Andres Garcia: Başarılı bir aktör, yönetmen, yapımcı ve işadamı 2019

Andres Garcia: Başarılı bir aktör, yönetmen, yapımcı ve işadamı 2019
15.10.2019

Andres Garcia: Başarılı bir aktör, yönetmen, yapımcı ve işadamı 2

Andres Garcia: Başarılı bir aktör, yönetmen, yapımcı ve işadamı

Andres GarciaLatin Amerika ve Meksikalı bir keredeÜlkemizde televizyon dizileri, multimilyon izleyicilerin dikkatini çeken mavi ekranlara zincirlenmiştir. Erkekler ana karakterlerin güzelliğini ve eşsiz niteliklerini yaşadılar. Kadınların gözleri güçlü, zengin, kendinden emin bronzlaşmış yakışıklı erkeklerden uzaklaşamazdı. Her biri, dizideki kusursuz maçoya bakarken, hayatında aynı Antonio ya da Luis'i ve belki de Jose Ignacio'yu buluşturmayı hayal ettiler.

Bu süslü kahramanlar arasında oyuncu ve aktör Andres Garcia vardır. Bugün bile, yaşına rağmen, seks sembollerinden biri olmaya devam ediyor.

Filmden önceki hayat

Yetenekli bir aktör, yönetmen ve yapımcı 24 Mayıs'ta Santa Domingo'daki Dominik Cumhuriyeti'ndeki İspanyol bir aileye doğdu. Çocukken, ailesiyle birlikte Meksika'ya taşındı.

Dünyada başarılı bir kişi olmadan öncesinema, Andres Garcia önemli sayıda meslek değiştirmeyi başardı. Spor salonunda çok zaman geçiriyor, boks yapıyor. Aktör ve bu güne kadar iyi durumda ve mükemmel darbe tutar. Bir zamanlar çalışmak zorunda kaldı ve bir dalgıçtı, bu yüzden su elementi ile o "sen" de. Ayrıca, Andres koruma mesleğini denemek için zaman vardı. Hala mükemmel bir silahı var ve neredeyse hiçbir zaman onunla hiç ilgilenmiyor. Ve zor yerlerde gezinme kabiliyeti, ormandaki bir rehber olarak kaldığı günleri hatırlatıyor.

Çarpıcı bir başarı

Andres Garcia ile filmler

Sadece 1966'da hayatın üstesinden gelmekengeller, sinema dünyasına girmeyi başardı Andres Garcia. Bu andan itibaren aktörün filmografisi hızla büyüdü ve onunla birlikte bir hayran kitlesi. Yirmi beş yaşındaki erkek çocuğa, halk üzerinde büyük bir etki bırakan aksiyon filmi Chanoc'ta rol teklif edildi. Resimleri görmek için biletler inanılmaz bir hızla uçtu. Tabii ki, pek çok etkileyici fiziksel veri aktörü ile büyüleyici bir şekilde kazandı.

Birikmiş eserler

Andres Garcia, filmografisiBugüne kadar yüz resimden fazlarol aldı Andres Garcia. Aktörün filmografisi hem dramları hem de maceraları ve komedileri içerir. En sevdiği film, 1984'te piyasaya sürülen Pedro Navajas. Sahnede oynamak, Andres her zaman kendini kalmaya çalışır. Onu sinemada böyle bir başarıya getiren bu hayati prensiptir.

Şaşırtıcı bir popülerlik Andres rolünü getirdiTintorera, El Nino y El Papa, D.F. y Tona Machetas, El Macho Bionico. Andres Garcia'nın "Tiger Shark", "Cyclone", "Demon Hunter", "Cehennemden Koşu" gibi filmleri de vardı. Manaus "," Büyük Ruh'un Seçilmiş "," Teksas Kralı "ve diğerleri.

Seksenlerin başlarında aktör ortaya çıkmaya başladıve çok dizili televizyon dizilerinde. En popülerleri Con toda el alma y Mujeres Enganadas ve "Sizden başka kimse yok" (Tu o nadie) oldu. Ayrıca "Yasak Kadın", "Büyülü", "Bütün kalbimle", "Bizler melekleriz", "Sevme ayrıcalığı", "Merkez hastanesi", "Maceracılar", "Kaçış için Roxanne" ve daha birçokları vardı.

