Arbat Çocukları dizisi: aktörler ve roller, kısa bir hikaye 2019

Arbat Çocukları dizisi: aktörler ve roller, kısa bir hikaye 2019

Arbat Çocukları dizisi: aktörler ve roller, kısa bir hikaye 49 28.01.2019, 19:28

"Arbat Çocukları" dizisi: aktörler ve roller, kısa bir hikaye

"Arbat Çocukları" dizisi, aktör ve rolleri2004 yılında izleyicilerin yürekleri sarsıldı, Anatoly Rybakov tarafından aynı ismin romanına dayanılarak kaldırıldı. Rus sinemasının önde gelen sanatçılarının katıldığı filme. Yönetmen Andrew Eshpai'nin film uyarlaması neyi anlatıyor?

"Arbat'ın Çocukları": aktörler ve roller, kısa bir hikaye

Televizyon filminin konusu şu şekilde başlar:Moskova Arbat'ta yaşayan genç bir şirket ile tanışmak, hayattan zevk almak, aşık olmak, geleceği planlamak. Henüz bir baskı dalgasının ülkenin her yerine yayılacağını bilmiyorlar ve sonra Büyük Vatanseverlik Savaşı patlayacak.

arbat oyuncuları ve rolleri çocukları Alexandra Pankratova (E. Tsyganov) anti-Sovyet için mahk condm edildi ve Sibirya'ya sürüldü. Kamplardan yerli Arbat'a dönmeden önce zor bir yoldan geçiyor. Ancak, biyografide böyle bir yer olan hayat ahududu değildir. Bu nedenle, genç adam onunla uzlaşmamak için sevgili kızı Varya ile kasten reddediyor. Daha sonra İskender hayat kurmaya çalışır, ancak Büyük Vatanseverlik Savaşı başlar ve ön tarafa gider. Sasha Pankratov'un kaderi sürekli olarak gündemde. Aslında, "Arbat Çocuklar" serisinin ana karakteridir.

Aktörler ve kilit önemdeki roller deVarenka Ch. Hamatova, Lena I. Leonova, Daniil Strakhov ve karakteri Yura Sharok, Inga Oboldina ve kahramanı Nina Ivanova tarafından seslendirdi. Karakterlerin yaşamları, filmin finaline yavaş yavaş yaklaşan sıkı bir karmaşa içinde birbiriyle iç içe geçmiştir.

Film ekibi

Yönetmen Andrew Eshpai, "Arbat Çocuklar" adlı televizyon projesinin lider ve ideolojik ilham kaynağı oldu. Aktörler ve roller, senaryo, filme alma süreci - tüm önemli konular onun gözetiminde çözüldü.

film çocukları arbat oyuncuları ve rolleri

Eshpai ayrıca birkaç tane daha yönetmenin direktörüdür.ilginç projeler. Örneğin, 1991 yılında, baş rolünde Nastasya Kinski ile "Aşağılanmış ve Yaralı" filmini çekti. Film, Venedik Film Festivali'nde gösterildi. 2006 yılında yönetmen, Locarno'daki uluslararası festivalin ödülünü kazanan Eugenia Simonova ile "Dots" kasetini çıkardı.

"Arbat Çocukları" dizisinin yazısıValentin Chernyh ile Commonwealth ("Moskova gözyaşlarına inanmaz") ve Julia Damsker ("Havaalanı"). Temel, 1987'de yayınlanan ve hem SSCB'de hem de yurtdışında çok fazla gürültü yapan Anatoly Rybakov'un aynı adlı üçlemesiydi.

Filmin müziği, "Özgür Kadın", "Ellipsis" ve "Lider" resimlerinin müzikleri üzerinde de çalışan Andrey Ledenev tarafından yazılmıştır.

"Arbat'ın Çocukları" (televizyon dizileri): aktörler ve roller. Evgeny Tsyganov Pankratov olarak

Evgeny Tsyganov için "Arbat Çocukları" dizisindeki ana rol, sinema dünyasında mutlu bir "bilet" haline geldi. Bundan önce, Shchukin okulunun genç bir mezunu daha az görünür projelerde hareket ediyordu.

Arbat oyuncuları ve rollerinin televizyon dizisi çocukları

Kahraman Tsyganova - Sasha Pankratov - temelher şey üzerinde kendi bakış açısına sahip olan ve bundan kurtulmayan genç bir adam, bunun için ödeme yapması gerekse bile. En zor durumlarda, Pankratov her zaman bir haysiyet duygusunu korumuş ve sadece kendi ilkelerine göre hareket etmiştir. Son resimde, ne yazık ki, Alexander ve sevgilisi, Büyük Vatanseverlik Savaşı'nın ortasında Almanları vurdu.

