 rpm'ye ulaşır. Ortalama yıkama sıcaklığı 80 derecedir. 10 metrelik bir mesafede çamaşır makinesi 70 db üretir. Son olarak, bu dar çamaşır makinesi Zanussi incelemelerinin alıcılardan olumlu geri bildirimler aldığına dikkat çekilebilir.

Yazılım "ZWS6100V"

Bu modelde, rahatlık için bir seçenek sunulurgecikme başlangıcı. Ayrıca bir mod "hızlı yıkama" var. Ayrıca, program "kolay ütüleme" sağlar. Bu durumda, yıkandıktan sonra şeyler en aza indirgenir. Sonuç olarak, çok az veya hiç katlamayan şeylerin tadını çıkarabilirsiniz.

Ayrıca, üreticiler tüketilen su miktarını kontrol eden ve büyük bir akışa izin vermeyecek olan otomatik ayarlamayı üstlendi.

Model "Zanussi FCS 825 C"

Bu model büyük farklılık göstermiyorKompakt, ama avantajları var. Avantajlardan, bu çamaşır makinelerinin "Zanussi" ye sahip olduğu küçük bir maliyet tahsis edilebilir. Uzmanlardan gelen geri bildirimler, genel niteliklerin kötüleşmemesine rağmen, birçok ayrıntı için maliyetleri önemli ölçüde düşürmeyi mümkün kılmıştır. Ayrıca çamaşır makinesinde, hemen hemen her tür kumaş için kurulabilmesini sağlayan birçok program bulunmaktadır.

dar çamaşır makinesi zanussi yorumlar

"Zanussi FCS 825 C" nin özellikleri

Bu modelde kurutma modu yoktur. Kontrol mekanik olarak yapılır, ancak herhangi bir özel sıkıntıya neden olmaz. Bir seferde bir çamaşır makinesi 5 kg'dan fazla şeyi barındırabilir. Kurulum tipine göre, bu model bağımsız bir çamaşır makinesi "Zanussi" olarak sınıflandırılmıştır. Müşteri geri bildirimleri, boyutlardaki tercihler hakkında daha fazla bilgi edinmeye izin verdi. Bu modelin genişliği 61 cm, yüksekliği 70 cm kadar, çamaşır makinesinin ağırlığı 55 kg.

İndirme türü önden ve tüketiciler bunun için daha çok övgüye değer. Vücut üreticileri standart beyaz renkte üretiyorlar.

Enerji tüketimi saatte 0,9 kW'ı geçmez, ancak su tüketimi oldukça büyüktür. Bir saat süren sürekli çalışma, 30 litreden fazla sürebilir.

Ek olarak, seçim olasılığına dikkat edilmelidir.dönme hızı. Bu modda, devrimler 800 birime ulaşır. Bu çamaşır makinesinin güvenliği hakkında ilave bir şey yok. Kaçaklara karşı koruma, maalesef sağlanamamıştır. Ayrıca çocuklardan korunma yoktur.

Bununla birlikte, yıkama sırasında köpüğün seviyesini düzenleyen kurulu dengesizliği kontrol etmeye dikkat etmek gerekir. Bir enzim fazı ve çok hassas şeyleri yıkamak için bir mod da vardır.

Genel olarak, bu modelin tankı plastikten yapılmıştır. Yükleme ambarının çapı tam 30 cm.10 metrede çamaşır makinesi 55 db üretir. Ancak, spin modunda çalışıyorsa, tüm 70 dB aldık. Böylece, hala sessiz ve neden olduğu operasyon sırasında bazı rahatsızlık çağrılabilir. Son olarak, bir çok çamaşır makinesi "Zanussi" modelinde olan yıkama sıcaklığının seçilmesi ihtimalinden söz edilmelidir.

Model "Zanussi WF600"

Bu çamaşır makinesi "Zanussi" değerlendirmeden edinildiolumlu Bununla birlikte, hassas şeyleri yıkamak için oldukça kabul edilebilir bir seçenek olarak kabul edilir. Avantajlar arasında bir aceminin bile baş edebileceği çok kullanışlı bir dijital ekran görülebilir. Tambur, çamaşırlara hemen 6 kg çamaşır koymanızı sağlar. İndirme tipi ön taraftır. Bu çamaşır makinesinin boyutları etkileyici: genişlik 70 cm, derinlik 50 cm ve yükseklik 80 cm.

