Baran (cafe, Chelyabinsk): adres, menü, yorumlar 2019

Baran (cafe, Chelyabinsk): adres, menü, yorumlar 2019
22.07.2019

Baran (cafe, Chelyabinsk): adres, menü, yorumlar 85

"Baran" (cafe, Chelyabinsk): adres, menü, yorumlar

"Baran" (cafe, Chelyabinsk) - harika bir yerrakipsiz doğu rengi. Bu başarılı, ama uyumlu bir renk kombinasyonu, klasik Avrupa iç mekanı ve inanılmaz Asya cömertliği ile tematik bir kafe yaratma çabası değil. Peki bu ne tür bir kurum? Mutfak nasıl? Lezzetli mi Ve onun içi ne kadar ilginç?

koyun kafe chelyabinsk

Başlık hakkında birkaç kelime

"Baran" kurumunu ilk kez duyduğunuzda(cafe, Chelyabinsk), istemeden, isminin olağandışılığı hakkında bir fikir var. Bazı restoran eleştirmenlerinin görüşüne göre, bu tuhaf bir kelime oyunu ve özel bir reklam hilesidir. "Restoran ziyaret etmemiş, koyun olmuş" veya "Koyun gibi inatçı olmayın, bugün kafeyi ziyaret edin" şeklinde değerlendirebilirsiniz. Diğerleri ise ismin yerel menüye bağlanması konusunda ısrar ediyorlar. Gerçek şu ki, kafede sunulan Özbek mutfağından gelen yemeklerin çoğu kuzudan hazırlanmaktadır. Kurumun orijinal maskotu serin ve altın bir koyun büyük bir heykelcik olduğu dikkat çekicidir. Birisi bir "Altın Buzağı" ve burada - bir koç olduğu ortaya çıkıyor.

özgürlük caddesi

Yer nerede bulunur: yer

Çelyabinsk, Liberty Sokağı'ndaki: Baran (bar) şu adresten ulaşılabilir.88. Burada birkaç yıl önce bir fast food restoran oldu "İskele" dir. Kuruluşun kendi internet sitesi var. Kafe her gün 12: 00'dan 12: 00'a kadar açıktır. o görünüşte hiçbir şey ile karıştırılmamalıdır çünkü restoran, basit bulun. kendisi geleneksel Asya tarzında inşa edilmiş bina ve yanındaki her zaman tematik gün veya bayram eğlence programı açıklayan güzel parlak reklam olduğunu.

koyun cafe chelyabinsk yorumlar

Restoran hakkında birkaç kelime

Şehrin birçok sakinleri için Svoboda sokağı olduboş zaman aktiviteleri için favori bir yer. Ve her şeyden öte, nefis doğu ve Özbek mutfağı ile bu sıra dışı kafe. Örgütün kendisi, Restostar adında bir büyük restoran holding ağında yer alan başka bir kurum.

Benzersiz iç özellikler

"Baran" (cafe, Chelyabinsk) - restoran ile birlikteinanılmaz ve çok renkli bir iç mekan. muhteşem temalı baskı ile bir bezle kaplı çok güzel döşemeli mobilya vardır. Aksine kafede rahatsız sandalyeler rahat koltuklar ve yastıklı arkalık, kol dayama ve ahşap ayaklı sandalyeler, küçük çapta bir modelini bulabilirsiniz.

koyun kafe chelyabinsk menüsü

Etrafında - çok çeşitli özellik ve dekor. Örneğin, masalarda bir ram şeklinde tahta peçeteler vardır, bazı duvarlarda halılar asılır ve dekoratif plakalar boyalıdır. Oymalı bacaklar, figürlü sürahiler, hasır sepetler ve çok daha fazlası ile çok sayıda masa vardır. Masaların üstünde renkli abajurlu lambalar bulunur. Gardırobun yanında küçük bir kanepe, bir yatak örtüsü ve renkli yastıklar ile dekore edilmiştir. Bu oturup oturup fotoğraf çekmek için bir mazeret değil mi?

koyun kafe chelyabinsk adresi

İçinde ne var: salon ve kapasite sayısı

En az bir kez "Baran" kurumunu ziyaret eden herkes(cafe, Chelyabinsk), misafirler için iki geniş salondan haberdarlar. Bunlardan biri temel. Binanın en üstünde bulunur. Ön verilere göre bu odada yaklaşık 180 kişi rahatça konaklayabilir. Aşağıda bulunan ikinci odada, biraz daha az - 30 kişiye kadar sığacak.

Birçok kullanıcı bunun içinde olduğunu söylüyorBüyük oda oldukça geniş bir balkona sahiptir. Etkileyici sayıda konuk ile, bazıları bu balkonda iyi oturabilir. Konukların geri kalanı her zaman stilize "çarşı" içinde bir yer seçebilir, bu da ana salonun tam merkezinde yer almayı mümkün kılar. Ayrıca, salonun bu bölümünde oturan misafirler tandirde (geleneksel bir Özbek kil fırınında) düz keklerin açık yemeklerini izleyebilecekler. Hangi restoran "Baran" (cafe, Chelyabinsk) ziyaretçileri için çok ilginç. Bütün aile ile rahatlayabileceğiniz yer burası.

