Androidde Play Market ı nasıl kuracağınıza ilişkin ayrıntılar 2019

Androidde Play Market ı nasıl kuracağınıza ilişkin ayrıntılar 2019
22.07.2019

Androidde Play Market ı nasıl kuracağınıza ilişkin ayrıntılar 73

"Android'de" Play Market "ı nasıl kuracağınıza ilişkin ayrıntılar

Bugün, nasıl kurulacağından bahsetmeye karar verdikÇeşitli uygulamaların indirilebilmesi için "Android" de "Play Market". Aslında bu sorun bir cep telefonunun satın alınmasından hemen sonra ortaya çıkmaktadır, çünkü kullanıcı bu cihaz için hangi programların mevcut olduğunu görmek istemektedir ve bununla birlikte şu anda rahat bir çalışma için gerekli eklemeler çok sayıda mevcut. Bu yazıda, "Mağaza" nın nasıl doğru bir şekilde kullanılacağını ayrıntılı olarak tartışacağız.

konsültasyon

android için bir oyun pazarının kurulması nasılBir mobil cihaz satın aldığınızda,"Android" platformunda çalışıyor, hemen mağazada bu sorunu çözmeye yardımcı olmak için teklif verilecek. Tabii ki, bu tür hizmetler için belirli bir miktarda ödeme yapmak zorundayız. Paranızı neden kendiniz yapabildiğiniz için harcıyorsunuz? Aynı zamanda, bu prosedür üzerinde çok fazla zaman harcamanıza gerek yok; talimatları ayrıntılı bir şekilde incelemeniz veya adım adım adım atmanız yeterlidir. Birçok kullanıcı Play Market'in işe yaramayacağına dair paniğe kapılmaya başlar, ancak herkes Mağaza ile tam etkileşime girmenin hesabınızı kullanması gerektiğini bilmez.

Kayıt formu

google play market androidÖnce gerekli olanı bulalımGoogle hizmetinden "Play Market" de özel bir hesap. Aslında, benzersiz hesabıyla, çok çeşitli uygulamalara erişebilir, ayrıca doğrudan telefonunuzdan programları indirebilir ve daha sonra bunları kurabilir ve kullanabilirsiniz. Google'ın "Android" mobil işletim sisteminin geliştiricisi olduğunu bilen az kimse, hesabı kaydettikten sonra yalnızca bu aracı kullanmanın yanı sıra şirketin diğer hizmetlerine de sınırsız erişime sahip olacaksınız. Örneğin, on beş gigabaytlık bir sanal sürücünün sahibi olabilir, çevrimiçi belgelerle çalışabilirsiniz vb. Ayrıca, mektup alıp gönderebileceğiniz ücretsiz e-posta adresini alacaksınız. İletişim bilgilerinizi senkronize edebilirsiniz, örneğin önemli bilgileri bir cihazdan diğerine aktarmanız gerekiyorsa, bu işlem sadece bir kaç tıklama ile yapılır. Genel olarak, Google hizmetlerinin gerçekten faydalı olduğunu ve bu nedenle kesinlikle ihtiyacınız olmayacağını düşünmeyin.

Hepsi ücretsiz

ücretsiz oyun pazarı androidYani, asıl soru ile başlayalım. "Android" de "Play Market" i nasıl ayarlayabilir ve cep telefonunuza da kaydedersiniz? Aslında, bu konuda karmaşık bir şey yoktur, aslında bu serviste bir hesap oluşturulmasının Gmail'de olduğu gibi hemen hemen aynı olduğu söylenebilir. Neyin tehlikede olduğunu anlarsanız, bu durumda bir cep telefonu olmadan veya daha doğrusu herhangi bir sorun olmadan bilgisayarda doğrudan kayıt yapabilir ve ücretsiz "Play Market" ("Android Market") akıllı telefonunu etkinleştirdikten sonra "Mağaza" yı kullanmak için bir ön şarttır). Bu servise para ile katılmayı teklif ederseniz, bu durumda hemen reddedebilirsiniz, çünkü muhtemelen bunlar dolandırıcılardır. Bugün size sorununuzu çözmek için bir kerede iki seçenek sunmaya karar verdik. Bir Android akıllı telefonda Play Store'u nasıl kuracağınızı veya bir bilgisayara kaydolmayı öğrenebilirsiniz. Ancak seçmek size kalmış, her iki yöntem de çalışıyor ve bir PC ile bir hesap oluşturarak başlayacağız.

