Balıkçılık nalema: bilmeniz gerekenlerBalıkçılık nalema: bilmeniz gerekenler


Balıkçılık nalema: bilmeniz gerekenler 67 01.02.2019, 04:23

Balıkçılık nalema: bilmeniz gerekenler

Burbot, codfish ekibinden gelen bir nehir balığıdır, bu nedenle temel cod alışkanlıklarını muhafaza etmiştir, ancak bu ailenin tek temsilcisi olarak kabul edilir, tuzsuz suyu tercih eder.morina yakalamakGörünüşte, bu balık biraz büyük bir yayın balığı andırıyor: düzleştirilmiş kafa, bıyık, vücut boyunca yüzgeçleri.

Balık avlamak, kural olarak, su sıcaklığı 12-13 derecenin altına düştüğünde başlar.

Yaz aylarında, balıklar sığ çukurlarda saklanır.Çıplak ellerle yakalanabilecek çatlaklar veya beton levhalar altında: Nihayetinde, ısıdaki bu yırtıcı, neredeyse yemiyor, kış uykusuna düşüyor ve buzlanmalardan sonra devreye giriyor.

Sonbaharda, büyük çapta balık avı yapılır.Geceleri Yaz için aç, suya basıyor, temelde, derin sulara yapışıyor, ama yavaş yavaş yiyecek bulmak için kıyıya yaklaşıyor.

Sonbahar soğuk balıkçılık ile önemli ölçüde geliştirir. Su ne kadar soğuk olursa, o kadar çok beslenir ve bu balık daha iyi yakalanır.
burbot için balıkçılık

Sonbahar avı donmaya kadar devam ediyor. Bu süre zarfında, sessiz ve aysız gecelerde, en zorlu ve en önemlisi, özellikle de basit bir donka kullanıyorsanız, çok heyecan verici ve en önemlisi, etkili bir işgale rastlamak.

Bu durumda, burbot balıkçılık bu ekipman dişli çok karmaşık olmayan bir meseledir. Burbot herhangi kalın kabloları veya tasmalar hiç dikkat, büyük bir kanca yutabilir.

Mükemmel nozullar küçük fırçalardır veMinnows, ama bu balık için gerçek aperatifler loaches. Bazı anglers'lar eşekle yem kullanırlar ve solucan, kurbağalar, dondurulmuş çaçalar ve hatta çiğ karaciğer kullanırlar. Sert kaynamalı balıkçılar, büyük nehirlerde donku üzerine dökülüp, göllerde yapamayan çürük etin alınıyorlar.

Bu balık pratikte olmamasına rağmengüneş ışığını ya da dolunayı transfer eder, bu genellikle ateşçilerden ya da fenerlerin ışınlarından gelen ve genellikle fenerlerin kullandığı ışının yansımasını çeker. Bu nedenle, en çok burbot körfezi sayısı karanlık suların izdüşümü ve ateşten gelen ışıktır.

Eşekler akşamları yerleştirilir ve atlatılmak zorundadırlar.Her yarım saatten iki ya da üç saate kadar. Bundan sonra biraz rahatlayabilirsin, ama sabah saat dörtte birde kalkanın ilk avı yeniden başlıyor, bu yüzden güneş doğana kadar eşekleri baypas etmeye başlamalısın.

ilkbaharda balıkçılıkEşek için balıkçılık için en başarılı yerlerderin kısımlardan hemen sonra, nehrin akış yukarısında başlayan sığlıklardır. Geceleri, burbot küçük bir balık aramak için sığlık çukurları dışarı geliyor, besleme için hemen hemen her zaman akış yukarı gider.

Daha az başarı elde etmeksizin yakalayandonka ve derin derelerde. Bu yırtıcı hayvanın beslenme alanlarına hareket yolları değişmez, bu yüzden bulunabilseler de, yakalama kesinlikle iyi olacaktır.

Poklev burbot tuhaf: nozulu kavrayan, yana acele etmiyor, ama, hala ayakta, uzun bir süre için berbat. Bu nedenle, bu balığa, hatta büyük bir örneğe bile cesaret etmek oldukça kolaydır.

İlkbaharda balık tutmaya devam ediyormeşe yaprakları veya kiraz çiçek açması. Orta gruptaki en iyi aylar, avcıların yaz aylarında kış uykusuna yatmaya başladığı Mart-Nisan aylarıdır.

Balıkçılık nalema: bilmeniz gerekenlerBalıkçılık nalema: bilmeniz gerekenler

Related news

 • Samsung Bugüne Kadarki En İnce Akıllı Telefonunu Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor
 • Dövme Videoları Sayfa 2
 • Diyet Yaparken Yiyebileceğiniz Az Kalorili En İyi 10 Besin

 • Balıkçılık nalema: bilmeniz gerekenler 30

  Balıkçılık nalema: bilmeniz gerekenler


  Balıkçılık nalema: bilmeniz gerekenler 63

  Balıkçılık nalema: bilmeniz gerekenler 23

  Balıkçılık nalema: bilmeniz gerekenler 20

  Balıkçılık nalema: bilmeniz gerekenler 24

  Balıkçılık nalema: bilmeniz gerekenler 37

  Balıkçılık nalema: bilmeniz gerekenler 28