Başkan: çocuklar ve yetişkinler için diş macunu. Alıcıların ve dişçilerin görüşleri 2019

Başkan: çocuklar ve yetişkinler için diş macunu. Alıcıların ve dişçilerin görüşleri 2019
27.06.2019

Başkan: çocuklar ve yetişkinler için diş macunu. Alıcıların ve dişçilerin görüşleri 88

"Başkan": çocuklar ve yetişkinler için diş macunu. Alıcıların ve dişçilerin görüşleri

Şimdi gerçekten seçmek zorağız bakımı için iyi araçlar. Birçok vicdansız üretici diş macunlarında sağlığa zararlı maddeler ekler. Fakat diş temizliği için iyi etkili araçlar vardır. Ve onların sağlığıyla ilgilenenler, "Başkan" markasının ürünlerine dikkat etmelidir. Bu marka altında üretilen diş macunu, durulama, fırça ve diğer ağız bakım ürünleri diş hekimlerinin tüm gereksinimlerini karşılar. Geniş bir ürün yelpazesi, her zevke ve herhangi bir problemi çözmek için bir macun seçmenize izin verir.

Şirketin "Başkan" Özellikleri

Yirminci yüzyılın 70'lerinde, İtalyan bilim adamlarıağız hijyeni için yeni ürünler geliştirdi. Şirketin tarihi Betafarm laboratuvarı ile başladı. Daha sonra Milan'daki tesis, "Başkan" markası altında ürünler üretmeye başladı. Özelliği, kalite ve zararlı maddelerin varlığı üzerinde sıkı kontrol. Tüm macunlar "Başkan" Dişhekimleri Derneği tarafından test edilir ve onaylanır.diş macunu başkanı yorumlar

Hepsi günlük kullanım için uygundurAilenin ve bazılarının ağız boşluğunun çeşitli problemlerini çözmesi istenir: diş eti kanaması, emayenin hassasiyeti, hoş olmayan koku veya enflamatuar hastalıklar. Buna ek olarak, Rus doktorlar ve tüketiciler de şirketin ürünlerini olumlu değerlendirdi. Diş hekimleri bu pastayı hastalarına tavsiye eder ve bunu deneyen kişiler, diş bakımı araçlarını karşılamadıklarını söylerler.

"Başkan" markasıyla ürünler

1. Diş macunu çok popülerdir. Bu ad altında, ailenin her üyesi için seçebilirsiniz, çünkü eşsiz bileşimi diş ve ağız boşluğunun sorunlarının çoğunu çözmenize izin veriyor.

2. Özel diş fırçaları "Başkan" antibakteriyel etkiye sahiptir. Sert değildir ve emaye ve diş etlerinin sağlığını korurlar.diş macunu başkanı fiyat

3. Durulama maddeleri, spreyler ve balmumu, gün boyunca dişlerinizi korumanıza ve diş macununun etkisini artırmanıza izin verir.

4. Farklı emprenye özellikli özel kıvrımlar, dişleri ve aralarındaki boşluğu gıda artıklarından daha iyi temizlemeye yardımcı olur.

Diş macunu özellikleri "Başkan"

- Macun ambalajında ​​bir indeksÜrünün mekanik temizlik özelliğini gösteren aşındırıcılık. Genellikle bu indeks, her gün bu gibi macunların kullanılmasına izin veren 75'in içinde dalgalanır.başkan diş macunu

- Güvenlik ve yüksek kalite "Başkan" şirketinin tüm ürünlerinin özellikleridir. Diş macunu, eşsiz bileşimini geliştiren bilim insanlarının rehberliğinde yapılır.

- Emaye zarar vermeden dişleri nazikçe ve etkili bir şekilde temizleyen ve beyazlattan eşsiz bir madde "siloblank" içerir.

Hamurda ne var?

- Kompozisyonda florür varlığında bir macun vardır ve bazılarında yoktur. Bu mineralin suda bol olduğu ve aşırı dozunu önlemenizi sağlayan bölgeler için bu çok önemlidir.

- Pastaların çoğu üç kalsiyum bileşiğini içerir - laktat, gliserofosfat ve pantotenat. Kolayca sindirilir ve diş minesini güçlendirir.

