Şarm El-Şeyh Resorttaki Dessole Pyramis Hotelde kalmak için beş neden

Şarm El-Şeyh Resorttaki Dessole Pyramis Hotelde kalmak için beş neden

21.04.2019

Şarm El-Şeyh Resorttaki Dessole Pyramis Hotelde kalmak için beş neden 75

Şarm El-Şeyh Resort'taki Dessole Pyramis Hotel'de kalmak için beş neden

Şarm El-Şeyh'e hiç gittin mi? Bunu beğendin mi ve tekrar Mısır'a gitmeyi planladın mı? Hotel Dessole Piramisa Resort, kışın dinlenmek için ihtiyacınız olan şeydir. Neden? Şimdi sana anlatacağım. Her şeyden önce, bu, Mısır Sina yarımadasındaki en büyük beş yıldızlı bir oteldir. Bir uçtan diğerine yürümek için en az on dakikaya ihtiyacınız olacak. Bu nedenle, arazide, son derece güzel ve bakımlı bir park, bungalovlar ve dağ evi arasında küçük otobüsler çalışır. Otel, Dessole Resorts & Hotels hattında yer almaktadır, bu yüzden burada bu "Avrupa" seviyesinde hizmet verilmektedir.Dessole pyramisa cazibe ale şeyh

Dessol Pyramis'te kalmak için ikinci sebepŞarm El-Şeyh "- muhteşem bir Kızıldeniz. “Sadece bu otele yakın değil” diyeceksin. Ama gerçek şu ki, bu ünlü "Shark Bay", Sharks Bay. Kana susamış balıklar tarafından yenilmekten korkmayın. Buradaki ana köpekbalıkları tüplü dalgıçlar. Otelin ilk hattında bulunan sahilin hemen yanında bir mercan kayalığı başlar. Sakinlerin zengin tür çeşitliliği kalbinizin daha hızlı atmasına neden olur. Murenas, küçük balık balıkları Nemo, "papağanlar", "palyaçolar" ve diğerleri. Şubat ayında gelirseniz, mercan çiçeği nasıl göreceksiniz. Otelin plajı duba, özel ayakkabılar olmadan yüzebilirsiniz, hemen derinlerde olacak. Ve yandaki kapı Naama Bay - dalgıçlar Mekke.

Otel ıssız piramitleriOtel kompleksi «Dessole PyramisaŞarm El-Şeyh, temiz su ile dört yüzme havuzuna sahiptir. Ana, 2.700 m² alana sahip, bir slayt ile donatılmıştır. İkinci özel pompada yapay bir dalga oluşturulur, böylece sörfte yüzebilirsiniz. Kış aylarında ve Mart ayında iki ısıtmalı havuz vardır: açık ve kapalı. Buna ek olarak, otelde bir spa bulunmaktadır. Naama Koyu'nda iklim kışın olsa bile çoğunlukla rüzgarsızdır. Bu nedenle, Dessol Pyramis Şarm El-Şeyh'e geldiğinizde, sevecen sakin bir deniz bulmanız garantilenir.

Hemen hemen tüm odalar ince uzun palmiye ağaçları ve ufukta Tiran Adası ile parıldayan bir su yüzeyi göstermektedir.Mısır otel desizyon piramisKendilerini tam bir rahatlama ile şımartmak isteyenlerBir ya da iki hafta boyunca, burada ihtiyacınız olan her şeyi bulacaklar. Dessole Pyramis Sharm el-Sheikh'deki oda sayısı gerçekten çok büyük - 860 oda. VIP müşterileri, büyükelçi odaları, başkanlık süitler, bir, iki ve üç yatak odalı dağ evleri arasından birini seçebilir. Ancak standart odalarda bile bu beş yıldızlı otele uygun hizmet seviyesini bulacaksınız. Ayrıca her gün sadece içme suyu değil, aynı zamanda Coca-Cola ve meyve sularını da kullanabileceğiniz bir mini bar bulunmaktadır. Kendi başınıza çay veya kahve yapma olanağınız var. Ama gerekli olacak mı?

Otel "Dessole Piramisa" bir sistem uyguluyorGüç "Ultra herşey dahil", ve bu nedenle burada neredeyse saatte yemek ve içecek. Burada gurmeler için gerçek genişlik. Ana restorana ve sayısız bara (ayrıca bir nargile de ücretsiz) ek olarak, üç a la carte kuruluş vardır. Ne tercih edersiniz: Hint, İtalyan veya Çin mutfağı? Kalan süre boyunca Tandoori, La Speranta veya Royal Vouk'ta ücretsiz akşam yemeği yiyebilirsiniz. Biraz para ödeyebilir ve "Frut de Mer" restoranını ziyaret edebilirsiniz. Güzel balık ve deniz ürünlerinin tadına bakma fırsatı vardır. Diyette olan insanlar da bu "mide tatili" nde yabancı gibi hissetmezler: ana restoranda her zaman pişmiş veya buharda pişirilmiş yiyecekler içeren yemekler bulunur.

Şarm El-Şeyh Resorttaki Dessole Pyramis Hotelde kalmak için beş neden

Şarm El-Şeyh Resorttaki Dessole Pyramis Hotelde kalmak için beş neden

Related news

 • Rüyada Portakal Görmek Yemek Ve Suyunu Sıkmak Ne Anlama Gelir
 • Çin ve Türkiye, uluslararası gündemle ilgili koordinasyonu güçlendirmeye hazır
 • Kırmızı lekeler şeklinde ciltte kızarıklıklar: görünümün nedenleri
 • Kore Maskesi Nedir Kore Maskeleri Çeşitleri Nelerdir Kore Yüz Bakım Maskeleri
 • Aliexpress bir sipariş nasıl iptal edilir. Çin ticaret katındaki alımların reddedilmesinin özellikleri

 • Şarm El-Şeyh Resorttaki Dessole Pyramis Hotelde kalmak için beş neden 80

  Şarm El-Şeyh Resorttaki Dessole Pyramis Hotelde kalmak için beş neden


  Şarm El-Şeyh Resorttaki Dessole Pyramis Hotelde kalmak için beş neden 9

  Şarm El-Şeyh Resorttaki Dessole Pyramis Hotelde kalmak için beş neden 20

  Şarm El-Şeyh Resorttaki Dessole Pyramis Hotelde kalmak için beş neden 94

  Şarm El-Şeyh Resorttaki Dessole Pyramis Hotelde kalmak için beş neden 38

  Şarm El-Şeyh Resorttaki Dessole Pyramis Hotelde kalmak için beş neden 28

  Şarm El-Şeyh Resorttaki Dessole Pyramis Hotelde kalmak için beş neden 41

  Şarm El-Şeyh Resorttaki Dessole Pyramis Hotelde kalmak için beş neden 76

  Şarm El-Şeyh Resorttaki Dessole Pyramis Hotelde kalmak için beş neden 23

  Şarm El-Şeyh Resorttaki Dessole Pyramis Hotelde kalmak için beş neden 72

  Şarm El-Şeyh Resorttaki Dessole Pyramis Hotelde kalmak için beş neden 79

  Şarm El-Şeyh Resorttaki Dessole Pyramis Hotelde kalmak için beş neden 14

  Şarm El-Şeyh Resorttaki Dessole Pyramis Hotelde kalmak için beş neden 87

  Şarm El-Şeyh Resorttaki Dessole Pyramis Hotelde kalmak için beş neden 45