Ballerina Anastasia Meskova: biyografi, film kariyeri ve kişisel yaşamBallerina Anastasia Meskova: biyografi, film kariyeri ve kişisel yaşam

27.05.2019

Ballerina Anastasia Meskova: biyografi, film kariyeri ve kişisel yaşam 26

Ballerina Anastasia Meskova: biyografi, film kariyeri ve kişisel yaşam

Anastasia Meskova - ince ve çekiciKız "Sweet Life" serisinde çekim yapmakla ünlendi. Nastya'nın nerede çalıştığı ve çalıştığı, medeni durumunun nerede olduğu hakkında bilgi edinmek ister misiniz? Şimdi her şeyi anlatacağız.

Anastasia Meskova: Biyografi

23 Temmuz 1985'te Moskova'da doğdu. Bizim kahramanımız eğitimli ve zeki bir aileden. Babası, bir akademisyen olan Valery S. ve annesi Nadezhda Meskova, Moskova Devlet Üniversitesi'nde öğretmenlik yapıyor. Nastia'ya ek olarak, ebeveynlerin iki çocuğu daha var - Sergei'nin oğlu ve kızı Katya.

İki kız kardeş ve bir erkek kardeş huzur içinde ve dostane bir şekilde yaşadı. Oyuncak paylaşmadılar ve birbirlerine karşı şikayet etmediler. Sergei, Katya ve Nastya'nın savunucusu oldu. Bahçedeki çocuklar bunu biliyordu ve kız kardeşler tarafında dolaşıyorlardı.Anastasia Meskova'nın kişisel hayatı

yetenekleri

Anastasia Meskova 4 yıl içinde kaydedildibale okulu. İlk öğretmeni Natalia Revich'di. Hemen kızın doğal esnekliğini ve mükemmel harici verilerini kaydetti. Birkaç yıl boyunca, kahramanımız klasik bale temellerini kavradı.

Okulda, Nastya dört ve beş için çalıştı. Ebeveynler kızlarından gurur duyuyorlardı. Parlak bir geleceğin onu beklediğine inandılar. 7 yaşında kız dans grubuna toplandı. Loktev. Birkaç ay sonra Nastya, "Morning Star" adlı televizyon yarışmasına gönderildi. Genç Muscovite, dansçılarıyla seyircileri ve profesyonel jüriyi kazandı. Bundan sonra, kız turuna çıktı. Sadece Rusya'da değil, yurt dışında da performans gösterdi. Odadaki insanların göz alıcı bakışlarını yakalamayı ve aynı zamanda alkışlarını duymayı çok severdi.Anastasia Meskova

Sinema ile tanışma

1993, kahramanımız için bir başarıydı. İlk olarak, Koreografi Devlet Akademisi'ne girdi. İkincisi, kendimi bir oyuncu olarak denedim. Yönetmenler Nana Kldiashvili ve Alexander Zguridi, filmi "The Ballerina" daki ana rol için doğruladılar. Kızın% 100'ü kendisine verilen görevlerle başladı.

1997 yılında, kampta bir dinlenme sırasında "Artek"Anastasia Meskova ünlü yönetmen V. Grammatikov ile bir araya geldi. Ona "The Little Princess" filminde Sarah Crewe rolünü teklif etti. Nastya kabul etti. Ve boşuna değil. Her şeyden önce, 1998 yılında, bu filmde çalışmak için, Moskova Film Festivali'nde Büyük Altın Madalya aldı.Anastasia Meskova'nın biyografisi

1999 yılında, Charity temsilcilerionları finanse etmek. Marisa Liepa Anastasia Meskova diploma bursu verdi. Daha sonra koreografi akademisi ile dünya turuna çıktı. Rus ekibi İsrail, Norveç, Almanya, Japonya ve diğer ülkeleri ziyaret etti. Her yerde seyirciler konuşmayı kabul ettiler.

Bolşoy Tiyatrosu

Nastya'nın bale kariyeri sona erebilir18 yaşında. Ve her şey için suçlama - ciddi bir yaralanma. Doktorlar kızın hobisine veda ettiğini söyledi. Fakat Meskova tavsiyelerini dinlemedi. Sağlığını geri kazanıp baleye geri dönebildi.

Akademiden mezun olduktan sonrakoreografi, Nastya kariyerini geliştirmeye başladı. Bolşoy Tiyatrosu'nun bale grubunun içinde yetenekli ve maksatlı bir kız kabul edildi. Sadece 2 yıl sonra Meskova küçük rollerden önde gelen partilere gitti. Çok fazla kıskanç ve yanıltıcı var. Onların kötülükleri sadece ruhsal olarak değil, aynı zamanda fiziksel olarak da hissettiler. Konuşmalardan biri sırasında, Nastya elini beline koydu ve keskin bir acı hissetti. Kızlardan birinin küçük iğnelerin kumaşında sıkıştığı ortaya çıkıyor.