- Papain maddesi plağın çözünmesini hızlandırır, bu da onu daha çabuk çıkarmaya yardımcı olur.

- Mineral maddeler: sodyum florür, potasyum nitrat, çinko sitrat ve diğerleri - mine mineralleşmesine katılır.

- Birçok doğal bileşen, şirketin "Başkan" ürünlerini içerir. Diş macunu nane, uçucu kireç, papatya, ebegümeci, adaçayı, meşe kabuğu ve diğerleri esansiyel yağı içerebilir.

- Özel tıbbi malzemeler: geksitidin, triklosan ya klorheksidin - diş ve diş eti çeşitli sorunları çözmek için tasarlanmıştır.

- İzlandalı cetrarium özü, ağız boşluğunu geri getirir ve inflamatuar hastalıkları önler.

Günlük kullanım için macunlar

1. "Başkan Klasik" plakları dişlerden temizlemek ve diş çürümelerini önlemek için bir macundur. Hoş bir ferahlatıcı aromaya sahiptir ve ağız boşluğunun enflamatuar hastalıklarını önler.

2. "Unik", içme suyunda yüksek flor içerikli bölgeler için bir makarnodur. Bu elementi içermez, ancak oldukça etkili kalsiyum bileşikleri içerir.

3. "Eco Bio" - bu macun hiç koruyucu ve renklendirici içermez. Hipoalerjenik özelliklere sahiptir.

Şifa Yapıştır

1. Diş macunu "Başkan" ağartma birkaç çeşit ile temsil edilmektedir. Bu özellikle önemlidir, çünkü herkes beyaz sağlıklı dişlere sahip olmak ister, ancak genellikle hassas emaye geleneksel beyazlatıcı macun kullanımına izin vermez. Örneğin, "Başkan Renome" çok yumuşak bir etkiye sahiptir, bu yüzden sıklıkla kullanılabilir. Ancak “President White Plus” yoğun maruz kalma araçlarını ifade eder ve haftada iki kezden daha fazla kullanılması istenmeyen bir durumdur.

2. Dişeti ve periodontitin enflamatuar hastalıklarının tedavisi için "Başkan Exclusive" macunu, hekitidin ve propolis ile birlikte kullanılır.

3. "Başkan Sensitiv" kireç ve papatya özleri içerir ve dişlerin hassas emayesi üzerinde yararlı bir etkiye sahiptir.diş macunu başkanı beyazlatma

4. Makarna serisi "Defens", kötü nefesten muzdarip insanlar içindir. Antibakteriyel etkiye sahiptir ve uzun süre dayanan güçlü kokuları içerir.

5. "Başkan Aktiv", sıklıkla dişeti iltihaplandıran ve dişeti iltihap eden insanlar için bir macundur. Meşe kabuğu ve çinko sitrat içerir ve 2-3 haftadan uzun süre kesintisiz olarak kullanılamaz.

Çocuk diş macunu

Bu segmentte ayrıca geniş bir seçim varÇocuğun yaşına ve tercihlerine bağlı olarak. Bu macunların bileşimi, yaşlarına karşılık gelen bir miktarda, çocuk dişleri için yararlı bileşenleri içerir. Süt ve kök dişler için uygundurlar ve doğumdan 12 yaşına kadar çocuklar için tasarlanmıştır. Çocuk diş macunu "Başkan" parabenler içermez. Ayrıca sodyum laurisülfat ve alerjiye neden olan diğer maddeler.

bebek diş macunu başkanı yorumlar

Bu nedenle, popüler bebek diş macunu"Başkan". Kullanımının gözden geçirilmesi, hoş tadı nedeniyle sadece çocukları sevmediğini değil, aynı zamanda ağız boşluğu ile ilgili herhangi bir problemi etkili bir şekilde önlediğini de not eder. Buna ek olarak, şeker yerine, çocuk dişleri için yararlı olan ksilitol ve bitkilerin doğal özleri, örneğin hoş bir koku veren ahududu veya çilek içerir. Ve çocuk diş macunu "Başkan" mevcut E vitamini gibi adaçayı, papatya ve ıhlamur özleri, diş ve diş etleri için çok yararlıdır.