Tek hesap

Google Play Store'u kaydettirmek için,"Android" -communicator sizin için gerekliyebilir, aksine aktivasyonu, gelecekte bir uygulama seçip indirmeyi planladığınız bir mobil cihazdan gerçekleşmelidir. Hesabı, belirtilen işletim sisteminde çalışan diğer cihazlarda da kullanabilirsiniz. Yeni bir hesap açmak için, resmi Gmail sitesine gidip sistemin talimatlarını izleyerek bir e-posta adresi oluşturmanız gerekir. Bu arada, bu işlemin bir kişisel bilgisayardan bir cep telefonundan daha hızlı yapılabileceğini belirtmek isterim. Hesap başarıyla kaydedildikten sonra, verilerinizi "Google Play Market" uygulamasına girmeniz gerekir. "Android" akıllı telefonu buna yardımcı olacak.

Sadece akıllı telefon

Oyun piyasası çalışmıyorEğer hepsini üretmek için bir arzunuz varsaBir mobil cihaz kullanarak aktivasyon süreci, bu durumda, soru muhtemelen ortaya çıkar: "Play Store'u Android'de nasıl kurarım?" Her şey de çok basit. Öncelikle, bu uygulamayı çalıştırmanız gerekir, daha sonra sistem otomatik olarak bir profil oluşturmanızı veya mevcut bir hesaptan veri girmenizi ister. Henüz sahip değilseniz, kayıt olmanız gerekir. Bu arada, bu işlem de çok zaman almaz ve her şey yukarıda açıklanan talimatlara göre yapılır.

Androidde Play Market ı nasıl kuracağınıza ilişkin ayrıntılar 2019

Androidde Play Market ı nasıl kuracağınıza ilişkin ayrıntılar 2019

Related news

 • Akıllı televizyonlarına uzaktan erişim özelliği ekledi
 • Eee PC, miniklerin parmak uçlarında
 • Anafilaktik şok, acil durum
 • Suriye Savunma Bakanlığı
 • Sosyal politika: strateji, ilkeler ve öncelikler

 • Androidde Play Market ı nasıl kuracağınıza ilişkin ayrıntılar 44

  Androidde Play Market ı nasıl kuracağınıza ilişkin ayrıntılar


  Androidde Play Market ı nasıl kuracağınıza ilişkin ayrıntılar 45

  Androidde Play Market ı nasıl kuracağınıza ilişkin ayrıntılar 19

  Androidde Play Market ı nasıl kuracağınıza ilişkin ayrıntılar 58

  Androidde Play Market ı nasıl kuracağınıza ilişkin ayrıntılar 98

  Androidde Play Market ı nasıl kuracağınıza ilişkin ayrıntılar 58

  Androidde Play Market ı nasıl kuracağınıza ilişkin ayrıntılar 31

  Androidde Play Market ı nasıl kuracağınıza ilişkin ayrıntılar 45

  Androidde Play Market ı nasıl kuracağınıza ilişkin ayrıntılar 58

  Androidde Play Market ı nasıl kuracağınıza ilişkin ayrıntılar 94

  Androidde Play Market ı nasıl kuracağınıza ilişkin ayrıntılar 87

  Androidde Play Market ı nasıl kuracağınıza ilişkin ayrıntılar 8

  Androidde Play Market ı nasıl kuracağınıza ilişkin ayrıntılar 4

  Androidde Play Market ı nasıl kuracağınıza ilişkin ayrıntılar 83