Yalnız sevenler için yeni ayrı oda

Son zamanlarda Baran restaurantı çıktıgüncel bir ziyafet salonu. "Doğu'nun İncisi" denir ve ayrı bir girişi vardır. Benzersizliği, sadece parlak desenlerin ve muazzam çeşitlilikte inanılmaz dokuların değil, aynı zamanda boş alanın varlığında yatmaktadır.

Sizin tarafınızdan seçilen ilkeye bağlı olarakBuradaki tabloların düzenlenmesi, 50-100 kişiye kolaylıkla sığabiliyor. Ziyafet salonunda klasik oturma düzeninde eş zamanlı olarak 70 kişiye kadar katılabilir.

Harika bir ekBu odada masaların tasarımı ve düzenlenmesibüyük bir sahne ve dans için geniş bir oyun alanı. Onun hakkında sık sık "Baran" (cafe, Chelyabinsk) kurumunun bazı ziyaretçilerine anlatıyor. Şehrin birçok sakinleri bugün bunu biliyor. Buraya öğle yemeğinde yemek için geldiler, burada kurumsal partileri, yıldönümlerini ve diğer etkinlikleri kutlarlar.

"Baran" (cafe, Chelyabinsk): menü

Menü kendisi özel ilgi hak ediyor. Bu çok tuhaf bir şekilde yazılmış ince, on sayfalık bir kitap. Derlemesinde, markanın hak sahipleri yaratıcı ve alışılmamış bir şekilde yaklaştı. İlk sayfada kurmaca koyun kurgu doktorunun kısa bir referansını görebilirsiniz. Pek çok müşteriye göre, menüyü dolaşarak birçok ilginç yazı ve yorum bulabilirsiniz, örneğin: "Pilot, bir adamın dostudur." Kural olarak, çizgi romanlarda olduğu gibi, ya da ayrı parlak renklerde beyaz bulutlar olarak öne çıkıyorlar.

Toplamda, menüdeki hemen hemen tüm yemeklerrestoranlar ikiye ayrılır: kuzu içeren ve olmayan. Buradaki ilginç bir şey, herkesin birçok ünlü yemekle ilgili görüşlerini yeniden gözden geçirmesi ilginçtir, çünkü neredeyse hepsi sıra dışı bir madde içerir - kuzu eti. Örneğin, tamamen farklı bir şekilde, "Baran" (cafe, Chelyabinsk) kurumunda pişirilen klasik "Olivier" veya "Caesar" salatasının tadına bayılacaksınız. Bu yemekler hakkında yapılan yorumlar çok belirgindir, ancak dikkati hak ediyorlar. Örneğin, bir kuzu salatada çok yararlı olduğunu düşünürken, diğerleri bu ürün kombinasyonunu beğenmedi, bazıları ise egzotik ve amatör olarak adlandırdı.

Denemeye değer ne?

Kafenin birçok düzenli hikayesine göre,Burada deneyin bir shurpa ve bir koyunun şiş kebabı. İkincisi bıçakla tahta bir tahta üzerinde servis edilir. Etin köşeleri doğru şekilde kızartılır, kuru değildir ve yanmaz. Ayrı dikkat, sosu hak ediyor. Özel bir tarife göre pişirilmiş ev yapımı sosisleri mutlaka deneyin. Birçok özel Özbek tatlı ve tatlılar sevilecek. Tüm bunları burada dekore edilmiş çaydanlık ve kasede servis edilen aromalı çay ile içebilirsiniz.

Baran (cafe, Chelyabinsk): adres, menü, yorumlar 2019

Baran (cafe, Chelyabinsk): adres, menü, yorumlar 2019

Related news

 • Riyada giden Rus heyeti, Suudi Veliaht Prens Selmanla Suriyede çözümü ele aldı
 • Hafızanızı Geliştirmek İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir
 • MEB, Danıştayın Öğrenci Andı Kararını Temyize Götürmüştü: Dilekçede İmzası Bulunan 3 Kişi Görevden Alındı
 • Meteorolojiden Ege ve Akdeniz için sağanak yağış uyarısı
 • Mariya Vladimirovna

 • Baran (cafe, Chelyabinsk): adres, menü, yorumlar 60

  Baran (cafe, Chelyabinsk): adres, menü, yorumlar


  Baran (cafe, Chelyabinsk): adres, menü, yorumlar 48

  Baran (cafe, Chelyabinsk): adres, menü, yorumlar 39

  Baran (cafe, Chelyabinsk): adres, menü, yorumlar 13

  Baran (cafe, Chelyabinsk): adres, menü, yorumlar 93

  Baran (cafe, Chelyabinsk): adres, menü, yorumlar 12

  Baran (cafe, Chelyabinsk): adres, menü, yorumlar 2

  Baran (cafe, Chelyabinsk): adres, menü, yorumlar 7

  Baran (cafe, Chelyabinsk): adres, menü, yorumlar 69

  Baran (cafe, Chelyabinsk): adres, menü, yorumlar 13

  Baran (cafe, Chelyabinsk): adres, menü, yorumlar 16

  Baran (cafe, Chelyabinsk): adres, menü, yorumlar 7

  Baran (cafe, Chelyabinsk): adres, menü, yorumlar 94