Yeteneklerin çeşitli

Sürekli yeteneklerini geliştiren Andres Garciaonun sadece bir aktör değil, aynı zamanda bir yapımcı olduğunu kanıtladı. Onun önderliğinde, bazı uzun metrajlı filmler ve duyumsal bir isimle "bütün kalbimle" bir televizyon dizisi çıktı.

1992'de kendini yönetmen olarak gösterdi. Perros de Presa'nın ilk resmi seyircilerle iyi bir başarı yakaladı. Ayrıca modern toplumun acil meselelerine de değindi.

Andres Garcia, biyografi

Diğer şeylerin yanı sıra "C" kitabıTanrı'nın izni, "Andres Garcia'nın kendisi tarafından yazılmıştır. Yeni bir bakış açısıyla aktörün biyografisi herkese açıklandı. Kitap, Garcia'nın hayatından birçok ilginç anı içeriyor. Ve eğer daha önce kaderin basit bir kaçağı gibi görünüyorsa, şimdi oldukça farklı bir şekilde algılandı.

Aktörün hayatında siyah bir bant vardı. Uzun zamandır prostat kanseri ve lösemi vardı. Ve sadece ruhun muazzam gücü, inatçılığı ve her ne pahasına olursa olsun kazanma arzusu sayesinde aktör normal yaşama dönebildi.

Sürekli olarak baba ve sayıca desteklendiçocuklar. Ve onlardan sadece onlardan yasal eşlerden var. Bunlardan ikisi mesleki alanda başarıya ulaşmayı başardı. Yani, Andres Jr., modelleme işinde ünlü bir kişi oldu ve Leonardo, multiseries telenovelas'ta birçok ana rol oynadı.

Bugün Andres Garcia da müzik sever. Meksika'dan bir grup müzisyenle komik şarkıları kaydeder.

Buna ek olarak, aktör işlerini otel hizmetleri alanında başarılı bir şekilde geliştirir ve aynı zamanda gıda katkı maddeleri üretir.

Andres Garcia: Başarılı bir aktör, yönetmen, yapımcı ve işadamı 2019

Andres Garcia: Başarılı bir aktör, yönetmen, yapımcı ve işadamı 2019

Related news

 • Logoneurosis: nedir, nedenleri, tedavisi
 • Bir İstanbul Masalı 71. Bölüm Final izle
 • Meleklerin Aşkı 4. Bölüm izle 26 Temmuz 2019-2020-2020
 • Basit bir kalemle bir kaktüs çizmek için nasıl
 • Şair Taras Shevchenko: şairin biyografisi

 • Andres Garcia: Başarılı bir aktör, yönetmen, yapımcı ve işadamı 83

  Andres Garcia: Başarılı bir aktör, yönetmen, yapımcı ve işadamı


  Andres Garcia: Başarılı bir aktör, yönetmen, yapımcı ve işadamı 59

  Andres Garcia: Başarılı bir aktör, yönetmen, yapımcı ve işadamı 58

  Andres Garcia: Başarılı bir aktör, yönetmen, yapımcı ve işadamı 68

  Andres Garcia: Başarılı bir aktör, yönetmen, yapımcı ve işadamı 78

  Andres Garcia: Başarılı bir aktör, yönetmen, yapımcı ve işadamı 79

  Andres Garcia: Başarılı bir aktör, yönetmen, yapımcı ve işadamı 68

  Andres Garcia: Başarılı bir aktör, yönetmen, yapımcı ve işadamı 81

  Andres Garcia: Başarılı bir aktör, yönetmen, yapımcı ve işadamı 95

  Andres Garcia: Başarılı bir aktör, yönetmen, yapımcı ve işadamı 63

  Andres Garcia: Başarılı bir aktör, yönetmen, yapımcı ve işadamı 73

  Andres Garcia: Başarılı bir aktör, yönetmen, yapımcı ve işadamı 96

  Andres Garcia: Başarılı bir aktör, yönetmen, yapımcı ve işadamı 46