Amra (Abhazya sanatoryum): konaklama, fiyatlar ve yorumlar 2019

Amra (Abhazya sanatoryum): konaklama, fiyatlar ve yorumlar 2019

Amra (Abhazya sanatoryum): konaklama, fiyatlar ve yorumlar 94 19.02.2019, 12:57

"Amra" (Abhazya sanatoryum): konaklama, fiyatlar ve yorumlar

Abhazya'ya genellikle "rüya ülkesi" denir veyadünyanın en güneşli ve en misafirperver devleti. Tüm turistler, Abhazya tatil beldelerinde sadece iyi dinlenmenin yanı sıra sağlığınızı da iyileştiremeyeceğinizi biliyorlar. Sovyet döneminde dikilmiş çeşitli tedaviler sunan sağlık tesisleri. Birçoğu bugün, örneğin, "Amra" - pitoresk bir yerde bulunan ve bir dizi modern tıbbi hizmet sunan bir sanatoryum işlevi görüyor.

Sağlığı geliştiren kurum hakkında genel bilgi

Sanatoryum "Amra" 1952 yılındayüksek rütbeli devlet memurlarının dinlenme ve tedavi için tasarlanmış sağlık tesisi. Sağlığı geliştiren bir kompleks, Gagra kentinin tarihi merkezinde (Adler'den yaklaşık 22 kilometre uzaklıkta) yer almaktadır. Sanatoryum kendi rahat kumsalına sahiptir ve binalarının çevresinde eşsiz bir doğal park vardır. Kompleksten yürüme mesafesinde birçok tarihi cazibe merkezi ve modern turistik tesis bulunmaktadır.

Amra sanatoryumu

"Amra" yıl boyunca faaliyet gösteren bir sanatoryum.Burada özellikle hoş, bugün burada dinlenmek için herhangi bir özel statünüze sahip olmanıza gerek yoktur, sadece bir bilet satın almak ya da tedavi olmaksızın tatil dönemine uygun bir numara kiralamak yeterlidir.

Tedavi profilleri

Sanatorium özel tedavi konusunda uzmanlaşmıştır.kardiyovasküler sistem, kas-iskelet sistemi, solunum organları hastalıkları. Ayrıca, tatilcilere psikolojik durumu ve karmaşık rahatlamayı iyileştirmeyi amaçlayanlar da dahil olmak üzere genel sağlık programları sunulmaktadır. Aynı zamanda, kompleksinde 240 kişi konaklayabilir.

Sanatorium amra Abhazya

"Amra", tüm koşulların yaratıldığı bir sanatoryumdur.yaşlı misafirler için aile dinlenme ve konaklama için. Tedavi programları çeşitli tedavi tiplerini içerir. Bu çeşitli banyo ve duşlar, inhalasyonlar, masaj. Sanatoryumda kaldığınız süre boyunca her konuk bir muayeneden geçebilir ve çeşitli profillerin yerel uzmanlarından tavsiye alabilir.

Konaklama seçenekleri ve fiyatlar

Sağlığı geliştiren kompleksin iki konutu vardırBina, farklı kapasite ve konfor sınıfı odalardan oluşmaktadır. Avrupa kalitesinde tadilat ve deniz manzarasının yanı sıra daha demokratik fiyatlarla ayırt edilen standart bir konaklama seçeneği sunan lüks ve junior süitler. Modern tadilat ile tüm odalar, özel banyo, balkon, rahat mobilya ve gerekli aletleri var.

Bu sanatoryumda dinlenmek ne kadar tutar? Standart çift kişilik oda 2500 ruble ve 3,000 ruble sütten ücrete tabidir. Fiyatlar aktif turist mevsiminin başında yemek ve ek hizmetler olmadan belirtilir.

Sanatorium amra yorum

"Amra" ile misafirleri barındıran bir sanatoryumminimum belge sayısı. Tatilinizi içinde geçirebilmek için, dinlenme süresi boyunca tüm kuralları ve sigortaları satın almanız ve düzenlemeniz gerekir. Komplekste bir yaşın altındaki çocuklar ücretsiz konaklayabilir.

Sanatorium "Amra" (Abhazya): altyapı ve ilgili hizmetler

Sağlık iyileştirme merkezi kendine aitkapalı kum ve çakıl plajı. Konut binalarından denize - yaklaşık 50 metre. Plajda şemsiye ve şezlonglar vardır. Ek ücret karşılığında bir tekneye veya katamarana binebilirsiniz.

