Audi A9: otomobillerde nanoteknoloji 2019

Audi A9: otomobillerde nanoteknoloji 2019
01.04.2019

Audi A9: otomobillerde nanoteknoloji 48

Audi A9: otomobillerde nanoteknoloji

Uzun zamandır Audi'nin kullanıldığı yere alıştık.sadece Avrupa'nın en büyük otomobil üreticisi değil. Mühendisleri, en cesur fikirleri uygulamaya koymaktan korkmayan bir şirkettir. İstisnanın yeni Audi A9 olmayacağı düşünülüyor. "A" satırındaki mevcut 8 modelin yakında "premium" sınıfının bir başka supercar'ı ekleyecek. Tahmin etmek zor, ama yeni seçkin otomobilin uzunluğu 5 metreden fazla olacak. Ve her şeye eklerseniz, nadir bulunan ahşap çeşitleri ve birinci sınıf cilt ile kesilmiş lüks bir salon ilginç!

Yaratılış tarihi

Orijinal Audi A9 Concept'in dikkat çekici özelliğifütüristik Hybrid Spor Sedan Kavramı üzerine kurulmuştur. Proje ve çizimlerin yazarı İspanyol tasarımcısı Daniel Garcia'ydı. Nanoteknolojinin aktif olarak tanıtımı ile dünyanın ilk otomobilinin yaratılmasına zemin hazırlayan eskizleri vardı. Yeniliğin tüm "yongaları" nı uzun sürebilir: Burada ve modern bir robotik şanzıman ve aşırı duyarlı aktif süspansiyon, karbon frenler ve çok daha fazlası. Ayrıca, araç sahibi tek bir tıklama ile aracın rengini değiştirebilir (!). Nanoteknoloji tasarımında uygulama, bugüne kadar herhangi bir araçta olmayan insan müdahalesi olmaksızın vücut üzerinde küçük çizik ve buruşuklukları ortadan kaldırmanıza olanak tanır.a9a

Doğal olarak yukarıdaki seçeneklere sahip modelsınırlı miktarda satılacak. Audi A9'u makul bir fiyata satın almak isteyenler için arka mono sürücü ve Quattro olmak üzere iki versiyonda aracın basitleştirilmiş bir versiyonu üretilecek. Her iki model de Audi A8 platformuna dayanıyor. Toplamda, iki tip karoseri piyasaya sunulacak: bir coupe ve bir üstü konvertibl konvertibl. Medyada verilen bilgiye göre, araba daha önce bildirildiği üzere iki kapılı olacak, dört kapılı olmayacak. Ancak mühendislik fikrini takdir etmek için Audi A9'a bakmanız yeterlidir. Fotoğraflar, aracın daha da istenen olmasını sağlayan modern bir uzay yoluna benziyor. Özellikle zarif, davlumbağa ve aracın çatısına benziyor; bu arabanın içine birleşiyor gibi görünüyor.audi a9 konsepti

Şirketin temsilcilerine göre eğer AudiA9 evrensel olarak tanınacak, daha sonra altı ve sekiz silindirli güçlü motorlara sahip araçlar yanında "şarjlı" bir versiyon olacak. Kapatıldığında Almanlar bir kasırga yükleyebilirler 6.3-litre W12 motor. Güç ünitesi hakkında daha ayrıntılı bir şekilde konuşursak, otomobil meraklılarına sunulan birkaç seçenek olacaktır:

 • 290 beygir gücünde altı silindirli bir turbo motor. ve hacim 3 litredir;
 • 211 hp kapasiteli altı silindirli bir motor. ve hacim 3 litredir;
 • 520 Watt gücünde motor W8 ve 4 litrelik bir hacim. iki türbin;
 • 420 beygir gücünde W8 motoru 4 litre için iki türbin ile.a9 fotoğraf

Coupe ve convertible binek otomobilleri AudiNeckarsulm fabrikasında A9 kurulacak, resmi fiyat henüz açıklanmadı, ancak ön bilgilere göre 140.000 $ 'dan başlıyor. Ve Audi pazardaki liderliği ele geçirmek için çabalıyor olmasına rağmen, rakipler zaten ayak başındadır. Örneğin, Mercedes-Benz zaten yeni CL modelini mahkemeye sundu ve Porsche, Aston Martin ve diğer dev otomobil devleri pozisyonlarını bırakmayacak. Aracın seri üretiminin 2014 yılının sonunda - 2015 yılının başında yapılması planlanıyor.

Audi A9: otomobillerde nanoteknoloji 2019

Audi A9: otomobillerde nanoteknoloji 2019

Related news

 • Membran olmayan organoidler: yapı ve fonksiyonlar
 • Video formatları ve uygulamaları
 • Pence: Türkiye, Trumpın kararlılığını test etmemeli
 • Potasyum içeren yiyecekler nelerdir
 • Kamensk-Uralsky Dram Tiyatrosu: Tarih

 • Audi A9: otomobillerde nanoteknoloji 58

  Audi A9: otomobillerde nanoteknoloji


  Audi A9: otomobillerde nanoteknoloji 67

  Audi A9: otomobillerde nanoteknoloji 85

  Audi A9: otomobillerde nanoteknoloji 42

  Audi A9: otomobillerde nanoteknoloji 65

  Audi A9: otomobillerde nanoteknoloji 91

  Audi A9: otomobillerde nanoteknoloji 62

  Audi A9: otomobillerde nanoteknoloji 29

  Audi A9: otomobillerde nanoteknoloji 63

  Audi A9: otomobillerde nanoteknoloji 92

  Audi A9: otomobillerde nanoteknoloji 18

  Audi A9: otomobillerde nanoteknoloji 49

  Audi A9: otomobillerde nanoteknoloji 100