Ayarlanabilir taban - mobilyalarınızın gerekli bir detayı 2019

Ayarlanabilir taban - mobilyalarınızın gerekli bir detayı 2019

Ayarlanabilir taban - mobilyalarınızın gerekli bir detayı 7 12.02.2019, 23:21

Ayarlanabilir taban - mobilyalarınızın gerekli bir detayı

Mobilya üretiminde önemli olduğu bilinmektedirher detay. Özellikle bu bölüm ayarlanabilirse, çünkü modül ideal olarak kurulumundan sorumludur. Böyle bir "önemsememek" çok fazla dikkat etmemektedir, ancak bu, bu bileşenin öneminden uzaklaşmaz. Daha ayrıntılı olarak düşünelim.

Çocuk masası için ayarlanabilir destekTüm mobilya destekleri şartlı olarak iki tipe bölünebilir - düzenlenmemiş ve ayarlanabilir. Her iki tipte de estetik, dekoratif bir işlev görebilir veya gizlenebilir şekilde monte edilebilir.

Yatak ayarlanabilir, özellikleri

Bu bileşenlerin temel amacı;mobilya vakalarının sunumu kesinlikle seviyeye göre. Ayarlanabilir destek çeşitli üreticiler tarafından oldukça geniş bir yelpazede üretilmektedir. Bununla birlikte, en yaygın olanlar 100 mm'lik bir yüksekliğe sahip olanlardan yapılmıştır.Ayarlanabilir destekPlastik. Bu tip destekler, gizli kurulumlar için kullanılır; çünkü bu tür bileşenler görünüşe göre tasvir edilemezdir. Bununla birlikte, kullanım kolaylığı bu bağlantıyı popüler hale getirdi. Çoğu zaman, bu aksesuarlar mutfak setlerini takarken kullanılır. Genellikle, destekler özel olarak seçilmiş bir sahte panelin arkasına gizlenir. Eğer yapıda böyle bir panel bulunmuyorsa, dekoratif set dekoratif destekleri içerir. Bu durumda görünür taraftan, dekoratif destek parçaları takılır ve normal plastik olanlar derinliklerine yerleştirilir. Bu arada, bu düzen sadece mutfak setlerinde kullanılmıyor. Çocuk masası için ayarlanabilir destek, sadece güzel değil aynı zamanda çocuğunuz için de uygun ve güvenli hale getirecektir. Bebeğiniz zamanını onun için uygun bir masada tutacaktır. Zaman geçtikçe, çocuk büyüdükçe ayarlanabilir destekler yüzünden "büyüyebilir". Ve her seferinde yeni bir tane satın al ya da bir masa al, "büyüyor" sonra çocuğa karar ver.

Dolaplar için ayarlanabilir destek

Dolapları kurmak için bazı uzmanlar mutluluk duyarlarDolaplar için ayarlanabilir destekdesteklerin önceki sürümü. Bununla birlikte, mobilya parçaları üreticileri daha uygun bileşenlerin serbest bırakılmasına özen gösterdi. Şimdi satılık yüksekliği doğrudan dolabın içinden ayarlamanıza izin veren özel destekler var. Bu tür ayrıntılar 100 mm'den daha düşüktür.

Ayarlanabilir destekler nelerdir? Genellikle 150, 100, 30 mm yüksekliğinde olan plastik destekler, desteğin kendisinden ve sahte panelin desteğine takılı bir çubuktan oluşan özel bir mandaltan oluşur. Bu ayarlanabilir parça, dört delikli sunta tahtasına 16 mm'lik kendi kendine açılan vidalarla sabitlenir.

Doğru yerlere belirli sayıda bağlantı elemanı monte etmek gereklidir. Bu durumda ayarlanabilir destek, ağır ve boyutlu modülleri bile güvenilir bir şekilde sabitler.

Doğru yükleme nasıl yapılır?

1. Modül 600-700 mm veya daha küçük bir boyuta sahipse, dört destek üzerine kurulmalıdır.
2. Modüller büyük boyutlara sahipse, destek sayısını buna göre artırın.
3. Mobilya yapısında bir bölme varsa, alt kısımda büyük bir yük olduğu ve bunun sonucunda da mobilyaların deformasyonuna yol açabileceği için alt kısımda desteklerin kurulması gerekir.

Ayarlanabilir taban - mobilyalarınızın gerekli bir detayı 2019

Ayarlanabilir taban - mobilyalarınızın gerekli bir detayı 2019

Related news

 • Kapüşonlu Degrade Bebek Hırka Yapılışı Videolu
 • Rusyadaki ilk ücretli yol. Rus yollarının kalitesi
 • Bel bölgesi yağlarını eritme
 • Yılmaz Vuraldan beklenen final
 • Bebek metal yataklar: avantajları
 • Canan Karataydan Sağlıklı Beslenme Önerileri

 • Ayarlanabilir taban - mobilyalarınızın gerekli bir detayı 43

  Ayarlanabilir taban - mobilyalarınızın gerekli bir detayı


  Ayarlanabilir taban - mobilyalarınızın gerekli bir detayı 88

  Ayarlanabilir taban - mobilyalarınızın gerekli bir detayı 54

  Ayarlanabilir taban - mobilyalarınızın gerekli bir detayı 42

  Ayarlanabilir taban - mobilyalarınızın gerekli bir detayı 16

  Ayarlanabilir taban - mobilyalarınızın gerekli bir detayı 43

  Ayarlanabilir taban - mobilyalarınızın gerekli bir detayı 7

  Ayarlanabilir taban - mobilyalarınızın gerekli bir detayı 19

  Ayarlanabilir taban - mobilyalarınızın gerekli bir detayı 58

  Ayarlanabilir taban - mobilyalarınızın gerekli bir detayı 66

  Ayarlanabilir taban - mobilyalarınızın gerekli bir detayı 10

  Ayarlanabilir taban - mobilyalarınızın gerekli bir detayı 11

  Ayarlanabilir taban - mobilyalarınızın gerekli bir detayı 52