Anna Nedelko: KVN olan ve olmayan hayat 2019

Anna Nedelko: KVN olan ve olmayan hayat 2019
21.08.2019

Anna Nedelko: KVN olan ve olmayan hayat 40

Anna Nedelko: KVN olan ve olmayan hayat

Tarihte ilk kez "Sevimli ve Mutlu Kulübü"Murmansk takımı gerçekleştiren sahnede" becerikli. Kıza Anna Nedelko adamlar iyi kalitede mizah ve beslemeyi değil, aynı zamanda güzel vokal sadece memnun.

Anna Nedelko ve KVN

Major League sezonunun ilk maçını görenler içinKVN, Kutup bölgesinden gelen ekibin yarı finallere ne kadar iyi ve sıra dışı bir performans gösterdiği bir sır değil. Özellikle unutulmaz güzel bir ses ve güzel bir görünüm Anna Nedelko olan tek kızdı. KVN, 2006 yılından beri MSTU "OdnaKo" ekibinde hayatının bir parçası oldu. 2008'den bu yana, kız "Tüm Tanrı'nın Çocukları Dans Edebilir" KVN takımının bir üyesi oldu. KVN'nin ünlü katılımcılarından bazılarıyla oynamak isteyip istemediğiyle ilgili soru sorulduğunda, sahnede yer alan partnerlerinin en sevdikleri kişiler olduğunu ve onların Murmansk takımının kulübün en iyi oyuncularından oluştuğunu söylüyor.

anna ellelko

2012'den beri, Anya KVN takımının (Murmansk) tek kızıydı. Anna Nedelko bir röportajda yaptığı açıklamada, KVN'sinin bir iş ya da favori bir etkinlik olmadığını, daha fazla bir şey olduğunu itiraf etti.

Geziler sırasında KVN ekibi her zaman çokiş, ve yolda tüm gelecekteki performansın malzeme üzerinde çalıştı ve herhangi bir olay nadirdi, çünkü onlar bile yeterli zamana sahip değiller. Murmansk takımının sahneye yardım eden kendi adetleri ve tılsımları var, ama Anna onları açıklamaktan korkuyor, böylece güçlerini kaybetmeyecekler.

fırsat İlk Channel parlamaya ve jüri üyelerinden biri iyi bir umudu gördüğü görülemeyecek, ancak gelecek için planlar yapmak için sevmez ve geniş kapsamlı planlar kurmak.

Murmansk ekibinin tüm katılımcıları kendilerini düşünüyorEşsiz, çünkü mizah ve KVN ile kesinlikle ilgili olmayan alanlarda çalışıyorlar, içmiyorlar veya sigara içmiyorlar. Anna ve ekibi, kimseyi rahatsız edebilecek şakalardan hoşlanmaz, performansları her zaman çok dokunaklıdır.

O kim? KVN'nin Murmansk takımından bir kız mı?

Anna Nedelko vokalde çalışmaya başladıstüdyo, 4 yıl içinde oyunculuk ve sanat okulu çemberi. Anna iki yüksek eğitime sahiptir: İktisat, “Finans ve Kredi” ve hukuk (özel “Sivil ve Şirketler Hukuku”) özelliğiyle iktisat eder ve her ikisi de onur derecesiyle mezun olur.

Anna Nedelko Murmansk

Anna Nedelko Moskova'da yaşıyor, çalışıyor"Alfa Bank", spor yapmaktan ve IsTerra'nın yeni şarkılarını çalmayı seviyor. Bütün bunları nasıl idare ettiğini sorduğunda ve böyle aktif bir yaşam tarzından sıkılmıyorsa, Anna bir şey yapmazsa çok daha fazla yorulduğunu söylüyor, çünkü o sadece oturmuyor ve zamanla avantajlı geçiriyordu, enerji ile şarj eder.

Kız spor ve sağlıklı oynarken düşünüyorBir yaşam biçimi - bu bir kişinin fiziksel ve duygusal sağlığının vaatidir. Anna çok basit bir kızdır. Kesinlikle farkedildiğini ve güzel kabul edildiğini seviyor, ama onun için en önemli öncelik başka bir şey - onun profesyonellik ve becerisinde.

Anna Nedelko'nun hayatından ilginç sorular

Anna Nedelko çok güzel, yanan bir esmerPek çok kişi ilginin tezahürü ve hayranlarının sevgisi vakaları ile ilgilenmektedir. Ona göre kız, evlenmek ya da bir kafeye gitmek için sosyal ağlarda sadece teklifler olduğunu söyledi.

anna nedolko kvn

Birçok KVN hayranına, iyi bilinen ve zatenkısa sürede aşık oldu. Ona Murmansk - doğduğu şehrin ve kesinlikle orada sokaklarda tanınır olacağını, ancak burada daha uzun altı aydan değildi, ama Moskova'da bir şey olarak yaklaşmak amacıyla karşılaşmadım: popülerliğe ilgili bir soru üzerine Anna Nedelko karşılar insanlar. Muhtemelen, bunu fark ederler, ama uymazlar.

KVN'de performans tartışmaları erkeklerMurmansk takımında ne tür bir güzelliğin oynadığıyla ilgileniyor, ama Anna hiçbir şey fark etmiyor ve kendine özel ya da çok güzel düşünmüyor. Bu arada, kız henüz evli değil.

Anna Nedelko'nun hayatındaki müzik

Anna için Müzik - en büyük hobi vetutkusu, olmadan yaşamını temsil etmiyor. Anna Nedelko, yerel Murmansk şehrinde faaliyetine başlayan IsTerra adlı bir rock grubunun üyesidir. Şimdi takım Moskova'da çalışıyor. Kız grubuyla birlikte yeni bir albüm oluşturuyor.

kvn Murmansk anna nedelko

Moskova'ya taşınan grup, elde etmeyi umuyordupopülerlik ve gelişme, ama başkentte her şey çok basit değildi. Artık katılımcılar Moskova'nın farklı bölgelerinde yaşamakta ve kendilerini çeşitli etkinlik alanlarında göstermekte, ancak yine de yeni bir albüm oluşturmak için zaman bulmaktadır.

Anna Nedelko: KVN olan ve olmayan hayat 2019

Anna Nedelko: KVN olan ve olmayan hayat 2019

Related news

 • Beşiktaşa Bentekeden kötü haber
 • Hayal kırıklığı bir hastalık değil
 • Çocukların neden uykuda ağladığını anlamaya çalışalım
 • 4 yıllık anlaşma yaptılar
 • Lavrov ve Çavuşoğlunun gündeminde, ABD ilişkileri olacak

 • Anna Nedelko: KVN olan ve olmayan hayat 48

  Anna Nedelko: KVN olan ve olmayan hayat


  Anna Nedelko: KVN olan ve olmayan hayat 89

  Anna Nedelko: KVN olan ve olmayan hayat 5

  Anna Nedelko: KVN olan ve olmayan hayat 100

  Anna Nedelko: KVN olan ve olmayan hayat 94

  Anna Nedelko: KVN olan ve olmayan hayat 23

  Anna Nedelko: KVN olan ve olmayan hayat 44

  Anna Nedelko: KVN olan ve olmayan hayat 45

  Anna Nedelko: KVN olan ve olmayan hayat 62

  Anna Nedelko: KVN olan ve olmayan hayat 81

  Anna Nedelko: KVN olan ve olmayan hayat 92