Seri A'nın galasından sonra. Eshpaya Tsyganova başarı için bekliyordu. Uzun bir süre sinemada sadece ana rollerde oynadı: "Bir sunum olarak alan", "Fart", "Hunter", "Peter FM", "Leylakın dalı." Ama zamanla, aktörün kişiliği etrafında heyecan azaldı.

Chulpan Khamatova Varenka olarak

"Arbat Çocukları" filmi, aktörleri ve rollerinüfuz ve drama tarafından hatırlanan, Chulpan Khamatova için onun kariyerinde başka bir kilometre taşı oldu. Sette yıldız olarak geldi çünkü onun arkasında “Sağır Ülkesi”, “Ay Baba”, “Tuvalu” resimlerinin ana rolleri vardı.

Arbat TV dizisi oyuncuları ve rolleri çocukları

"Arbat Çocukları" dizisine katıldıktan sonraAnica "İmparatorluğun Fall" Rus dram "Garpastum" Olga Nesterovskoe içinde "Orospu çocuğu" Sylvia Alman drama: aktris sözde 2004 yılında olduğu gibi, sinemada konumunu güçlendirdi ve 2006 Hamatova kariyerinde en canlı rol oynamıştır Lara bölgesindeki "Doktor Jivago" ve Kate "Kılıç Brothers."

Şimdi aktris, teatral prodüksiyonlar ve hayırseverlikle yakından ilişkili olarak sık sık geri çekilmiyor.

Diğer sanatçılar

"Arbat Çocukları" dizisi, aktörleri ve rolleri anındaOnlar popülerlik kazandı, Irina Leonova'nın kariyerinin gelişimine ivme verdi. Eshpaya projesi sonrasında aktris aksiyon filmi "Stargazer" da rol aldı ve komedi "Dreaming zararlı değil." Ancak, daha sonra Irina 7 çocuk doğurdu ve neredeyse 10 yıl boyunca ekranlardan kayboldu.

Sovyet oyuncusu Yevgenia Simonova, bilinenPrensesin "Sıradan Mucize" deki rolü, Sasha Pankratov'un annesinin projedeki rolü oldu. Petersburg aktörü Maxim Sukhanov ("Sağır Ülkesi") Joseph Stalin'i canlandırdı.

Ünlü aktör Daniil Strakhov Yuri rolünü aldı- NKVD kariyer için arkadaşları ve kız arkadaşı verdi bir kahraman. Vladimir Koren ( "Amfibi Man") ve Tatyana Kravchenko ( "matchmakers") veliler Jura Sharok olarak görev yapmıştır.

Arbat Çocukları dizisi: aktörler ve roller, kısa bir hikaye 2019

Arbat Çocukları dizisi: aktörler ve roller, kısa bir hikaye 2019

Related news

 • Vladivostok şehrindeki en iyi kafe ve restoranlar: eleştiriler, yorumlar
 • 2019 Yaz Trendi Vücut Takıları
 • İyi bir adam ne yazabileceğine dair ipuçları
 • Çocuklara Matematiği Sevdirme Yolları
 • TFFden Başakşehir, Sivasspor, Kasımpaşa ve Göztepeye ödül ve teşvik
 • IPhoneun en üst versiyonu Türkiyede 16 bin TLye satılacak

 • Arbat Çocukları dizisi: aktörler ve roller, kısa bir hikaye 19

  Arbat Çocukları dizisi: aktörler ve roller, kısa bir hikaye


  Arbat Çocukları dizisi: aktörler ve roller, kısa bir hikaye 26

  Arbat Çocukları dizisi: aktörler ve roller, kısa bir hikaye 68

  Arbat Çocukları dizisi: aktörler ve roller, kısa bir hikaye 100

  Arbat Çocukları dizisi: aktörler ve roller, kısa bir hikaye 13

  Arbat Çocukları dizisi: aktörler ve roller, kısa bir hikaye 3

  Arbat Çocukları dizisi: aktörler ve roller, kısa bir hikaye 35

  Arbat Çocukları dizisi: aktörler ve roller, kısa bir hikaye 51

  Arbat Çocukları dizisi: aktörler ve roller, kısa bir hikaye 93

  Arbat Çocukları dizisi: aktörler ve roller, kısa bir hikaye 10

  Arbat Çocukları dizisi: aktörler ve roller, kısa bir hikaye 9

  Arbat Çocukları dizisi: aktörler ve roller, kısa bir hikaye 44

  Arbat Çocukları dizisi: aktörler ve roller, kısa bir hikaye 45