Artem Fedorov - Rus hokeyinin umudu 88 16.02.2019, 02:59

Artem Fedorov - Rus hokeyinin umudu

Artem Fedorov - genç bir Rus hokey oyuncusu olan Voskresensk'deki "Kimyager" öğrencisi olan "Dinamo" (Moskova) hokey kulübü.

Artem Fedorov

Kısa spor biyografisi

Gelecekteki hokey forvet 11 Ağustos'ta doğdu1993 Moskova bölgesinde. Dört yıl boyunca Artyom "Crystal" spor bölümünü ziyaret, hokey meşgul başlar. MHL çizimi katılan bir kulüp - 2019 yılında 17 yaşındayken eski Artem Fedorov buz tişört HC "Khimki" konulu söner. 2013 yılında, en genç oyuncu "Dinamo" Balashikha HC gider. Aynı yıl 2013 yılında Challenge Cup üye oldu. şeklinde "Dinamo" (Moskova) hangi Artem Fedorov Kupası KHL içinde "Soçi" karşı buz üzerinde ilk deneyimi için - Teknik, kalite ve kendine güvenen genç hokey oyunu başkent Büyük yaptığı hareket katkıda bulunmuştur. Buna ek olarak, serin oyun forvet "Dinamo" diye 2015 yılında Dünya Üniversite Oyunları kazandı hangi bir parçası olarak, öğrenci koçları tarafından Rus milli takımı geçmez.

Şu anda Artem Fedorov, Moskova "Dinamo" nun ana oyuncusu, Continental Hockey League'in ana bölümünde düzenli olarak buzda ilerliyor.

artem fedorov hokey oyuncusu

Spor başarıları

Artem Fedorov - hokey oyuncusu genç, süreklidüşmanın "yaması" üzerinde güçlü, durgun bir vücut, güçlü bir darbe ve yoğun bir mücadele ile karakterize olan, gelişmekte olan bir ülkedir. 20 yaşlarında spor dalında usta oldu.

2016-2019 sezonunda Fedorov,"Dinamo" 30 maç, 6 gol attı ve 12 asist yaptı. Bunu bir önceki sezonun tamamı için düşünürseniz, Artem sadece 37 maç oynadı, 6 golün attığı 3 asist ile genç forvetin ilerleyişi açıktı. Buna ek olarak, oynadığı rolüyle Fedorov, ceza süresinin düşük bir yüzdesi ile karakterizedir. Dolayısıyla, geçmiş oyunları için sadece altı kere çarpmıştı.

Oyuncunun Dinamo ile olan sözleşmesi 30 Nisan 2019 tarihine kadar sonuçlandırılır.Related news

 • Eva Kağıdından Gülen Yıldız Yapımı
 • Kedinizle Asla Paylaşmamanız Gereken 3 Yiyecek
 • Kaliningrad
 • Alerji riski hangi bebeklerde daha yüksek
 • 1200 kalorilik diyet programı ile Etiketlenen Konular

 • Artem Fedorov - Rus hokeyinin umudu 18

  Artem Fedorov - Rus hokeyinin umudu


  Artem Fedorov - Rus hokeyinin umudu 29

  Artem Fedorov - Rus hokeyinin umudu 15

  Artem Fedorov - Rus hokeyinin umudu 27

  Artem Fedorov - Rus hokeyinin umudu 67

  Artem Fedorov - Rus hokeyinin umudu 24

  Artem Fedorov - Rus hokeyinin umudu 37

  Artem Fedorov - Rus hokeyinin umudu 15

  Artem Fedorov - Rus hokeyinin umudu 24

  Artem Fedorov - Rus hokeyinin umudu 49

  Artem Fedorov - Rus hokeyinin umudu 19

  Artem Fedorov - Rus hokeyinin umudu 46