Film kariyerinin devamı

Anastasia Meskova ekranlarda ne zaman ortaya çıktı? Filmografi sadece birkaç fotoğrafla temsil edilir. 2006 yılında "Aurora" filminde dansçı Margo'yu oynadı. Sonra bir mola geldi.

Nastya, 2014 yılında "Sweet Life" dizisinde rol aldı. Onun kahramanı bir bebek sahibi olmayı hayal eden zengin bir Muskovit, Julia. Hikayeye göre iki adam arasında - Mark ve Tigran - acele ediyor.Anastasia Meskova'nın filmografisi

Zaten "Tatlı Hayat" Meskova'nın ilk serisinden sonraünlü uyandım. Sokakta düzenli yoldan geçenler ona yaklaştı ve bir imza istedi. Ve üreticiler ve yönetmenler tam anlamıyla onunla işbirliği önerileri getirdi. Nastya, dizinin bu kadar başarılı olmasını beklemiyordu. Diğer TV projelerine katılım için Meskova'nın bunun için fazla zamanı yok. Bolşoy Tiyatrosu'nun repertuarında sürekli olarak yer almaktadır. Çalışma takvimi birkaç ay önceden planlanıyor.

Kahramanımız bir balerin kariyerinin farkına varırkısa. Zaten 35-40 yılda, bu mesleğin temsilcileri hak edilmiş bir dinlenmeye gönderiliyor. Anastasia çok şanslıydı. O bir yedek hava sahası var. Kariyerine sinema alanında devam edebilir.

Anastasia Meskova: kişisel yaşam

Keskin bir figür, hoş bir ses ve kar-beyaz bir gülümseme ile güzel bir kız - hepsi bu Anastasia Meskova. Çok fazla erkek hayranı var. Aktrisin aile statüsüyle ilgileniyorlar.

Nastya, Constantine Berg ile evliydi. 2005'te, Vasili'nin oğlu olan ortak bir çocuğu vardı. Başlangıçta, Konstantin ve Anastasia arasındaki ilişki uyum ve karşılıklı anlayış hüküm sürdü. Ancak zamanla, birbirlerinin yabancı olduklarını fark ettiler.

Şimdi aktris bir erkekle buluşuyor, isim,soyadı ve mesleği açıklanmayan. Nastya, kendisinin bir kamu görevlisi olmadığını iddia ediyor. Seçilen kişi oğlu Vasya ile ortak bir dil bulabilir. Ve bu çok önemli.

Sonuç olarak

Anastasia Meskova'nın biyografisi ayrıntılı olarak incelenmiştir. Bu çalışkan ve yaratıcı yetenekli bir kız. Onun kişisel yaşamında maddi refahını ve mutluluğunu diliyoruz!

Ballerina Anastasia Meskova: biyografi, film kariyeri ve kişisel yaşamBallerina Anastasia Meskova: biyografi, film kariyeri ve kişisel yaşam

Related news

 • Putin Ludmilanın otobiyografisi. Başkanın eşi
 • Membran çatı. Türler ve kurulum yöntemleri
 • Citroen C5: şimdi bir hatchback olmadan
 • Vatikan nerededir vatikan tarihi vatikan yönetimi vatikan sarayı
 • Olgun İncir Reçeli

 • Ballerina Anastasia Meskova: biyografi, film kariyeri ve kişisel yaşam 13

  Ballerina Anastasia Meskova: biyografi, film kariyeri ve kişisel yaşam


  Ballerina Anastasia Meskova: biyografi, film kariyeri ve kişisel yaşam 7

  Ballerina Anastasia Meskova: biyografi, film kariyeri ve kişisel yaşam 50

  Ballerina Anastasia Meskova: biyografi, film kariyeri ve kişisel yaşam 61

  Ballerina Anastasia Meskova: biyografi, film kariyeri ve kişisel yaşam 31

  Ballerina Anastasia Meskova: biyografi, film kariyeri ve kişisel yaşam 60

  Ballerina Anastasia Meskova: biyografi, film kariyeri ve kişisel yaşam 58

  Ballerina Anastasia Meskova: biyografi, film kariyeri ve kişisel yaşam 74

  Ballerina Anastasia Meskova: biyografi, film kariyeri ve kişisel yaşam 41

  Ballerina Anastasia Meskova: biyografi, film kariyeri ve kişisel yaşam 90

  Ballerina Anastasia Meskova: biyografi, film kariyeri ve kişisel yaşam 12

  Ballerina Anastasia Meskova: biyografi, film kariyeri ve kişisel yaşam 46

  Ballerina Anastasia Meskova: biyografi, film kariyeri ve kişisel yaşam 23