Antifungal vajinal fitiller Lomexin: kullanım talimatları 2019

Antifungal vajinal fitiller Lomexin: kullanım talimatları 2019

Antifungal vajinal fitiller Lomexin: kullanım talimatları 68 29.01.2019, 07:03

Antifungal vajinal fitiller "Lomexin": kullanım talimatları

lomixin talimatı"Lomexin" uyuşturucu uyuşturucu,Jinekolojide lokal kullanıma yönelik geniş bir yararlılık yelpazesine sahip olan bir mantar önleyici ajandır. bağlı olarak aktif maddenin yapısına, bu ilacın kullanımı - sentetik imidazol türevi, belirgin bir antibakteriyel, fungistatik ve fungisidal etkiye sahiptir. Bu nedenle, en aktif ilaç "Lomeksin" (kullanım buna onaylar), Gram-pozitif patojenlere ve mayalara karşı uygular. Bu fungistatik maddenin işletme bakterilerin membran geçirgenliğinin düzenlenmesinden sorumlu olan ergosterol sentezini inhibe edilir.

Bu antifungal ilaç,başlıca sarımsı renkte yumuşak vajinal kapsüller şeklinde. Süpozituvarların bileşiminde ana aktif bileşen, fentikonazol nitrat gibi bir maddedir. İki yüz, altı yüz veya bin miligram hacminde olabilir.

mumlar lomexin yorum

Ek içeriklerin rolündesilis hareket edebilir aktif maddenin dozajı değışmesı, yağ asitleri, jelatin, titanyum dioksit, sodyum etil parahidroksibenzoat, gliserol, sodyum propil parahidroksibenzoat, sıvı parafin, soya lesitin ve beyaz vazelin trigliseritleridir.

Vajinal fitilleri "Lomexin"talimat kolpitis, vulvovaginal kandidiazis veya vajinal akıntıyı gidermek için tavsiye eder. Buna ek olarak, bu mantar önleyici ilaç sıklıkla Candida albicans'ın provoke ettiği karışık bulaşıcı hastalıklar ve örneğin Trichomonas vaginalis için reçete edilir. Belirgin vajinal trikomoniaz olan hastaların da bu tedaviyi kullanmaları önerilir.

Antifungal ilaç "Lomexin" uygulayıntalimat, kural olarak, bir kez, vajinaya derinin girmesi yoluyla önerilir. Bununla birlikte, hastanın ağrılı semptomların muhafaza edildiği durumlarda, terapi süresini maksimum üç gün daha uzatmak mümkündür.

mumlar lomexin talimatı

Bin miligramlık bir hacme sahip kapsüller için, sadece iki gün boyunca kullanılmasına izin verilir.

Bu antifungal ajanı atamaÜretici, fenticonazole nitrat'a karşı alerjik bir reaksiyona veya formülasyonda mevcut olan yardımcı bileşenlerin herhangi birine karşı bireysel bir hoşgörüsüzlüğe sahipse, kesinlikle yasaktır. Onsekiz yaşın altındaki kişiler de Lomexin mumlarını kullanmamalıdır. Doktorların ve Hastalara hamilelik veya emzirme sırasında kullanımlarının kabul edilemezliği de anlatılmaktadır.

Bu ilaç genellikle iyi tolere edilirÇoğunlukla kadınlar. Sadece istisnai durumlarda Lomexin süpozituvarlarının uygulandığı yerde yanma ve kaşıntı olabilir. Kit içindeki talimatlar, bu antifungal ilacın kullanımına bağlı hafif bir kızarıklık riski de gösterir.

Antifungal vajinal fitiller Lomexin: kullanım talimatları 2019

Antifungal vajinal fitiller Lomexin: kullanım talimatları 2019

Related news

 • Mercury tekne motorları ve özellikleri
 • Önler Zikzak Süslemeli Kolay Yaka Ve Kol Kesimli Çocuk Yeleği Yapımı. 1 .2 yaş
 • Sarımsaklı Fellah Köftesi

 • Antifungal vajinal fitiller Lomexin: kullanım talimatları 47

  Antifungal vajinal fitiller Lomexin: kullanım talimatları


  Antifungal vajinal fitiller Lomexin: kullanım talimatları 58

  Antifungal vajinal fitiller Lomexin: kullanım talimatları 7

  Antifungal vajinal fitiller Lomexin: kullanım talimatları 95

  Antifungal vajinal fitiller Lomexin: kullanım talimatları 50

  Antifungal vajinal fitiller Lomexin: kullanım talimatları 33

  Antifungal vajinal fitiller Lomexin: kullanım talimatları 23

  Antifungal vajinal fitiller Lomexin: kullanım talimatları 49