çamaşır makineleri zanussi fiyatları inceleme

Dezavantajlar arasında, bu modelde kurutma eksikliğini not edebilir. Kurulum türüne göre, tek başına sınıflandırılır. Kurulum için kapak kolayca çıkarılabilir.

Ortalama olarak, yaklaşık 40 litre su yıkamak için kullanılır. Bu yüksek verimlilik ve spin-off sınıfı ile mümkün oldu. Bu modelin güç tüketimi makul sınırlar içinde.

Özel işlevlerden, seçeneği seçebilirsinizsıkma işlemi iptal edin. İplik yaparken, çamaşır makinesinin 1000 rpm'ye kadar çıkabileceği not edilmelidir. Ek olarak, uygun bir hız kontrolü var.

Üretici güvenliği ele aldıBir çamaşır makinesinin kullanımı, bu nedenle bu model çocuklardan korunma ile donatılmıştır. Dengesizlik ve köpük seviyesi için bir kontrolör de vardır. Ayrıca, kazara su sızıntılarına karşı korunma sistemi kurulmuştur.

Eşsiz programlardan tahsis etmek mümkündürÖn yıkama, ekspres çamaşırhane. Toplamda, bireysel ihtiyaçlar için gerekliyse ayarlama yapabilmenizi sağlayan 8 program yüklenir. Yünlü şeyleri yıkamak da mümkündür. Bu nedenle evcil hayvanlar artık mozanlama sırasında sizi rahatsız etmeyecek ve işler her zaman mükemmel olacak.

Bu modelin tankı geleneksel olarakPlastik. Ayrıca, eğer gerekliyse, zamanı geciktirecek ve daha sonra yıkamanın başlangıcını hareket ettirecek bir zamanlayıcının kullanılabilirliğinden de söz edilmelidir. Genel olarak, bu çamaşır makinesi "Zanussi" müşteri yorumları iyidir.

Çamaşır makineleri Zanussi: yorumlar. Çamaşır makineleri Zanussi: fiyatlar, inceleme 2019

Çamaşır makineleri Zanussi: yorumlar. Çamaşır makineleri Zanussi: fiyatlar, inceleme 2019

Related news

 • Çikolatalı Helva Topları
 • Kurdele Bebek Yeleği Yapılışı
 • Bacaklarınızı hızlı ve kolay bir şekilde çevirin
 • Rahat parti ayakkabıları 2017 18
 • Osmanlı Devleti fotoğrafları

 • Çamaşır makineleri Zanussi: yorumlar. Çamaşır makineleri Zanussi: fiyatlar, inceleme

  Çamaşır makineleri Zanussi: yorumlar. Çamaşır makineleri Zanussi: fiyatlar, inceleme


  Çamaşır makineleri Zanussi: yorumlar. Çamaşır makineleri Zanussi: fiyatlar, inceleme

  Çamaşır makineleri Zanussi: yorumlar. Çamaşır makineleri Zanussi: fiyatlar, inceleme

  Çamaşır makineleri Zanussi: yorumlar. Çamaşır makineleri Zanussi: fiyatlar, inceleme

  Çamaşır makineleri Zanussi: yorumlar. Çamaşır makineleri Zanussi: fiyatlar, inceleme

  Çamaşır makineleri Zanussi: yorumlar. Çamaşır makineleri Zanussi: fiyatlar, inceleme

  Çamaşır makineleri Zanussi: yorumlar. Çamaşır makineleri Zanussi: fiyatlar, inceleme

  Çamaşır makineleri Zanussi: yorumlar. Çamaşır makineleri Zanussi: fiyatlar, inceleme

  Çamaşır makineleri Zanussi: yorumlar. Çamaşır makineleri Zanussi: fiyatlar, inceleme

  Çamaşır makineleri Zanussi: yorumlar. Çamaşır makineleri Zanussi: fiyatlar, inceleme

  Çamaşır makineleri Zanussi: yorumlar. Çamaşır makineleri Zanussi: fiyatlar, inceleme

  Çamaşır makineleri Zanussi: yorumlar. Çamaşır makineleri Zanussi: fiyatlar, inceleme

  Çamaşır makineleri Zanussi: yorumlar. Çamaşır makineleri Zanussi: fiyatlar, inceleme