Barnaul Sineması: hafta sonunu nerede geçireceğiz 2019

Barnaul Sineması: hafta sonunu nerede geçireceğiz 2019

Barnaul Sineması: hafta sonunu nerede geçireceğiz 26 06.02.2019, 07:13

Barnaul Sineması: hafta sonunu nerede geçireceğiz?

Günün akşamını kapalı geçirmek, yanında oturmak güzelpatlamış mısır ve limonata ile rahat bir koltuk sinemasında. Her kendine saygılı şehirde birkaç sinema var, Barnaul da istisna değildir. Film izlemek, en sevilen vatandaş sınıflarından biridir. Bu nedenle Barnaul'da her saat 3000 binden fazla seyirci çekmek için yeterli sinema salonu var. Peki Altai Bölgesi'nin başkentinde bir filmi nereden izliyorsunuz?

Kinomir Ağı

barnaul sinemaları

Şirket, Altay Bölgesi ve Novosibirsk bölgesinde faaliyet göstermektedir. Barnaul'da en geniş ağı - 5 sinema.

Tüm sinemalarda Dolby Atmos ses sistemi kurulur ve film izleyici etkisiyle her seyirciyi kuşatır.

Firmanın başlangıcı 2002'de oldu;İlk sinema "Mir" (şirketin başka bir adı, bir düet dergisi tarafından alındı). 600 kişinin konaklayabileceği üç salon bulunmaktadır. Rahat sandalyeli olağan izleyici bölgesine ek olarak, kanepelerle donatılmış özel bir VIP alanı da bulunmaktadır. Filmler hem 2B hem de 3B formatlarında gösterilir. Barnaul sinemasının adresi: pl. Zafer, 1.

Daha sonra Pavlovsk bölgesi üzerinde 2008 yılında "Avrupa" alışveriş merkezindeki "Kinomir" i açtı. Toplamda 620 kişi için tasarlanmış 4 oda bulunmaktadır.

İkinci kuruluşun başarıyla başlatılmasından sonra,"Kinomir" durmadı ve caddede SEC "Ogni" de göründü. A. Petrova, 219b. Bu alan aktif olarak inşa edildiği için film tarama hizmetleri için talep çok yüksek, bu nedenle 740 koltuk için 5 salon atıldı.

2015 yılında Barnaul'da alışveriş merkezi "Arena" da bir sinema açıldı (Pavlovsky Trakt, 188). "Kinomir", yeni bir formata taşındı: 8 odadan (1,300 kişilik) biri IMAX teknolojisi ile donatılmıştır.

2019 sonbaharında açılan en yeni sinemaGalaxy alışveriş merkezinde "Kinomir Galaxy", Stroiteley caddesi, 117'de bulunuyor. TV izleyicisine sinema bar, Aşk koltukları kanepeler ve görüntü ve ses görüntülemedeki en son teknolojiler geliyor.

Sinemalar merkezinde

barnaul sinemalarının adresleri

"Kinomir" ağına ek olarak, Barnaul'da tek sinemalar vardır, ancak yine de oldukça popülerdirler. Şehrin farklı bölgelerinde bu kategorinin temsilcileri var.

 • Örneğin, merkezde - sokakta. Krupskaya, 97 - sinema "Premiere" yer almaktadır. Bu, neredeyse son yüzyılda faaliyet gösteren hayatta kalan kurumlardan biridir. Yönetim müşterileriyle buluşuyor ve uygulamalar için gösterimleri düzenlemekten memnuniyet duyuyor.
 • Öncü Sineması. Barnaul sinemasının repertuarı diğerlerinden önemli ölçüde farklıdır: sadece prömiyerler değil, aynı zamanda yaygın olarak yayınlanmayan ve hatta bazen tartışmalı olan çeşitli tür temaları da gösterilir. Her sinema alanında 9 sinema, 1.300 seyirci, özel ekipman ve tasarım Pioneer Sinemayı film gösterilerinde liderlerden biri haline getiriyor. Adres: Lenin Caddesi, 102V.

Şehir merkezinin uzak bölgelerinde sinemalar

barnaul sinemaları

 • Matrix. Sokaktaki "Edelweiss" parkta. Yurin, 275 B, Barnaul'da rahat bir ev atmosferine ve sükunete sahip bir sinema var. 177 seyirci için 3 sinema var. "Matrix", parkta aktif bir yürüyüşten sonra aile dinlenme için ideal bir yerdir.
 • Formülü. Modern sinema, sokakta "Celebratory" alışveriş merkezinde yer almaktadır. Baltık, 16. Birçok seyirci, ekranlarda yükselen özel bir etkiye sahip olduğuna dikkat çekiyor. Aslında, ekran son teknoloji ile yapılır. Yapıldığı malzeme fazla ışığı emer ve görüntünün algıladığı alanı insan gözüyle arttırır.

Barnaul, filmleri sergilemek için yeterli yere sahip, dünya prömiyerini değerlendirmek için uzağa gitmeye gerek yok. Tüm sinemalar düzensiz olarak bulunur ve şehrin tüm bölgelerini kapsar.

Barnaul Sineması: hafta sonunu nerede geçireceğiz 2019

Barnaul Sineması: hafta sonunu nerede geçireceğiz 2019

Related news

 • Meshchansky Bölgesi. Tarihin modern görünümü
 • ABD’nin 5. Filo Komutanı Bahreyn’de evinde ölü bulundu
 • Fatih Portakal hakkında bir suç duyurusu da kamyonculardan
 • Balık için krema sosu nasıl yapılır
 • Sen Anlat Karadeniz Nefes

 • Barnaul Sineması: hafta sonunu nerede geçireceğiz 8

  Barnaul Sineması: hafta sonunu nerede geçireceğiz


  Barnaul Sineması: hafta sonunu nerede geçireceğiz 27

  Barnaul Sineması: hafta sonunu nerede geçireceğiz 7

  Barnaul Sineması: hafta sonunu nerede geçireceğiz 96

  Barnaul Sineması: hafta sonunu nerede geçireceğiz 88

  Barnaul Sineması: hafta sonunu nerede geçireceğiz 90

  Barnaul Sineması: hafta sonunu nerede geçireceğiz 73

  Barnaul Sineması: hafta sonunu nerede geçireceğiz 2

  Barnaul Sineması: hafta sonunu nerede geçireceğiz 59

  Barnaul Sineması: hafta sonunu nerede geçireceğiz 98

  Barnaul Sineması: hafta sonunu nerede geçireceğiz 21

  Barnaul Sineması: hafta sonunu nerede geçireceğiz 76

  Barnaul Sineması: hafta sonunu nerede geçireceğiz 78

  Barnaul Sineması: hafta sonunu nerede geçireceğiz 89

  Barnaul Sineması: hafta sonunu nerede geçireceğiz 95

  Barnaul Sineması: hafta sonunu nerede geçireceğiz 36