ATN-51 Black Plague - en yeni Rus savaşçısı. Teknik Özellikler ve İşlev 2019

ATN-51 Black Plague - en yeni Rus savaşçısı. Teknik Özellikler ve İşlev 2019

ATN-51 Black Plague - en yeni Rus savaşçısı. Teknik Özellikler ve İşlev 74 27.01.2019, 23:33

ATN-51 "Black Plague" - en yeni Rus savaşçısı. Teknik Özellikler ve İşlev

Yakın geçmişte medyadaRus askeri tasarımcılarının en yeni Rus savaşçısı ATN-51 "Black Plague" in yaratılması üzerine çalışmalara başlamış olmaları. Bu uçan muharip aracın cihazı, teknik özellikleri ve amacı, makalede anlatılmıştır.

atn 51 black plague en yeni Rus savaşçısı

tanıdık

ATN-51 "Black Plague" - en yeni Rusbeşinci kuşağın savaşçısı. Bu uçak hakkında bilgi kaynakları çok azdır. Bilindiği gibi ATN-51 halen aktif bir gelişme halindedir. Bu cihaz, Arctic'te potansiyel bir çatışma durumunda kullanılmak üzere geliştirilen ve gelecek vaat eden bir savaş uçağı.

Karakteristikler hakkında

ATN-51 "Black Plague" te planlanıyorçeşitli amaçlar için on adet ağır süpersonik füze, yeri bir davul seti olacak. Buna ek olarak, uçaklar dört hpersonik yüksek hassasiyetli hava-hava füzesi ile donatılmış olacak. Yerleri için bir yer olarak yan bölmeleri kullanmayı planlıyorsunuz.

En yeni Rus savaşçısı ATN-51 "Siyahveba "havacılık uzmanlarına göre bombacının önemli bir hız geliştirebileceği kontrollü bir itme vektörüne sahip çift devreli bir motor kullanacak. Muhtemelen, göstergesi 4.5 Mach olacaktır. 1 Mach hızında hareket eden uçaklar saniyede 300 m veya 1100 km / saat'i aşabilir. Gösterge Mach 1'den yüksekse, uçağın süpersonik hıza sahip olduğu kabul edilir. Bu hız, Rus uçak tasarımcılarının planlarına göre ATN-51 "Siyah Öbekler" geliştirebilecek.

En yeni Rus savaşçı uyuyorbüyük bir yakıt rezervi nakletmek. Tahminen, yakıt miktarı uzmanlara göre, Rus uçağı üsse geri dönmek için yakıt ikmali olmaksızın ABD'deki gelmesi iki saat sonra, Sibirya havaalanından kalktığı almak ve orada iş yapıyor olacak, bu rezervin ile. 32 ton olacak. Muhtemelen, muharebe aracının pratik tavan 32-42 km arasında değişecektir.

uçak atl 51

Hedef hakkında

Bilim adamları tahmin ettikleri gibi, çok yakın bir gelecekteinsanlık küresel ısınmayı bekler, sonuçta buzun erimesini gerektirir. Böylece, Arktik, petrolü ve gazıyla, birkaç devletin çıkarlarının bir araya geldiği bölge olacak: Rusya, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Norveç ve Danimarka. Yukarıda belirtilen ülkeler Arktik Okyanusu tarafından yıkanmaktadır. Bilim adamları zaten bu bölgeye yoğun bir şekilde hakim. Askeri uzmanlar, Kuzey Kutbu meselesini zorla çözme teşebbüslerini dışlamadılar.

atn 51 siyah veba karakteristikleri

Bazı medya raporlarına göre, Rusya kontrolleriSu alanı ve Arctic gaz ve petrol yatakları için kendi planları vardır. ATN-51 bombacısı, olası bir çatışmayı çözmek için Rus tasarımcıları tarafından tasarlanıyor.

Sonuç olarak

ATN-51 üretiminin 2020'nin başlarında kurulması planlanmaktadır. Askeri uzmanlara göre, böyle bir bombacının varlığı, uçak inşasının geliştirilmesinde önemli bir atılım olacaktır.

ATN-51 Black Plague - en yeni Rus savaşçısı. Teknik Özellikler ve İşlev 2019

ATN-51 Black Plague - en yeni Rus savaşçısı. Teknik Özellikler ve İşlev 2019

Related news

 • Emziren annede mastitis: nedenleri, belirtileri ve tedavileri
 • 4. Geleneksel Mutfak Sırları Barbekü Partisi 29 Nisan’da
 • Sigaraya SGK Zammı Geliyor
 • Sekiz köşeli Ortodoks çapraz: fotoğraf, anlam, oranlar

 • ATN-51 Black Plague - en yeni Rus savaşçısı. Teknik Özellikler ve İşlev 53

  ATN-51 Black Plague - en yeni Rus savaşçısı. Teknik Özellikler ve İşlev


  ATN-51 Black Plague - en yeni Rus savaşçısı. Teknik Özellikler ve İşlev 1

  ATN-51 Black Plague - en yeni Rus savaşçısı. Teknik Özellikler ve İşlev 87

  ATN-51 Black Plague - en yeni Rus savaşçısı. Teknik Özellikler ve İşlev 89

  ATN-51 Black Plague - en yeni Rus savaşçısı. Teknik Özellikler ve İşlev 19

  ATN-51 Black Plague - en yeni Rus savaşçısı. Teknik Özellikler ve İşlev 51

  ATN-51 Black Plague - en yeni Rus savaşçısı. Teknik Özellikler ve İşlev 45