16.06.2019

Andrei Makarevichin biyografisi - Time Machine in sürücüsü 34

Andrei Makarevich'in biyografisi - "Time Machine "'in" sürücüsü "

Çok az insan Andrei Makarevich'in,Bu makalede biyografisi incelenecek olan bu kitap, yalnızca bir müzisyen değil aynı zamanda bir besteci ve besteci. Andrey Vadimovich ayrıca sanatçının, yazarının, TV sunucusunun ve yapımcının mesleğini de hak etti. Ve bu inanılmaz adamda birden fazla yeteneğin gizlendiğini varsayabiliriz.

Sanatçının biyografisi: MakarevichAndrewAndrei Makarevich biyografisi

Doğum günü efsanevi rock müzisyeni kutluyor11 Aralık. 1953'te Moskova'da doğdu. Anne ve babası Beyaz Rusya'lılar: anne - Nina Markovna - bir doktor, baba - Vadim Grigorievich - bir mimar. Çocukluğundan bu yana, Andrew, gelecekteki kariyer tercihinde kuşkusuz rol oynayan Vladimir Vysotsky, "Beatles" grubu Bulat Okudzhava'nın çalışmalarından hoşlandı. Zaten 13 yaşındayken "The Kids" adlı ilk grubunu yarattı ve 1969'da "Time Machine" çıktı.

Andrei Makarevich'in biyografisi: eğitim ve ilk mesleki deneyim

Liseden mezun olduktan sonra genç adam girdi.Moskova'daki Mimarlık Enstitüsü, ama yakında ihraç edildi. Üniversiteden çıkarılacağının resmi versiyonu sadece "katılmamak" ile alakalıydı ve gerçekle uyuşmuyordu. Aslında, Makarevich'in yetkili makamların o sırada onay vermediği rock müziği işgali nedeniyle oldu. Gelecekteki sanatçı, Mimar Sinan Yapı Tasarımı ve Tiyatrolar Enstitüsü'nde mimar tarafından göreve başladı ve çalışmalarını Moskova Mimari Enstitüsün akşam bölümünde sürdürdü. Aynı zamanda "Time Machine" de müzik eğitimi almaya devam etti.

andrey makarevich biyografisi

Andrei Makarevich'in biyografisi: İlk başarı

1980'de "Time Machine" grubu bir yasalstatüsü, Rosconcert ile bir sözleşme imzaladı ve resmen konuşmaya başladı. Grubun cephaneliğindeki şarkıların çoğu Makarevich tarafından yazılmış. O hem kelimelerin yazarı hem de besteci ve icracıdır. Andrei Vadimovich, "Zaman Makinesi" nin bardak tarzında paralel olarak gerçekleştirildiğini ve solo etkinlikleri geliştirdiğini ve albümleri gerçekleştirdiğini ve yayınladığını söyledi.

Makarevich'in başarılı olduğu gerçeğine ek olarakmüzisyen, o bir televizyon sunucusu olarak geliştirdi. Bütün ülke böyle "Smack", "Macarena", "Andrey Makarevich Sualtı Dünyası", "Gölge", "Üç pencere", "Zamanımın araba, onun katılımıyla programını izledi." 2002 yılında, monotonluğu çoktan yormuş olan Andrew, "Creole Tango Orchestra" yı yaratıyor. Kolektif "Çeyrek", "Zaman Makinesi", "Fern" grubu müzisyenlerden oluşuyordu. Onların müzikal bir cephanelik şaşırtıcı çeşitli - ve onlar rock, caz, rumba ve chanson ve salıncak ve hatta maviler oynadı.

Andrei Makarevich'in Biyografisi: sinemaMakarevich Andrew doğum günü

Aktörün ortaya çıktığı ilk film çağrıldı"Ruh". 1982'de serbest bırakıldı. Makarevich'in ana rol oynadığı ikinci film, “İlk Başla” olarak adlandırıldı. 1986'da turneye çıktı. Dahası, sanatçının, Rock ve Fortune (1989), Main'daki Eski Şarkılar (1996 ve 1997), Perekrestok (1998), Quiet Quakes ve Showcase (2000), Seçim Günü "ve" Luzer "(2007).

Andrey Makarevich'in biyografisi: kişisel yaşam

Müzisyen resmi olarak üç kez evlendi. İlk kez Andrei Vadimovich Elena Fesunenko ile evlendi (üç yıl yaşadı). İkinci kez oğlu Vanya'yı doğuran Alla Romanova'daydı (üç yıldır beraberlerdi). İki evlilikten sonra, Makarevich 2000 yılında kızı Anya'yı doğuran Anna Rozhdestvenskaya ile medeni bir evlilik yaşadı. 2003 yılında Natalia Golub'da üçüncü kez evlendi. 1997'de müzisyen, Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşayan 19 yaşındaki gayri meşru bir kızın varlığını öğrendi.Related news

 • Bir kedi sadece bir evcil hayvan değildir
 • Sonianın adı anlamı bilgeliktir
 • Sushi
 • Ford Tourneo Connect
 • Finansın özü - gelirin oluşumu, dağıtımı ve kullanımı

 • Andrei Makarevichin biyografisi - Time Machine in sürücüsü 38

  Andrei Makarevichin biyografisi - Time Machine in sürücüsü


  Andrei Makarevichin biyografisi - Time Machine in sürücüsü 86

  Andrei Makarevichin biyografisi - Time Machine in sürücüsü 38

  Andrei Makarevichin biyografisi - Time Machine in sürücüsü 97

  Andrei Makarevichin biyografisi - Time Machine in sürücüsü 100

  Andrei Makarevichin biyografisi - Time Machine in sürücüsü 79

  Andrei Makarevichin biyografisi - Time Machine in sürücüsü 16

  Andrei Makarevichin biyografisi - Time Machine in sürücüsü 75

  Andrei Makarevichin biyografisi - Time Machine in sürücüsü 14

  Andrei Makarevichin biyografisi - Time Machine in sürücüsü 45

  Andrei Makarevichin biyografisi - Time Machine in sürücüsü 56

  Andrei Makarevichin biyografisi - Time Machine in sürücüsü 62

  Andrei Makarevichin biyografisi - Time Machine in sürücüsü 32

  Andrei Makarevichin biyografisi - Time Machine in sürücüsü 4