Anti hipertansif hap Bloktran: kullanım talimatları 2019

Anti hipertansif hap Bloktran: kullanım talimatları 2019
15.09.2019

Anti hipertansif hap Bloktran: kullanım talimatları 58

Anti hipertansif hap "Bloktran": kullanım talimatları

İlaç ilacı

bloktran kullanıcı el kitabıUyuşturucu "Bloktran" kullanım talimatlarıanjiotensin II'nin özel reseptörlerinin bir antagonisti olan antihipertensif bir madde olarak karakterize edilir. Bu ilacın kullanımı kan dolaşımının küçük bir çevredeki basıncını azaltabilir, kan damarlarının genel direncini, aldosteron ve adrenalin düzeyini düşürebilir. Buna ek olarak uygulamanın daima bağlı olduğu talimat olan "Bloktran" ürünü, miyokard hipertrofisinin gelişimini etkili bir şekilde önler, karakteristik bir diüretik etkiye sahiptir ve yük toleransını arttırır. İkincisi özellikle kalp yetmezliği çeken insanlar için geçerlidir. Bu antihipertansif ilacın farmakokinetik özelliklerine gelince, en büyük plazma konsantrasyonları kullanımdan beş ila sekiz saat sonra gözlenir. Maksimum terapötik etki üç ila yedi hafta süren düzenli "Boktran" ilacının fiyatının üç yüz dört yüz ruble arasında değişmesiyle elde edilir.

Tıpta kompozisyonun tanımı

blokör fiyatBu antihipertansif ilaç,pembemsi turuncu rengin yuvarlak biçimli tabletleri. Çorabı bileşiminde aktif bir element olarak elli miligram potasyum losartan var. Ek katkı maddeleri, patates nişastası, mikrokristalin selüloz, laktoz, silika, magnezyum stearat ve povidondur. Kabuğun bileşimi, talk, hipromelloz, sarı-turuncu sikovit ve polisorbat-80 gibi bileşenleri içerir. Buna ek olarak, az miktarda titanyum dioksit ve kopovidon.

Kullanım Endikasyonları

Için hap "Bloktran" talimatlarını alınUygulama, hipertansiyon tedavisinde tavsiyede bulunur. Buna ek olarak, bu ajan aktif olarak kronik kalp yetmezliği olan hastaları tedavi etmek için reçete edilir.

Tıbbi kontrendikasyonların listesi

blocktrans tıpIçin "Bloktran" uyuşturucu almaya başlayınUygulama, kesinlikle dehidrasyon, hiperkalemi ve arteriyel hipotansiyon varlığında önermez. Çocuk yas, laktasyon ve gebelik süresi de sıkı kontrendikasyon listesinde yer almaktadır. Buna ek olarak, losartan potasyuma veya başka bileşenlere karşı aşırı duyarlılık olması durumunda bu tabletleri almamanız gerekir. Çok dikkatli olunca bu antihipertansif ilacı renal ve ciddi karaciğer yetmezliğinde kullanmalısınız.

Yan etkilerin listesi

"Bloktran" tabletlerin sürekli kullanımıbaş ağrısı, asteni, uykusuzluk, baş dönmesi, karın ağrısı oluşmasına neden olabilir. Gastrit, diyare, bulantı ve kusma olabilir. Ayrıca, burun tıkanıklığı, konvülsiyonlar, uyku bozuklukları, ataksi, hipostazlar, tat bozuklukları, kulak çınlaması, tremor, parestezi ve periferik nevropati gözlenebilir. Öksürük, sinüzit, miyalji, senkop, konjunktivit ve rinit - tüm bunlar ilacın uzun süreli kullanımının bir sonucudur. Dispno, bronşit, migren, ağız kuruluğu, anemi, angina ve bradikardi "Bloktran" ilacının kullanılmasının bir sonucu olarak gelişebilir. Bu ilaç anjiyoödem, kovanlar, hiperkalemi, libido ve alopesi zayıflatabilir.

Anti hipertansif hap Bloktran: kullanım talimatları 2019

Anti hipertansif hap Bloktran: kullanım talimatları 2019

Related news

 • FİLİSTİN YEMEĞİ FALAFEL NOHUT KÖFTESİ RESİMLİ TARİFİ
 • Soğanlı Tirit Tarifi
 • Spor Haberleri
 • Kasımpaşanın yıldızı Mbaye Diagnenin Altın Ayakkabı ısrarı sürüyor
 • Gelecekten Gelen Adam

 • Anti hipertansif hap Bloktran: kullanım talimatları 41

  Anti hipertansif hap Bloktran: kullanım talimatları


  Anti hipertansif hap Bloktran: kullanım talimatları 72

  Anti hipertansif hap Bloktran: kullanım talimatları 63

  Anti hipertansif hap Bloktran: kullanım talimatları 20

  Anti hipertansif hap Bloktran: kullanım talimatları 29

  Anti hipertansif hap Bloktran: kullanım talimatları 54

  Anti hipertansif hap Bloktran: kullanım talimatları 85

  Anti hipertansif hap Bloktran: kullanım talimatları 72

  Anti hipertansif hap Bloktran: kullanım talimatları 48

  Anti hipertansif hap Bloktran: kullanım talimatları 22

  Anti hipertansif hap Bloktran: kullanım talimatları 15