Sanatoryum bölgesinde spor alanları, kapalı spor salonu ve sauna bulunmaktadır. Ayrıca, kompleks kendi kütüphanesine ve ortak salonlara sahiptir.

Kompleksin konukları için kafe ve bar bulunmaktadır. Yemek salonunda (açık büfe) yemekler sunulmaktadır. Akşamları diskotekler düzenlenmektedir.

Abhazya'nın turistik yerlerine geziler, yerel turizm bürosunda sanatoryumdan ayrılmadan sipariş edilebilir.

Sanatorium "Amra" (Abhazya): turist yorumu

En azından bir kez dinlenmiş olanlar arasındasağlık merkezi, memnun olmayan insanları bulmak zor. Sanatoryum "Amra" sessiz bir dinlenme ve tedavi için mükemmel bir yerdir. Deniz kenarında çok güzel bir yerdedir. Fakat aniden sıkılırsanız, şehirde yürüyüşe çıkabilir ya da yerel cazibe merkezlerine gezi için bilet alabilirsiniz.

Sanatorium amra Abkhazia yorum

Sanatorium "Amra" turistlerin değerlendirmeleriolumlu ve iyi bir hizmet seviyesi ile modern rahat bir kompleks olarak. Odalar her gün temizlenir, alan yeşilliklerle dolu ve bakımlıdır, ve yemek odası, ismine rağmen, modern bir restoran gibi.

İsterseniz, karmaşık ve uygun fiyatlı fiyatlar sunar, uygun konfor ve ferahlık sayısını seçebilir ve burada "sezon dışı" olarak dinlenmek oldukça ucuza mal olacaktır.

Hala nereye gideceğini düşün, bu yüzdenHuzur ve huzurun tadını çıkarın ve sağlığınızı geliştirin mi? İyi bir seçenek sanatoryum "Amra" dir. Abhazya, güzelliği ve misafirperverliği ile sizi mutlaka fetheder, hoş bir iklime girer. Böyle bir izin sadece hoş anılar kurtaracak!

Amra (Abhazya sanatoryum): konaklama, fiyatlar ve yorumlar 2019

Amra (Abhazya sanatoryum): konaklama, fiyatlar ve yorumlar 2019

Related news

 • Hafta sonu kombini nasıl yapılır
 • Irina ismi ne anlama geliyor ve bir kadının kaderini nasıl etkiler
 • Yılmaz Vuraldan beklenen final
 • Kabızlık, tedavisi ve nedenleri
 • Kurutulmuş Sebzeli Karışık Dolma Tarifi
 • Tüp Bebek Tedavisi sorularınız için tıklayınız

 • Amra (Abhazya sanatoryum): konaklama, fiyatlar ve yorumlar 53

  Amra (Abhazya sanatoryum): konaklama, fiyatlar ve yorumlar


  Amra (Abhazya sanatoryum): konaklama, fiyatlar ve yorumlar 90

  Amra (Abhazya sanatoryum): konaklama, fiyatlar ve yorumlar 1

  Amra (Abhazya sanatoryum): konaklama, fiyatlar ve yorumlar 57

  Amra (Abhazya sanatoryum): konaklama, fiyatlar ve yorumlar 79

  Amra (Abhazya sanatoryum): konaklama, fiyatlar ve yorumlar 82

  Amra (Abhazya sanatoryum): konaklama, fiyatlar ve yorumlar 88

  Amra (Abhazya sanatoryum): konaklama, fiyatlar ve yorumlar 94

  Amra (Abhazya sanatoryum): konaklama, fiyatlar ve yorumlar 77

  Amra (Abhazya sanatoryum): konaklama, fiyatlar ve yorumlar 2

  Amra (Abhazya sanatoryum): konaklama, fiyatlar ve yorumlar 21

  Amra (Abhazya sanatoryum): konaklama, fiyatlar ve yorumlar 33

  Amra (Abhazya sanatoryum): konaklama, fiyatlar ve yorumlar 64

  Amra (Abhazya sanatoryum): konaklama, fiyatlar ve yorumlar 67

  Amra (Abhazya sanatoryum): konaklama, fiyatlar ve yorumlar 31