Diş macunu "Başkan": yorumlar

Bu şirketin ürünlerini herhangi bir eczanede ve büyük bir mağazada karşılayabilirsiniz.çocuk diş macunu başkanıMüşteri yorumları yüksek olduğunu söylüyorçoğu ağız problemine karşı etkinlik. Özellikle popüler olan, dişleri nazikçe zarar vermeden temizleyen beyazlatma macunu ve aynı zamanda hassas emaye için bir araçtır. Birçok kişi, “Başkan” şirketinin ürünlerini kullanmaya başlayana kadar dişlerini yumuşak bir fırçayla temizleyemediklerini söylüyor. Diş macunu ve kanamaya karşı jel, ağrı ve iltihaplanmalarını hafifletti. Bazıları, bu ürünlerin birçok doğal içerik ve neredeyse hiçbir parabenler, sülfatlar ve diğer zararlı maddeler içermez. Birçok diş hekimi ayrıca hastalarına bu şirketten tıbbi ürünler önermektedir. Bu nedenle, şimdi en popüler diş macunu "Başkan" dir. Bunun fiyatı, diğer fonların maliyetinden daha yüksek değildir ve borunun türüne ve boyutuna bağlı olarak 100 ila 300 ruble arasındadır. Sahte ilaçlara karşı kendinizi sigortalamak için, bir eczanede makarna satın almaya değer, ancak yüksek kaliteyi ve verimliliği garanti eder.

Başkan: çocuklar ve yetişkinler için diş macunu. Alıcıların ve dişçilerin görüşleri 2019

Başkan: çocuklar ve yetişkinler için diş macunu. Alıcıların ve dişçilerin görüşleri 2019

Related news

 • Bizimkiler 73.Bölüm izle
 • Kirilenko Andrey Pavlovich: biyografi, aile, akrabalar, fotoğraf
 • Yağ Yakıcı İçecekler, Metabolizma Hızlandırıcı Yağ Yakıcı Bitkisel Çay
 • Saç Boyası Ciltten Nasıl Çıkar
 • Görüş

 • Başkan: çocuklar ve yetişkinler için diş macunu. Alıcıların ve dişçilerin görüşleri 6

  Başkan: çocuklar ve yetişkinler için diş macunu. Alıcıların ve dişçilerin görüşleri


  Başkan: çocuklar ve yetişkinler için diş macunu. Alıcıların ve dişçilerin görüşleri 80

  Başkan: çocuklar ve yetişkinler için diş macunu. Alıcıların ve dişçilerin görüşleri 66

  Başkan: çocuklar ve yetişkinler için diş macunu. Alıcıların ve dişçilerin görüşleri 39

  Başkan: çocuklar ve yetişkinler için diş macunu. Alıcıların ve dişçilerin görüşleri 73

  Başkan: çocuklar ve yetişkinler için diş macunu. Alıcıların ve dişçilerin görüşleri 81

  Başkan: çocuklar ve yetişkinler için diş macunu. Alıcıların ve dişçilerin görüşleri 37

  Başkan: çocuklar ve yetişkinler için diş macunu. Alıcıların ve dişçilerin görüşleri 41

  Başkan: çocuklar ve yetişkinler için diş macunu. Alıcıların ve dişçilerin görüşleri 57

  Başkan: çocuklar ve yetişkinler için diş macunu. Alıcıların ve dişçilerin görüşleri 18

  Başkan: çocuklar ve yetişkinler için diş macunu. Alıcıların ve dişçilerin görüşleri 25

  Başkan: çocuklar ve yetişkinler için diş macunu. Alıcıların ve dişçilerin görüşleri 29

  Başkan: çocuklar ve yetişkinler için diş macunu. Alıcıların ve dişçilerin görüşleri 4

  Başkan: çocuklar ve yetişkinler için diş macunu. Alıcıların ve dişçilerin görüşleri 46

  Başkan: çocuklar ve yetişkinler için diş macunu. Alıcıların ve dişçilerin görüşleri 8

  Başkan: çocuklar ve yetişkinler için diş macunu. Alıcıların ve dişçilerin görüşleri 9