Anzher sanatoryumu: açıklama ve fotoğraf 2019

Anzher sanatoryumu: açıklama ve fotoğraf 2019
15.09.2019

Anzher sanatoryumu: açıklama ve fotoğraf 52

Anzher sanatoryumu: açıklama ve fotoğraf

Angerski sanatoryumu en iyilerinden biridir.Kemerovo bölgesi. Yaya Nehri'nin kıyısında inşa edilmiş olup bir çam ormanı ile çevrilidir. Yıl boyunca çalışan bir tıbbi dispanser olmak, sanatoryum, konukların sağlığını iyileştirmek ve bağışıklıklarını güçlendirmek için sağlar.

anzher sanatoryumu

Oda sayısı

Angersky sanatoryumu bir kompleks ile temsil edilirİzole geçişi birbirine bağlayan iki beş katlı bina, içinde yemek odası ve kültür ve eğlence merkezi bulunuyor. Oda sayısı herkesin kendileri için doğru seçeneği bulabileceği şekilde sunulur. Sanatoryum odalarda konaklama imkanı sunmaktadır:

 • Banyo, duş, TV ve radyo ile donatılmış rahat çift standart odalar;
 • Standart bir kablo TV ve buzdolabı dahil çift üstünlük;
 • çift ​​suit ve junior suit (tek veKonukların rahat yaşamak için gerekli her şeye sahip olduğu iki odalı oda, masa ve çay aletlerinin kullanılabilirliği odadan çıkmadan akşam yemeği veya çay keyfi çıkarmanızı sağlar.

Anzher sanatoryumu konuklara hizmet vermektedir.On günlük bir menüye dayalı özel bir sistemi içeren beş zamanlı karmaşık beslenme. Ayrıca, klinik beslenme ve profillentasyon hastalıkları ile ilgili istişareleri dikkate alarak diyetisyenler tarafından bireysel diyetlerin geliştirilmesini sağlamaktadır.

Terapötik profil

Angerski sanatoryum, fotoğrafı görülebilirmakalede kardiyovasküler ve sinir sistemini, kas-iskelet sistemini ve solunum sistemini tedavi edebilen ve güçlendirebilen programlar geliştirmektedir. Ayrıca, dispanser temelinde, bir kaza sonucu ortaya çıkan yaralanmalardan ve meslek hastalıklarından sonra beyindeki akut dolaşım bozukluklarının tedavisinden sonra iyileşme prosedürlerini uygulayan bir bölüm bulunmaktadır. Sanatoryumda karmaşık bir hamilelik ile bir kurtarma kursu geçirebilirsiniz.

anzher sanatoryumu yorumlar

Anzher sanatoryum bir dizi sağlık prosedürü sunmaktadır:

 1. Manyetoterapi, elektroforez, elektro-sonoterapi, lazer tedavisi, darsonvalizasyon, sinüzoidal modüle akımlar, fitoterapi, tıbbi battaniye ile tedavi dahil olmak üzere fizyoterapi.
 2. Terapötik banyolar: iyot-brom, inci, sodyum klorür, "Charcot" duş, fan ve sualtı.
 3. Solunum, masaj, ısı terapisi ve psikoterapi.

Dispanserin emrinde yeterliVücut üzerinde doğal bir eğitim, oksijen tedavisi ve patojenik dış etkenlere karşı direncini artıran doğal iklimsel kaynakların sayısı.

Boş zaman etkinlikleri

Tedavinin olumlu dinamiklerine ulaşmada önemlirol olumlu duygular tarafından oynanır. Bu nedenle, her zaman olumlu olan değerlendirmeleri, Anzher sanatoryum, diskotek, sinema, yarışmalar, spor müsabakaları ile misafirler için zengin bir kültürel program geliştirir. Entelektüeller için bir kütüphane ve kültürel toplantılar vardır.

Çeşitli eğlence can ve sevenleraçık hava etkinlikleri ve modern fitness ekipmanları, açık spor tesisleri, kayak, yolun açık yaz ve kapalı ısıtmalı havuzu ile spor salonu kullanımı.

angersky sanatorium fotoğraf

Ziyaretçilerin yorumları da not ettiokuma, müzik, masa oyunları ve aktif oyunlardan hoşlananlar için eğlence sağlar. Konuklar kütüphane, müzik aletleri ve spor malzemeleri kiralama hizmetlerinden yararlanabilir. Gezi grubunun bir parçası olarak Anzhero-Sudzhensk manzaralarını ziyaret etmek için bir fırsat var.

Konuklar Angersky sanatoryumun kliniğe beş yüz metre mesafede yer alan Yaya Nehri kıyısında donanımlı bir plaja sahip olduğunu iddia ederler.

Çocuklar için koşullar

Dört yaşından büyük çocuklar dispansere kabul edilir. Genç konukların hizmetinde kütüphanede çocuk oyun alanı, açık oyun alanları ve yüzme havuzu bulunmaktadır.

angersky sağlık tesisi adresi

Ayrıca çocukların dinlenmeleri için ilginç ve yararlı olacaktır.Yıl boyunca faaliyet gösteren sağlık kampı "Zdorovyachok". Burada yedi ile on beş yaş arası çocukları ağırlamaktan mutluluk duyuyorlar. Deneyimli profesyonel eğitimciler tarafından geliştirilen, rahat bir yaşam, günde altı öğün ve büyüleyici bir eğlence ile sağlanan kaliteli tıbbi bakım, küçük bir konukla sağlanacaktır.

Bir aile tatilini sessizce geçirmek arzusu varsaiyileştirici hava ile vermek veya sonra, sağlığınızı iyileştirmek Adresinde oldukça basit bulunursa d'Angers çare, dikkat etmek gerekir: Eğer Anzhero-sonra Mine içine köy sonbahar, bahçeler ve ev numarası 5 öğrenmek şehre almak gerekir.

Anzher sanatoryumu: açıklama ve fotoğraf 2019

Anzher sanatoryumu: açıklama ve fotoğraf 2019

Related news

 • Anne sütü azaltan besinler
 • Farklı Bir Omletle Tanışın: Karnıyarık Omlet
 • BEBEKLERE ÖRGÜ KUZU PATİK YAPIMI
 • YAPRAKLI PAPATYALAR TIĞ OYASI AÇIKLAMALI VİDEOLU
 • UZUN DAR MUTFAK DEKORASYONU,DOLAPLARI

 • Anzher sanatoryumu: açıklama ve fotoğraf 29

  Anzher sanatoryumu: açıklama ve fotoğraf


  Anzher sanatoryumu: açıklama ve fotoğraf 10

  Anzher sanatoryumu: açıklama ve fotoğraf 50

  Anzher sanatoryumu: açıklama ve fotoğraf 31

  Anzher sanatoryumu: açıklama ve fotoğraf 16

  Anzher sanatoryumu: açıklama ve fotoğraf 58

  Anzher sanatoryumu: açıklama ve fotoğraf 81

  Anzher sanatoryumu: açıklama ve fotoğraf 99

  Anzher sanatoryumu: açıklama ve fotoğraf 15

  Anzher sanatoryumu: açıklama ve fotoğraf 15

  Anzher sanatoryumu: açıklama ve fotoğraf 24

  Anzher sanatoryumu: açıklama ve fotoğraf 31

  Anzher sanatoryumu: açıklama ve fotoğraf 100

  Anzher sanatoryumu: açıklama ve fotoğraf 85

  Anzher sanatoryumu: açıklama ve fotoğraf 90

  Anzher sanatoryumu: açıklama ve fotoğraf 54