Balık Burçları Ve Genel Özellikleri 2019

Balık Burçları Ve Genel Özellikleri 2019
Balık Burçları Ve Genel Özellikleri


Balık Burçları Ve Genel Özellikleri

Balık Burçları Ve Genel Özellikleri

Balık Burçları Ve Genel Özellikleri, Balık Burçları Pozitif Ve Negatif Özellikleri, Balık Burçları Aşk Ve İlişkiler Kadin.com'da.

Balık burçları, Su elementinde, Negatif polaritede, Değişken nitelikte, dişil (feminen, olan) enerji taşıyan bir burçtur. Yönetici gezegeni Neptün ve Jüpiter’dir. Zodyak’ta iki yöneticisi olan, iki gezegenin de güçlerine sahip üç burçtan bir tanesidir. Vücudumuzda ayakları ve lenf sisteminin bir kısmını yönetirler.

Balık burcu Zodyak’ın on ikinci ve son burcudur. Burçlar kuşağı tüm görevlerini tamamlamıştır. Güneş’in burca geçiş yaptığı dönem, kışın sonudur ve doğa artık yeni bir mevsim için uyanmaya başlamıştır. Erkenden yanılan ağaçlarda tomurcuklar oluşmaya başlar. Balık burcu kendi mevsimi gibi yanıltıcıdır. Akıllarda yazın ve sıcak havanın hayali oluşmaya başlamıştır ancak mevsim hala kıştır.

Balık Burçları Ve Karakteristik Özellikleri

Balık burcunun sembolü farklı iki yöne doğru yüzen iki balıktır. Zodyak’ta ikiliği temsil eden ikinci burçtur. Balık burçları tıpkı İkizler burçları gibi birden fazla öğeyi içlerinde barındırmayı severler. Birden fazla fikir, birden fazla iş, birden fazla düşünce, birden fazla ilişki vb. Çift karakterli olduklarına dair yanlış bir görüş vardır. Onlar çift karakterli değil çok yönlülerdir. Ancak Balık burcundaki çok yönlülük İkizler burcundakine benzemez. İkizlerde ortada daha fazla düşünme ve başka bir noktaya kanaat getirme, varma durumu vardır. Balık burcunda ise birbirine karşıt olguları aynı anda düşünme durumu vardır. Balık burcu insanlar sürekli kafası karışık arkadaşlarınızdır. Ayrıca İkizler burcundaki karmaşa zihindedir, Balık burcundaki karmaşa ise ruhtadır.

Balık Burçları Aşk Ve İlişkiler

Balık burçları tüm Su grubu burçları gibi, mantıktan çok duygulara sebat ederler. Hisleri ile hareket ederler. Maneviyatın olduğu noktada maddiyatın bir önemi olmadığı gibi, duyguların olduğu noktada mantığın süzgecine gerek yoktur. O süzgece o kadar gerek yoktur ki; bir Balık karşılığı olmadan da sevgisini gösterebilir. Hatta sevmek için sevilenin varlığı bile gerekli değildir. En platonik aşıklar Balık burçlarından çıkmaktadır.

Balık burcu Değişken nitelikte bir burçtur. Bu sebeple hem çok fazla değişiklikten hoşlanırlar hem de değişime adapte olma yetileri vardır. Kaostan rahatsız olmaz, hatta beslenirler.

Balık burçlarının en bilinen ve en baskın özelliği hayalperestlikleridir. Çoğu zaman bedenleri bizimle beraber ancak ruhları yanımızda değildir. Uykuları ile uyanıklık halleri arasında pek fark yoktur. Onlar ruhları ile seyahat edebildikleri her yeri, uyanıkken de hayalleri ile oluşturabilirler. Hayallerinde sınır yoktur çünkü Balık burçları mucizelere inanırlar. Onlar için “imkânsız” diye bir şey yoktur.

Zodyak’ta merhamet denince akla gelen iki burç vardır. Birincisi Yengeç burcu, diğeri ise Balık burcudur. Balık burcunun merhameti çok gelişkindir. Kötü insanlar olsalar bile; sokak hayvanlarına, yaşlılara, ihtiyaç sahiplerine yardım ederler. Merhamet göstermek, ihtiyacı olana yardım etmek onlar için bir çeşit terapidir. Bazen yanı başlarındaki insanları kırarlar ama gece kapının önüne bir kap su koymayı ihmal etmezler.

Balık burçlarının madde dünyanın zorlukları ile mücadele etme şekilleri maalesef kaçmaktır. Bir Balık burcu rahatsız olduğu her durumdan kaçmaya çalışır. Hiçbir şey yapamazsa olduğu yerde hayal kurmaya başlar. Kaçma eğilimi Balıkların genel tutumudur ve bu bazen kötü alışkanlıklara ve bağımlılıklara sebebiyet verir. Uyuşturucu maddelere en çok eğilimi olan burç Balık burcudur. Balık burcunda sınırlar yoktur. Dur denilmesi gereken yeri bilmez. Herkes alkol alabilir, Balık burcu mutlaka şişenin dibini getirir.

Yönetici gezegenlerinden biri olan Jüpiter’in etkileri sebebi ile çok şanslı insanlardır. Genelde fakir doğsalar bile zengin ölürler. Para onlara kendiliğinden gelir. Genellikle para kazanmak için çok fazla çaba harcamazlar. Şansları sadece materyal konusunda değildir. Çoğunlukla hayatın her temasında dört ayak üzerine düşerler.

Balık burçları delilik ve dahilik arasında ince bir çizgide gidip gelirler. Albert Einstein bir Balık burcuydu ve burcun en önemli örneklerindendir.

Bazıları belli eder, bazıları belli etmez ama son derece hassas insanlardır. Bir kısmı ağlar bir kısmı ise koşa koşa kaçar. Evine, sahil kenarına veya arkadaşları ile içmeye gider.

Balık Burçları Pozitif  Ve Negatif Özellikleri

Sağlık konusunda en hassas burçlardan biri Balık burcudur. Stresten en çok Balık burçları etkilenirler.

Ana pozitif özellikleri; merhametli, hayırsever ve duygulu olmalarıdır.

Ana negatif özellikleri; aşırı hayalperest, kendine acıma duygusu barındıran ve aldatmaya müsait olmalarıdır.

Balık Burçları Ve Genel Özellikleri 2019

Balık Burçları Ve Genel Özellikleri 2019
Balık Burçları Ve Genel Özellikleri


Balık Burçları Ve Genel Özellikleri


Balık Burçları Ve Genel Özellikleri


Balık Burçları Ve Genel Özellikleri


Balık Burçları Ve Genel Özellikleri


Balık Burçları Ve Genel Özellikleri


Balık Burçları Ve Genel Özellikleri


Balık Burçları Ve Genel Özellikleri